Şimdi Ara

''Dualshock 4'' Analog Değiştirme REHBERİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
11
Favori
10.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sıradaki planlarım

-PS4 kutusunu kendime göre dizayn edicem aklımda ustune ışıklı batman logosu yapmak var chrome kasa yaptırıcam PS4 için üst tarafınada batman logosu.

-Birde becerebilirsem logitech in bir zamanlar havalandırmalı ps kolları vardı onların şemasını inceleyip ps4 konsoluna uygulayıcam ne kadar başarılı olur bilmiyorum ama 1-2 saatten sonra elimden kaymaya başlıyo laanet

Bunları yaparkende video çekip koyarım

Haaa bu arada arkadaşım Ebay ' den asker üniforması kamuflajı getirtti elastik core tex bir malzeme vucuda göre şekil alan birşey biraz pahalı gerçi ama onu kesti biçti ps4 konsolu üzerine uyarları çok tatlı oldu oda resmini koyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frankzappa

Hocam eline emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın...

Kadiköy'den gidip renkli analoglar ve ps4 gövdesi'de aldım ayrı bir güzel oldu

''Dualshock 4'' Analog Değiştirme REHBERİ

Kadıköy' de nereden aldınız?

• Yazıcı oğlu'da bulabilirsin dostum...

Hem dış kab seçenekleri hemde analoglar renk renk ve mode model ! ama ben alalı 2 hafta oldu şu an varmıdır bilmiyorum eğer kadiköy yakınlarında biryerdeysen mesaj at bana dostum saat 7 de işten çıkıcam gösteririm.
  • quote:

Hocam çok teşekkür ederim.

Sıradaki planlarım

-PS4 kutusunu kendime göre dizayn edicem aklımda ustune ışıklı batman logosu yapmak var chrome kasa yaptırıcam PS4 için üst tarafınada batman logosu.

-Birde becerebilirsem logitech in bir zamanlar havalandırmalı ps kolları vardı onların şemasını inceleyip ps4 konsoluna uygulayıcam ne kadar başarılı olur bilmiyorum ama 1-2 saatten sonra elimden kaymaya başlıyo laanet

Bunları yaparkende video çekip koyarım

Haaa bu arada arkadaşım Ebay ' den asker üniforması kamuflajı getirtti elastik core tex bir malzeme vucuda göre şekil alan birşey biraz pahalı gerçi ama onu kesti biçti ps4 konsolu üzerine uyarları çok tatlı oldu oda resmini koyarım.

Ben konsola dokunmak taraftarı değilim. Gamepad üzerinde hertürlü şeye varım ama konsolun görünümünü orjinalliğini pek bozmaya gerek yok bence.

Şu son söylediğinide link atsana merak ettim :)

• Dostum onun nasıl linkini atıyım kendi tasarımım olucak yaparken videosunu çekerim koyarım :)

bir nevi custom case yapıcam yani ps3'de aynı olayı yaptım mesela çok tatlı olmuştu plexi den 1/1 ölçü alıp aynı ps3 kasasını plexiden yaptım içinede led döşemiştim çok başarılı olmuştu tabi Chrome'dan yapma işi biraz zor olucak ama deniyicez bakalım
  • quote:

Dostum onun nasıl linkini atıyım kendi tasarımım olucak yaparken videosunu çekerim koyarım :)

bir nevi custom case yapıcam yani ps3'de aynı olayı yaptım mesela çok tatlı olmuştu plexi den 1/1 ölçü alıp aynı ps3 kasasını plexiden yaptım içinede led döşemiştim çok başarılı olmuştu tabi Chrome'dan yapma işi biraz zor olucak ama deniyicez bakalım

quote:

bunu sormuştum :)

• quote:

Yazıcı oğlu'da bulabilirsin dostum...

Hem dış kab seçenekleri hemde analoglar renk renk ve mode model ! ama ben alalı 2 hafta oldu şu an varmıdır bilmiyorum eğer kadiköy yakınlarında biryerdeysen mesaj at bana dostum saat 7 de işten çıkıcam gösteririm.

Ataşehir deyim yakın olsak bir bakmak isterdim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır fırsatım olduğunda gidip çekip atarım dostum !
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Ben kadiköydeyim dostum akşam saat 7'de işten çıkıyorum 1 saat önceden haber verirsen gelirim senle!
  • quote:

Hocam eline emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın...

Kadiköy'den gidip renkli analoglar ve ps4 gövdesi'de aldım ayrı bir güzel oldu

Dostum bu kaplamami yoksa silikon kilif mi ? Cok hos olmus yanliz

• Ne slikon kılıf ne kaplama bu direk kab ama ben bunu taktıktan sonra alt tarafta görmüş olduğun kısıma yumuşak grip yerleştirdim tuşların ustunede aynı olayı yaptım saatlerce oyna gene elin ne acıyor ne yoruluyor aynı zamanda görünüşüde çok tatlı oldu dediğim gibi yazıcı oğlu iş hanında bulabilirsiniz ! bilmeyenlere kadiköye gelirlerse yardımcı olurum
  • quote:

Ne slikon kılıf ne kaplama bu direk kab ama ben bunu taktıktan sonra alt tarafta görmüş olduğun kısıma yumuşak grip yerleştirdim tuşların ustunede aynı olayı yaptım saatlerce oyna gene elin ne acıyor ne yoruluyor aynı zamanda görünüşüde çok tatlı oldu dediğim gibi yazıcı oğlu iş hanında bulabilirsiniz ! bilmeyenlere kadiköye gelirlerse yardımcı olurum

Saol dostum gittigidiyor uzerinden satisi yok mu acaba firmanin ? ismini ogrenebiliryiz yada teli varsa sizde verin arayim ben.bide ne kadar ucreti ?

• Dostum gittigidiyor tarzı e-satış sitelerinde illaki vardır ama güzel midir değilmidir bilmem ben bu tarz alışverişlerimi hep yazıcıoğlu iş hanın'da hallederim telefon numarası malesef yok ama bugun vaktim olursa çıkıp alırım ve resimini koyduğum kumandanın bana toplam maliyeti 30 TL tuttu kab-grip ve tuş gripleri
  •  ''Dualshock 4'' Analog Değiştirme REHBERİ

Varmı bunun kasasından bulabilecek arkadaşlar, varolan kasayı değiştirelim :)

• Plasti dip boya denilen bir yöntem var , üst kasayı çıkartıp o şekilde 1 uygulamada yapabilirsiniz. Hiç yoktan denenebilir.
  • Emeğinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Plasti dip boya denilen bir yöntem var , üst kasayı çıkartıp o şekilde 1 uygulamada yapabilirsiniz. Hiç yoktan denenebilir.

Bir izlerim youtube'tan. Tabi direk parça olarak bulursak daha kolay olur :)

• emeğinize sağlık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Benim analoglarda geldi kısa bir işlem ile taktım, biraz yüksek ds4 e göre analog boyu ama kavraması çok iyi, reset tuşunu unuttuğum için ikinci kez açmam gerekti onun dışında sorunsuz bir upgrade oldu :)

Hocam merhaba.Bu akşam bende takacağım yeni topuzları.Arkadaş ilk mesajda bahsetmemiş.Reset tuşu derken neyi kast ettiniz?İlk defa değiştireceğim bilgim yok.

• DaveJones kullanıcısına yanıt
    Arka kısımda reset tuşu var onu birleştirme sırasında unutabiliyor insan, ufak bir plastik parça.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.