Şimdi Ara

DTS'i AC3'e çevirme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
25
Favori
121.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerem2018

Arkadaşlar bende 1 tb. iomega media oynatıcı aldım ve bazı sorularım olacak;

Farklı televizyonlarda siyahbeyaz veya renkli görüntü var sebebi nedir? Altyazılı filmlerin altyazısı çıkmıyor. Birde sürüm güncelleme nasıl oluyor? bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Şimdiden çok teşekkürler.......

uzun zaman olmuş siz yazalı ama bende de olmuştu aynısı filmlerin ismini tamamen değiştirdim
    1,2,3 yaptım alt yazı dosyasının da isimlerini aynı yaptım sorun kalmadı.
    renk konusuna bir şey diyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tramvatik

merhaba arkadaşlar! bir süredir "unable to execute mkvmerge" şeklinde hata veriyor. bilgisi olan var mı?

Bahsettiğin sorun şu alttaki olsa gerek arkadaşım. Ben de buna çözüm arıyorum. Önerisi olan

DTS'i  AC3'e çevirme
  • sa birader bende missing file specification dye bi hata veriyo run a tıklayamıyorm acil bi cevap yazsan
  • ben popcornu da denedim ezmkvyi de . ancak ikisinde de aynı hatayı verdi. clipping detected diyor creating file output.ac3 diyor sürekli aynısını tekrarlıyor ne yapmalıyım ?
  • teşekkürler MKV2AC3 işe yarıyor
  • ac3 ü normal stereo ya nasıl çevirebiliriz?
  • winrar kur dosyayı sağ tıkla arşiv ekle de sonra sol atta ciltlere böl var ordan dvd sec tmmdır.
  • beyler ben programı denedim birtane filmi cevirdim fakat bende dual sesli film lerde var onları çeviremiyorum bir ayar yapmak lazım mı ? acaba
  • Arkadaşlar MKV2AC3 programı çalıştırıyorum. start tuşuna bastığım zaman destination folder hatası veriyor. Ama ben programda hedef dosya ile ilgili birşey göremedim. Çevrim yapılacak dosyayı seçiyorum ancak AC3 e çevirdiği dosya ismini nasıl ekliyoruz. Yardımlarınızı bekliyorum
  • Bir tane film çevirdim sorunsuz olarak fakat pc de izlememe rağmen tv de izleyemedim önce seyrediyordum ses yoktu şimdi dosya sistemi desteklenmiyor yazısı geliyor filmi secince bu arada tv mkv destekliyor..
  • mkv2ac3 indirdim fakat setup yaparken beni bu siteye yönlendiriyor ne yapmam gerek bilginiz varmı ?

http://msdn.microsoft.com/tr-tr/netframework/default.aspx
  • LC lcd aldım yenı cıkanlardan dts destegı yok onun harıcınde on numara acıyor ve akıcı bı sekılde oynatıyor dolby surround çözuyor ama dts çözemıyor elımde Z5500 var bu özellıkten mahrum kalmak ıstemıyorum bunun ıcın ful hd mediaplayer aldım pc yede gerek kalmadı cok sukur..... dts seslı fılm ızledıkten sonra ac3 mp3 gıbı gelıyor haha
  • Bu ses dosyalarını dts olanları dolby dijital e ceviren bir video yokmu???
  • bu konuda yardımcı olacak arkadas yokmu?
  • handbrake var, ama çok uzun sürüyor çevirmesi. ben bazen kullanıyorum
  • Hocam şu sorunun sebebi nedir acaba ???

[simage][/simage]

DTS'i  AC3'e çevirme
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Konuyu başlatan ve katkı verenlere teşekkürler.İlk mesajda bilgi veren arkadaşın yöntemiyle DTS filmlerimi Ac3 e çevirdim.Başlangıçta hata verdi ama biraz uğraşınca hatayı benim yaptığımı anlayıp çözdüm.Bir türlü run tuşu aktif olmuyordu.Artık sorun yok.

Ama bir filmde çalışmayınca sinir oldum neden çalışmıyor diye, sonra farkettimki bu ses ac52 formatı olduğu için dönüşmemiş.Varsın o kadar olsun, bilgisayarda izlerim onuda. Bizim Lh 3000 tv demekki dts gibi ac 52 seside desteklenmeyen ses olarak görüyor.

Dts çözen ses sistemim var, HDMİ ve optik kablo ile bağlı tv ye. Dts ten fedakarlık etmeden izlemenin bir yolu yokmu ? Halen bulunamadımı? Bir yazılım güncellemesi yapıldımı acaba? İlgilenen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Teşekkürler .

HDD veya memory stick ile filmi media playere tak
    mplayerin optik çıkışını z5500 e tak
    mplayerin HDMI çıkışını tv HDMI girişine tak

iyi seyirler.

Ben böyle takır takır seyrediyorum
  • Üstadım çok güzel anlatmışsın çok teşekkürler ama en sona kadar geldi run diyecektim fakat run pasif tıklanmıyo yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim

DTS'i  AC3'e çevirme
  • Dts - Ac3 çevirimi için bir katkıda benden olsun!..

Convert işlemi için Total Video Conver programını tavsiye ederim.

"New Task/Import Files" yoluyla filminizi programa aktarın

DTS'i  AC3'e çevirme
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.