Şimdi Ara

Dts müzik (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
479
Cevap
11
Favori
74.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet buraan da tekrar yazmam lazım.Kara prens Arkadaş elindeki cd cvd leri bana vererek beni hem indirme eziyetinden hem de günler sürecek beklemeden kurtardı.
    Mükemmel bir arşiv ve mükemmel bir ses ziyafetine sahip oldum.
    Tekrar teşekkür ederim.
  • arkadaşlar Ps3 te naptıysam dinleyemedim. Ps3 ayarlarını tektek denedim cd ye çektim taktım, burada ve başka konularda yazılan herşeyi yaptım cızırtı geliyor. Başka bir formata çevirsek olurmu veya başka bir programla burn etsek. Pc de media playerda diniyorum ama z-5500 e Ps3 baplı, Ps3>Z-5500 optic bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limoncaaz -- 17 Eylül 2008; 0:43:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hexa

quote:

Orjinalden alıntı: ads79

burda baya bir dts albüm var:http://www.taringa.net/posts/musica/882969/Discos-en-DTS-5_1-(actualizado).html

pm attım

Dts müzik

Dts müzik

arkadaşım 10 numarasın helal sonunda oldu artık sırtımız yere gelmez :-))
  • quote:

Orjinalden alıntı: agurkan

Evet buraan da tekrar yazmam lazım.Kara prens Arkadaş elindeki cd cvd leri bana vererek beni hem indirme eziyetinden hem de günler sürecek beklemeden kurtardı.
    Mükemmel bir arşiv ve mükemmel bir ses ziyafetine sahip oldum.
    Tekrar teşekkür ederim.

ne demek abi senin işin görülsün yeter
  • bu resimler neyi yapmayi ayarlamayi gostermis anlamadim?

quote:

Orjinalden alıntı: sahinvatansever

quote:

Orjinalden alıntı: hexa

quote:

burda baya bir dts albüm var:http://www.taringa.net/posts/musica/882969/Discos-en-DTS-5_1-(actualizado).html

pm attım

Dts müzik

Dts müzik

arkadaşım 10 numarasın helal sonunda oldu artık sırtımız yere gelmez :-))
  • arkadaslar bsplayerde spdıf den dts ses alamıyorum ayrdım edermısınız ayarlar hersey tamam ama go playerde oluo bs d eolmuo
  • Günlerdir uğraşıyorum olmuyor Ps3 te hala daha dinleyemedim dts müzikleri kaç tane cd gitti olmadı
  • Arkadaşım, öncelikle dts leri "audio cd" olarak cd'ye yazmışsındır diye tahmin ediyorum...Ben PS3' te, Yamaha receiver (optik çıkıştan) ile rahatlıkla dinliyorum... Daha önce bende de sadece cızırtı vardı... Ama ps3'teki Settings bölümünde, ya "music settings" ya da "audio cd settings" bölümünde sample rate'i 48000khz'den 44100 khz'e getirdikten sonra bu cızırtı sorununu hallettim...Umarım doğru tarif etmişimdir ve yararlı olur.....
    quote:

Orjinalden alıntı: Limoncaaz

Günlerdir uğraşıyorum olmuyor Ps3 te hala daha dinleyemedim dts müzikleri kaç tane cd gitti olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkymn

Arkadaşım, öncelikle dts leri "audio cd" olarak cd'ye yazmışsındır diye tahmin ediyorum...Ben PS3' te, Yamaha receiver (optik çıkıştan) ile rahatlıkla dinliyorum... Daha önce bende de sadece cızırtı vardı... Ama ps3'teki Settings bölümünde, ya "music settings" ya da "audio cd settings" bölümünde sample rate'i 48000khz'den 44100 khz'e getirdikten sonra bu cızırtı sorununu hallettim...Umarım doğru tarif etmişimdir ve yararlı olur.....
    quote:

Orjinalden alıntı: Limoncaaz

Günlerdir uğraşıyorum olmuyor Ps3 te hala daha dinleyemedim dts müzikleri kaç tane cd gitti olmadı

Biyerlerde yanlış yapıyoreum ama nerde bilmiyorum. Dediğiniz gibi 48000khz den 44100 e almıştım olmadı. Farklı farklı programlarla audio cd olarak yazdım her yazdığım cd yi farklı farklı ayarlarda ps3 te hep denedim gene aynı, cızırtı var bu cızırtı farklı ayarlarda değişiyor ses tonları. Bende bişi var galiba
  • Arkadaşlar buradaki linkte rapid çalışmıyor. Erorr veriyor bir yolu yordamı varmıdır?
    quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: ATA@

Arkadaşlar buradaki linkte rapid çalışmıyor. Erorr veriyor bir yolu yordamı varmıdır?
    quote:

linklerın bazıları calısıyor bazıları sılınmiş
  •  Dts müzik

resimdeki dts albumü BURADAN
    indirdim 367 mb cıvardında rar klasöründen çıkardım içinden bir cue birde waw dosyası çıktı ben ne z5500 le nede kurduğum kodeklerle ses alamadım malesef acaba sorun nerde indirip deneyen arkadaşlar sonuç yazarlarsa sevinirim
  • power dvd,vlc, bs vesaire programlar bende işe yaramadı. creative media source sorunsuz hepsini çaldı. power dvd de ses alabildim fakat dts değildi bi şekilde çözüp sesi vermişti. creativin programını dene bence. birde audio cd olarak yazman lazım. biliyorsundur ama ben yinede hatırlatayım. ayrıca dvd playerdan rahatlıkla dinleyebilirsin.

benim sormak istediğim birşey var arkadaşlar dts müzikleri dinlerken creativin yazılımı (gamer) devre dışımı kalıyor. şöyle ki bu müzikleri dinlerken kesinlikle ne eq ayarları aktif nede ses şiddetine müdahele edebiliyorum (bilgisayardan ses ayarı yapılamıyor.) . sadece z5500 ün sesi kullanılabiliyor. sizde de böylemi.

quote:

Orjinalden alıntı: sk79

Dts müzik

resimdeki dts albumü BURADAN
    indirdim 367 mb cıvardında rar klasöründen çıkardım içinden bir cue birde waw dosyası çıktı ben ne z5500 le nede kurduğum kodeklerle ses alamadım malesef acaba sorun nerde indirip deneyen arkadaşlar sonuç yazarlarsa sevinirim

• Merhabalar,

Ben bu yazıdaki herşeyi harfiyen uyguladım. Fakat sadece Creative Mediasource'tan ses alabildim. Onda da her albümde muhakkak seste kesiklikler oluyor. Bunu nasıl çözebilirim ? Xi-Fi ses kartım fiber bağlantı ile JVC'nin 5.1 bir Receiver'ına bağlı durumda. Onun panelinden 5.1 kanal ses alabildiğimi görüyorum. Hatta DTS te yazıyor. Fakat seste hep kesilmeler oluyor.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

Teşekkürler,
  • optic kablo değiştirip denediniz mi?
    Kablo zarar görmüş olabilir
  • Aynı kablo ve aynı bağlantı ile yıllardır tüm DVD'lerimi, *.mkv dosyalarımı problemsiz 5.1 dinleyebiliyorum. Benim tek derdim DTS Audio CD'ler.
  • Arkadaşlar DTS müziklerini ya da videolarını 2+1 sistemde dinlenebiliyormu? yoksa sadece 5+1 ya da 7+1 mi olması şart? Eğer 2+1 de dinlersek normal bi mp3 gibimi çıkar ses kalitesi?
  • sony ses stereo ses sistemim var...optik cikisi var ama ses kartimda yok...bir ucu optik bir ucu analog kablo bulup takabilirsem cok buyuk bir ses degisimi olur mu ?

tesekkurler..
  • Arkadaşım giriş çıkışları yanlış telaffuz ediyorsunuz.
    Lütfen linki inceleyiniz. http://forum.donanimhaber.com/m_7363707/mpage_3//tm.htm#27246337

Sorunuza gelirsek ses siteminizin optic çıkışından sesi PC yemi aktaracaksınız? Esprisi ne?
    -Bir tarafı optic diğer tarafo analog kablo bulamazsınız!
    quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

sony ses stereo ses sistemim var...optik cikisi var ama ses kartimda yok...bir ucu optik bir ucu analog kablo bulup takabilirsem cok buyuk bir ses degisimi olur mu ?

tesekkurler..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.