Şimdi Ara

''Dualshock 4'' Analog Değiştirme REHBERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
11
Favori
10.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vatel

çok güzel ve detaylı anlatım. teşekkürler muhakkak lazım olacak.
    yalnız şunu anladım benim dualshocklar hiç eskimiyor belki bundan oyunlarda yeterince iyi değilim , ne ps2 de ne ps3 te ps4 de eskitemiyorum ama gayet kolaymış

Gamepad i tutuşumuzlada alakalı bence . Ben bazen tirnakladigimi dusunuyorum. Oynarken gamepadi tutusumuza pek dikkat etmiyoruz. Soyulma sorunu çok yaşanıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline koluna sağlık kardeş ,çok işimize yarıyacak bir elektronik meraklısı olarak tekrar teşekkürler

• http://www.ebay.com/itm/Lot-of-20-Original-Thumbsticks-thumb-stick-for-Xbox-One-Wireless-Controller-/380863731055?pt=US_Video_Gaming_Replacement_Parts_Tools&hash=item58ad3f556f

Ben üstteki üründen siparis verdim elimde bulunsun bozuldukca yenisini takarim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

http://www.ebay.com/itm/Lot-of-20-Original-Thumbsticks-thumb-stick-for-Xbox-One-Wireless-Controller-/380863731055?pt=US_Video_Gaming_Replacement_Parts_Tools&hash=item58ad3f556f

Ben üstteki üründen siparis verdim elimde bulunsun bozuldukca yenisini takarim :)

Evet bizim arkadaşta bundan getirtmiş. Bunlar yıpranmıyor yalnız. 20 tane fazla :)

• Olmadi satarim bir kac tane :) , 2 tane ile 20 tane arasinda fazla fiyat farki olmayinca 20 ligi alayim dedim.

• quote:

Olmadi satarim bir kac tane :) , 2 tane ile 20 tane arasinda fazla fiyat farki olmayinca 20 ligi alayim dedim.

Tabi isteyen çıkacaktır. Çift çift satarsın.
  • quote:

http://www.ebay.com/itm/Lot-of-20-Original-Thumbsticks-thumb-stick-for-Xbox-One-Wireless-Controller-/380863731055?pt=US_Video_Gaming_Replacement_Parts_Tools&hash=item58ad3f556f

Satan olursa kesinlikle alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

quote:

Satan olursa kesinlikle alırım.

Talep olacaksa getirtebilirim.

• Elinde olan varsa ben 2 adet alabilirim.
  • ben yurt disindayim o nedenle anca viyana da satabilirim. tr de ikamet eden arkadaslar fazla alip satabilir.
  • Arkadaşlar analog koruyuculardan kaç tane almalıyız sizce. 2 tane yeterli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  ''Dualshock 4'' Analog Değiştirme REHBERİ
    15 Nisan da aldığım Ps4 ün Analogları daha bir ay geçmeden ne hale geldi , iyi ki sipariş vermişim xbox one analoglarından.

• quote:

http://i.imgur.com/KNTJLIQ.jpg
    15 Nisan da aldığım Ps4 ün Analogları daha bir ay geçmeden ne hale geldi , iyi ki sipariş vermişim xbox one analoglarından.

Daha bunda birşey yok dostum
  • Garantili olan ds4 ler serviste düzeltilmiyor mu? bu ne ya gıcır gıcır ps4 alıp 1 aya deforme olursa işimiz var. Ben almadım ama almayı düşünüyorum
  • Elinde topuzlardan olup 3-4 çift satmak isteyen varsa hemen alabilirim.
  • Hocam eline emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın...

Kadiköy'den gidip renkli analoglar ve ps4 gövdesi'de aldım ayrı bir güzel oldu

''Dualshock 4'' Analog Değiştirme REHBERİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankzappa

Hocam eline emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın...

Kadiköy'den gidip renkli analoglar ve ps4 gövdesi'de aldım ayrı bir güzel oldu

heytt beeeee

Süper olmuş, eline sağlık. Yolum düşerse bende alayım. Çok havalı görünüyor.

•  ''Dualshock 4'' Analog Değiştirme REHBERİ

Benim analoglarda geldi kısa bir işlem ile taktım, biraz yüksek ds4 e göre analog boyu ama kavraması çok iyi, reset tuşunu unuttuğum için ikinci kez açmam gerekti onun dışında sorunsuz bir upgrade oldu :)

• quote:

Benim analoglarda geldi kısa bir işlem ile taktım, biraz yüksek ds4 e göre analog boyu ama kavraması çok iyi, reset tuşunu unuttuğum için ikinci kez açmam gerekti onun dışında sorunsuz bir upgrade oldu :)

İlk söküp taktığımda aynısı banada olmuştu :) Bende analoglarla aynı.

• Emeginiz icin tesekkurler. Ds4 un analoglarini kucuk diye begenmemistim. Ps4 aldigimda girisirim bu ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 15 Mayıs 2014; 14:59:57 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.