Şimdi Ara

DTM Spoiler yasak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumun bu bölümüne ilk defa konu açıyorum arkadaşlar internette yaptığım araştırmalar da çeşitli bilgiler buldum ve kafam karıştı burada net cevabı bulacağımı düşündüğüm için açıyorum. Soru basit;

Yeni alacağım aracıma dtm spoiler takmak istiyorum yasak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• araca yapılacak projesiz hertürlü modifikasyon yasaktır. Ceza yazmak isteyen polis hertürlü yazar.
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Projeye eklenebilir mi peki. Muayene istasyonunda spoiler hafif kusur olarak geçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spoiler için ceza duymadım hiç. ben aldım sırf karbon fiber kaplamasını kendim yapmak istedim o da güzel olmadı diye köşeleri, koydum bagajda duruyor spoiler, ama ayaklı yüksek değil beş parmak boyunda bir spoiler benim aldığım.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    DTM Spoiler yasak mı?

Yapmak istediğim bu. Metal alaşımlı spoiler a izin çıkmıyor bunu biliyorum da bu kabul görür mü acaba. Elimde patlamasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRei -- 25 Nisan 2019; 20:5:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Projeye eklenebilir mi peki. Muayene istasyonunda spoiler hafif kusur olarak geçiyor.
    ruhsata eklenme olayı baya meşakkatli. Çok yüksek meblaglar isteniyor ek olarak.

2011 yılında ceza yemişliğim var araç trafikten men edildi söktürmek zorunda kaldık . Benim araçtaki spoiler dtm yanında baya büyük kalırdı ama.
  • Hiçbirşey olmaz tak, aldığım araca bende spoyler marşpiyel taktım kimseye engel değil görüşü engelleyen birşey de yok

• 1.5 imrezalara takıyorlar sorun yok. Polisi çok gıcık etmen lazım ceza yemek için, muayenede problem olmuyor. Mesela bizim bir arkadaş sanıyorum Rize taraflarında 3 ayda 3 kere egzozdan bağlattı aracını , araç 1.6ts impreza komple sti görünümlüydü. Polisler çok takılmıyor o konulara, 2018 civiclere takıyolar şimdi boydan boya led ışıklı çok acayip duruyor mübarekler

• quote:

Orijinalden alıntı: ikincieldeguven.com

1.5 imrezalara takıyorlar sorun yok. Polisi çok gıcık etmen lazım ceza yemek için, muayenede problem olmuyor. Mesela bizim bir arkadaş sanıyorum Rize taraflarında 3 ayda 3 kere egzozdan bağlattı aracını , araç 1.6ts impreza komple sti görünümlüydü. Polisler çok takılmıyor o konulara, 2018 civiclere takıyolar şimdi boydan boya led ışıklı çok acayip duruyor mübarekler
    Sesli güldüm civic kullanıcı kitlesi böyle iyi izah edilirdi ancak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahh civicciler ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ikincieldeguven.com

1.5 imrezalara takıyorlar sorun yok. Polisi çok gıcık etmen lazım ceza yemek için, muayenede problem olmuyor. Mesela bizim bir arkadaş sanıyorum Rize taraflarında 3 ayda 3 kere egzozdan bağlattı aracını , araç 1.6ts impreza komple sti görünümlüydü. Polisler çok takılmıyor o konulara, 2018 civiclere takıyolar şimdi boydan boya led ışıklı çok acayip duruyor mübarekler
    Plastiği başka türlü nasıl gizleyecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Sizinle çoğu zevklerimiz aynı :D

Aynı şekilde bende bi spoiler aldım. Araç siyah diye carbon fiber kaplayımda hem göstersin hemde güzel dursun dedim. Bir türlü güzel olamadı. Küçük ayna kapağı falan kaplamıştım yine kolaydı ama bu spoiler işi çok zor oldu. Yapıştırdım ancak yakından özellikle alt kısıma doğru çok kusurluu oldu :)

Yeni bi renk kodu buldum ona boyatacağım artık :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.