Şimdi Ara

dual ddr farklı ram'ler arasında olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun kıngston ddr 400 ile bendekı twınmos u dual olmaya slotlara taktım dual ddr dıye yazdı ıkısınıde normal dual ddr slotlarına takdım tek dıye gosterdı bu nasıl oluyor boardum delta L bu arada bılenler varsa boyle bıseyı sasırmayalım yanı

• belli ki slotların yerini yanlış biliyorsun.kitapçığına baktınmı??epox ve abit lerde yanyana 2 tane ve tek başına 1 tane ram slotu mevcut.ramin tekini o tekliye diğerini de yanyana 2 liden birine taksan dual mode a geçmiş olursun....
  • msi k7n2 delta L de ramlari farklı renklere takarsan dual olur.
  • biribrine uyması biraz şans olayı ben farklı markaları taktım sorun oldu oyunlarda falan acayip takılmalar falan sen dene sorun olomazsa olmuştur diğer soru için anakart kitapçığına iyice bak
  • biribrine uyması biraz şans olayı ben farklı markaları taktım sorun oldu oyunlarda falan acayip takılmalar falan sen dene sorun olomazsa olmuştur diğer soru için anakart kitapçığına iyice bak
  • Aslında teorik olarak ramlerin kitapçıkta belirtilen slotlara takılması ve ramlerin elektronik yapılarının birebir aynı olması gerekiyor. ama çevrede o kadar hesaplanamaz değişken varki her bir parça bambaşka özellikler taşıyor gerçekte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.