Şimdi Ara

Dual classlarda offhand konusu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hep aklıma takılmıstır ama hıc dual sılah kullanan classla oynamadıgım ıcın buraya yazmadım sımdı ıse oynayacagım ve bılgı edınmek ıstıyorum.

Offhand'ın olayı nedır?/////Char ıkı sılahın tum ozellıklerını kullanıyor mu?////ıkı sılah da pvp ozellıklı ıkısının pvp ozellıgı de aktıf oluyor mu?

ıkı sılahın da attack accuary crit gıbı ozellıklerı yanı temel ozellıkler dahıl kullanılıyor mu? Yoksa ıtem combıne yapmak gıbı sadece bonus ozellıkler mı aktıf?

maın sılah hangı elde olmalıdır bu duzen nasıl olmalıdır??

Çok kafa karıstıcı bır durum bırı ızah edebılırse cok makbule gecer.. Teşekkürler!

• çok kesin bi bilgiye sahip olmamakla birlikte bildiklerimi söyleyim
    dual silahlardaki hertürlü bonuslar olduğu gibi karaktere geçer iyi silahı sağa sola mevzusu yok diye biliyorum
    özetle combine yapılmadığı için tüm bonusları aktifdir
  • İki tane silah kullanan oyuncuların atak özellikleri iki tane olur. P ye basıp info kısmında 1. sekmeyi seçersen orada main hand ve off hand başlıkları altında aynı statların farklı değerlerde olduğunu görürsün. Main hand silahı mainhand statlarını belirler offhand ise offhand başlığı altındaki statları belirler.

Senin merak ettiğin gunner da mb nasıl olacak sanırım. 1. sekmede yazan attack accuracy ve crit strike gunner a göre olmadığı için her iki silahın mb ma crit değerleri toplanıp ikiye bölünüyor ve diğer eşyalardan gelen bonuslarla toplanıyor.

Gunner ile oynayacaksan hangi silahın hangi elde olduğu önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 21 Ağustos 2013; 20:56:40 >
  • Yanı bu durumda ıkı sılahı da +lamak gerekecek...
  • Bütün online oyunlarda main hand sağ eldir. Aionda main hand atağın yüzde 80 nini verir. Ve bonuslar olduğu gibi etkiler.

Offhand yüzde 20 lik atak verir. Soldaki bonusların yarısı karektere etki eder.

Bu durum aynen mana stone taşlar içinde geçerlidir bu yüzden main silaha atak manastone. Off hand silaha ise critik basılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

İki tane silah kullanan oyuncuların atak özellikleri iki tane olur. P ye basıp info kısmında 1. sekmeyi seçersen orada main hand ve off hand başlıkları altında aynı statların farklı değerlerde olduğunu görürsün. Main hand silahı mainhand statlarını belirler offhand ise offhand başlığı altındaki statları belirler.

Senin merak ettiğin gunner da mb nasıl olacak sanırım. 1. sekmede yazan attack accuracy ve crit strike gunner a göre olmadığı için her iki silahın mb ma crit değerleri toplanıp ikiye bölünüyor ve diğer eşyalardan gelen bonuslarla toplanıyor.

Gunner ile oynayacaksan hangi silahın hangi elde olduğu önemli değil.
    Gunner bende oynamayı planlıyorum, her iki silahta pvp li olmak zorundamıdır acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepeee -- 23 Ağustos 2013; 16:11:46 >
  • Aslında skill ve gs main hand silahına göre vuruyor ama tek el ile kullanılan silahlar 2 el ile kullanılanlara göre %50 daha az pvp puanı veriyor ve iki silah için iki kat daha fazla ap ve medal istiyor. Pek emin değilim ama pvp atak iki silahın toplamı olmalı. Aksi taktirde dual weapon kullanan karakterlere çok büyük haksızlık olur.
  • Bu durum templarda da vardı kalkan için ekstra ap+madalya gereksinimi, ama kalkan ek olarak pvp defans veriyordu, assaslardaki durumu bilmiyorum.
  • Maın Hand'e AP---Off Hand'e arena mı yapsak pvp atak ıcın bılemedım sımdı...

Pvp atak artarken atakpower ı dusmesın bu seferde..

Ikı slahın tum ozellıklerı yansıyacaksa karaktere ıkı ele de Ap yapmak daha mantıklı...

Sınlerın durumu ıle Gunnerın durumu aynı mı acaba....Tecrubelı sın kullanıcıları dahıl olsa konuya ıyı olur aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pepeee

Gunner bende oynamayı planlıyorum, her iki silahta pvp li olmak zorundamıdır acaba.

zorunluluk olmasa bile pvp atağın düşük olur. %2 pvp atack %2 pvp defans için 180 radiant token kasıp title alanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pvp atağı main handdaki statlar etkiler düz ataktan çok pvp atağı yüksek olanı main handa takmanız lazım. Genellikle sinler atağı yüksek olduğu için sol ele Vashati sword takarlar ya da kahrun sword.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer3415

Pvp atağı main handdaki statlar etkiler düz ataktan çok pvp atağı yüksek olanı main handa takmanız lazım. Genellikle sinler atağı yüksek olduğu için sol ele Vashati sword takarlar ya da kahrun sword.

sol eldeki silahda etkiler saçmalamayın, o vasharti kahrun takanlar ap silahı alamadıklarından onları takıyorlar.
    senin mantığınla kalkanlardaki pvp def te işe yaramıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

quote:

Pvp atağı main handdaki statlar etkiler düz ataktan çok pvp atağı yüksek olanı main handa takmanız lazım. Genellikle sinler atağı yüksek olduğu için sol ele Vashati sword takarlar ya da kahrun sword.

sol eldeki silahda etkiler saçmalamayın, o vasharti kahrun takanlar ap silahı alamadıklarından onları takıyorlar.

aynı cins bonuslardan kastediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

aynı cins bonuslardan kastediyorum.

her türlü etkiliyor etkilemiyor gibi birşey olamaz.o kahrun vasharti takanlar ap silahı alamadıklarından takıyorlar.gg charlarda c2 ap daggerla c2 ap sword kullanıyorlar.
    sol eldeki etkilemiyor olsaydı sinin pvp atağı düşük olurdu ,buda karakterler arası dengesizlik yaratırdı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pepeee

zorunluluk olmasa bile pvp atağın düşük olur. %2 pvp atack %2 pvp defans için 180 radiant token kasıp title alanlar var

Bahsettin tittle Seeker bende almıştım ama kullanmıyorum 40gp de gelen %5 speed + %3 attack speed daha çok işime yarıyor, neyse anlaşılan gunner konusunda kesin birşey yok test edip öğreneceğiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.