Şimdi Ara

DT AKADEMİ ONLİNE EĞİTİM SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 DT AKADEMİ ONLİNE EĞİTİM SİSTEMİ
    DT AKADEMI ONLINE EGITIM SISTEMI KISA BİR SÜRELİĞİNE 500 TL

**Tüm dersleri kapsayan 1500’den fazla konu anlatım videosu
    **Tamamı çözümlü 50 binden fazla soru
    **Tüm derslerin konu anlatım föyü ve dilediğinizde bu föylerin çıktısını alma imkanı
    **Sisteme yüklü ÖSYM formatına tam uyumlu deneme sınavları
    **Sistemdeki tüm öğrencilerin görebileceği Türkiye Geneli online denemeler
    **Denemelerin analizli sınav sonuç karneleri ve performansınızı gösteren kıyaslamalı başarı grafikleriniz
    **YKS puan hesaplama modülü ve YKS tercih robotu
    **Sistemde çözdüğünüz soru sayısını, izlediğiniz video dakikalarınızı ve tüm etkinliklerinizi görebiliyorsunuz. Dahası, sistemdeki diğer öğrencilerle kendinizi haftalık, aylık ve tüm zamanlar şeklinde kıyaslayabiliyorsunuz.
    **Soru çözdükçe DT-Altın puanlar biriktireceksiniz. Biriktirdiğiniz bu puanlarla istediğiniz kitap veya hediyeyi ücretsiz sipariş verebileceksiniz.
    **Şifre satın alıp sisteme üye olan tüm öğrencilerin yaptığı çalışmalar merkezden izlenecek ve öğrenciler rehber hocalar tarafından belirli periyotlarla aranacaktır.
    **Whatsapp destek hattı ile dilediğiniz zaman merkezle iletişim kurma imkanı bulabileceksiniz.
    **Canlı rehberlik servisinde alanında efsaneleşmiş ve kitap yazmış hocalarımız bağlanacak ve sizlere tecrübelerini aktaracaktır.
    **DT Akademi Online Eğitim Sistemi sadece TYT - AYT konularını içermez. Aynı zamanda 9,10,11 ve 12.sınıfların tüm konularını içermektedir. Böylece 9, 10, 11 ve 12. sınıftaki tüm öğrencilerimiz pandemi sürecinde evlerinde diledikleri kadar ilgili eğitim videolarını izleyerek ve çözümlü soruları inceleyerek derslerinden geri kalmayacaklardır.
    **Sistemdeki on binlerce öğrencinin yorumlarına bakıldığında %100 memnuniyet olduğu
    açıkça görülmektedir.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 50 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 25 Kasım 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.