Şimdi Ara

(DSÖ) Dünya Sağlık Örgütünün en büyük para destekçisi Gates hakkında bilgi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit : Arkadaşlar, bu mesajı esinlendiğim videonun Türkçe altyazılı versiyonu çıkmış. İlgilenenler şuradan seyredebilir :https://www.coronagercegi.com/post/bill-gates-ile-tanisin

İçinde bulunduğumuz salgın hayatımızı değiştirdi ve ne yazık ki daha da ciddi değişiklikler bizi bekliyor gözüküyor. DSÖ neden önemli çünkü bu pandemi ile ilgili dünya hükümetlerini ve sağlıkla ilgili haberlerde medyayı yönlendiren DSÖ. Peki DSÖ’nün arkasında kim(ler) var ve nasıl insanlar, düşünceleri ne.
    Önemli not : Buradaki bilgileri mümkün mertebe kendi yorumumu katmadan, kaynakları ile vereceğim. Çok fazla bilgi kirliliği var ve buradaki doğru bilgiler, başkalarının uydurduğu yanlış bilgiler gösterilerek yalanlanmaya çalışılabilir. Bu, doğru bilginin yayılmasını engellemek için sıkça yapılan bir yöntem. Bu sebeple herkes lütfen bu konuda çok dikkatli olsun ve konu altına, sağdan-soldan duyduğu, kaynağı olmayan yanlışları yazmasın. Birinin bu konu ile ilgili itirazı varsa, şu-şu konuşuluyor ne saçma diye gelmesin. BENİM burada yazdıklarım üzerinden itirazını iletsin.

Neden Gates mercek altında. Sadece DSÖ’nün arkasındaki güçlü bir aktör olduğu için değil. Aynı zamanda yıllar önceden bu salgını “tahmin etmiş” olduğu için ve dünya nüfusunu fazla bulduğunu açık açık söylediği için mercek altında.

Aşağıda bazı konuşmaları görebilirsiniz (onlarca benzer konuşması var başka)

2015 yılında GATES’in TED konuşması. İnsanları savaşlardan fazla öldürecek şey bir virüs olacak diyor ve ”normale dönmemiz” aşı ile olacak diyor.
    Things won’t go back to truly normal until we have a vaccine that we’ve gotten out to basically the entire world.https://www.youtube.com/watch?v=6Af6b_wyiwIhttps://www.youtube.com/watch?v=jXHikITwlng

2018 sunumu : Bu sunum GatesFoundation youtube kanalından kaldırılmış ancak aşağıdaki linklerde görülebilir. Çinde başlayan bir salgın, bütün dünyaya yayılıyor ve milyonlar ölüyor. https://www.youtube.com/watch?v=oktLhL1W4Pohttps://www.businessinsider.com/bill-gates-shows-simulation-of-flu-pandemic-killing-millions-2018-5

18 Ekim 2019’de, Çindeki salgın başlamadan haftalar önce, Event 201 adında bir Küresel Salgın Tatbikatı/Çalışması yapıldı. Bu çalışma Gates vakfı (Bill and Melinda Gates Foundation) ortaklığı ile New York’ta yapıldı.
    Viodeyu izlerseniz : Koronavirüs’ten, nezle ve pnömani benzeri belirtiler gösteren salgından bahsedildiğini dinleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=AoLw-Q8X174

şimdi de dünya nüfusunun üreme hızımızın kontrol altına alınmaları ile ilgili birkaç video : https://www.youtube.com/watch?v=obRG-2jurz0
    Melinda Gates (eşi): Afrikadakiler için konuşuyor “ eğer çocuklarının yaşadıklarını görürlerse daha az çocuk yaparlar” https://www.youtube.com/watch?v=7_xEn5mudP8
    Bill Gates “Aile sayısını limitlemek isteyen annelere yardım etmeliyiz”https://www.youtube.com/watch?v=llAG5V7x17A
    Gates “dünya 9 milyara gidyor. Eğer yeni aşılarda, sağlıkta, üreme sağlık hizmetlerinde iy işler yaparsak bu sayıyı %10-15 azaltabilliz”
    That’s headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines,
    health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percenthttps://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I
    Videolarda aslında bunu ( üreme kontolünü) insanlara yardım etmek, daha fazla eğitim almalarını sağlamak vs için istediklerini söylüyorlar. Bu başka bir tartışma konusu ama sonuç değişmiyor : doğum kontolü yapılmalı diyor sonuç olarak.

Peki tamam gerçekten de iyi tahminler yapılmış, bu suç mu diyebilirsiniz. Bence de suç değil. Tek bir sorun var : Gates denen arkadaş ve ailesi dünya nüfusunun kontrol altına alınması gerektiğini açık açık söylüyor ve bununla ilgili çalışmaları destekliyorlar.
    Event 201 çalışmasına şöyle bakalım: Silah endüstrisinin önde gelenleri, bir iç savaştan haftalar önce “iç savaş çıkarsa ne yapmalıyız, insanların algılarını nasıl yönetebiliriz vs vs” konularını içeren bir toplantı yapsa ve haftalar sonra iç savaş çıksa şaşırmaz, kuşkulanmaz mıyız? Bence bu kadar olaydan sonra bu salgının nasıl ve nereden çıktığı ile ilgili bu kadar az tartışma olması, hem basının hem de sosyal medyanın çok iyi kontrol edildiğinin bir göstergesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucro -- 25 Eylül 2020; 21:18:31 >

• Saf maf değil hocam. Bütün dünyayı saracak virüs üretiyorlar, tüm dünyayı krize sokabiliyorlar yetmiyor kapitalizmin çatırdamasına neden oluyorlar ama donanımhaberdeki nucro nickli kullanıcıdan kaçamıyorlar. Internetin tabiri caizse vanasını elinde tutan adamlar internette yayılan kaynakları silemiyor.
  • Olabilir. Zaten windowsta da sürekli bir takip etme, sürekli bir gözetleme var. Bu herifin yaptığı win10 bile bizi izliyor gizliden, verilerimizi bir yere aktarıyor. Bu bilinen bir şey. Şimdi de bu olay. Nefret ettim şu heriften.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni İyi niyetli yada saf olarak görebilirsiniz ama bu adam zaten dünyanın en zengin kişisi. Yaşını başını almış ve yıllardır parasının çok büyük kısmını hayır işlerine harcayan mütevazi bir insan.
    Belli bir zeka seviyesi sıradan insanların göremediği tahmin edemeyeceği şeyleri bilebilirken,dahi seviyesinde zekasıyla ömrü boyunca sürekli çalışmış okumuş araştırmış Dünyanın her yerini görmüş ve ufku bizlerden kat kat geniş olan bu adamın virüsü tahmin etmiş olması bence bişey ifade etmez. Belki konuşmalarına bakılsa bin tane daha öngörü ortaya atmıştır bu tutmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 3 Temmuz 2020; 18:14:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (DSÖ) Dünya Sağlık Örgütünün en büyük para destekçisi Gates hakkında bilgi

Şu pamuk gibi adamın üstüne gitmeyin windows'a adam gibi güncelleme vermiyor sonra.

• Saf maf değil hocam. Bütün dünyayı saracak virüs üretiyorlar, tüm dünyayı krize sokabiliyorlar yetmiyor kapitalizmin çatırdamasına neden oluyorlar ama donanımhaberdeki nucro nickli kullanıcıdan kaçamıyorlar. Internetin tabiri caizse vanasını elinde tutan adamlar internette yayılan kaynakları silemiyor.

• Dunya nufusu artisini 2100 yilina dek surdurecek ve suan 7.8 Milyar olan nufus 2100 yilinda en fazla 12 Milyar olup bu sayiyi gecmeyecek. Insan nufusu 12 Milyara ulastiktan sonra dusmeye baslayacak. Bu konuda yapilmis arastirmalar var sanildigi gibi nufusu artisi sonsuz sayiya ulasmayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klise Adam

Beni İyi niyetli yada saf olarak görebilirsiniz ama bu adam zaten dünyanın en zengin kişisi. Yaşını başını almış ve yıllardır parasının çok büyük kısmını hayır işlerine harcayan mütevazi bir insan.
    Belli bir zeka seviyesi sıradan insanların göremediği tahmin edemeyeceği şeyleri bilebilirken,dahi seviyesinde zekasıyla ömrü boyunca sürekli çalışmış okumuş araştırmış Dünyanın her yerini görmüş ve ufku bizlerden kat kat geniş olan bu adamın virüsü tahmin etmiş olması bence bişey ifade etmez. Belki konuşmalarına bakılsa bin tane daha öngörü ortaya atmıştır bu tutmuştur.
    Kesinlikle saf olduğunu düşünmüyorum.

Bill Gates'in medyada gösterilen yüzünün gerçek olmadığını düşünüyorum ve senin de yorumlarına ihtiyacım var. Belki de ben hata yapıyorum çünkü.

1- Neden Gates Nisan 12, 2020 BBC röportajında bunun simülasyonunu yapmadık diyor diye soruyor. https://www.youtube.com/watch?v=18xfDd1ReQE

Neden diye soruyorum çünkü Salgından haftalar önce New York'ta Event 21 adı ile Gates vakfının da ev sahipliği yaptığı olayın tanımı tam da bu : "Event 201, a pandemic exercise to illustrate preparedness"

2- Bu New York Times'da haber oldu. Epstein isimli bir sapık ( bu adam çok zengin ve dünyadaki diğer çok zenginleri adasına götürüp orada onların yaşları küçük kızlarla birlikte olmasını sağladığı iddiası ile göz altına alınmıştı ama ne hikmetse gözlem altında "kendini öldürdü" ) ile ilgili soru soruyorlar Gates'e. Gates de benim ne iş arkadaşlığım ne de normal arkadaşlığım var dediği bu sapık ile aynı karede pozları (6 kere buluştukları yazıyor) ve vakfının da Epstein ile ilişkisi kanıtlanıyor :
    https://www.youtube.com/watch?v=WnKQ4tzg7ow

3. olarak Gates'in ne kadar zengin bir ailesi olduğundan ve babasının Rockefeller - Soros gibi zenginlere yakınlığından ve yine babasının nüfus kontrol altına alma kuruluşu olan Plant Parenthood adlı kuruluşundaki görevinden bahsedektim ama konu çok dağılmasın bence yukarıdaki ilk 2 örnek Gates'in zaten güvenilmze biri olduğunu gösteriyor. Yine de İngilizce kaliteli bir belgesel izlemek istersen tavsiye ederim :https://www.corbettreport.com/gates/

• Linklerin hiçbirine bakmadım ancak Gates böyle bir şey demişse doğru demiş. Zira Dünya kaynakları sınırlıyken ve teknoloji geliştiğinden ötürü insana ihtiyaç azalmışken nüfusun kontrolsüzce artışı ciddi problemler getiriyor. Ve bu dünyada makine gibi her sene çocuk doğuran bilinçsiz insan tipleri mevcut. Bunu sadece Gates değil birçok aklı başında insan düşünmüş ve dile getirmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 5 Temmuz 2020; 1:20:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendinetroll

Saf maf değil hocam. Bütün dünyayı saracak virüs üretiyorlar, tüm dünyayı krize sokabiliyorlar yetmiyor kapitalizmin çatırdamasına neden oluyorlar ama donanımhaberdeki nucro nickli kullanıcıdan kaçamıyorlar. Internetin tabiri caizse vanasını elinde tutan adamlar internette yayılan kaynakları silemiyor.
    İnternette çok ciddi sansür başladı bile, araştırmazsanız bilginiz olmaz. Youtube’dan kaldırılan virolog ve doktor açıklamaları gırla.

Ben elimden geldiğince uyarıyorum, isteyen aşı çıktığında ailesini ve kendisini aşılatmakta serbest.

• nucro kullanıcısına yanıt
    Asilarin Genetik asilar olacagida cabasi. Asiyi ureten firmalar olacak yan etki ve ölümlerden hicbirsekilde sorumlu tutulamayacak, haklarinda sorusturma acilamayacak. Bu etkilerin uzun yillar icinde ortaya cikabilme durumuda olacak.

6 aydir mevcut olan bir viruse karsi normal sartlarda asi gelistirilmesi 5 yil alir ayni sebep Gribal asilarin etkisiz olmasina neden oluyor. Egerki 6 ay once patlak vermis bir viruse karsi bu kis bir asi cikarsa bu bize calismalarin cok onceden basladigini gosterir.

Bill Gates tum dunyayi asilamak istedigini cokca dile getirdi. Akli basinda insanlarda bu dunyanin sayili zenginlerindem ve Microsoftun kurucusu olan yasini basini almis adamin saglik sektoru ve asilarla ne gibi bir isi olabilir diye sormuyor. DSö nun en buyuk ilk iki finansorunun birincisi ABD ikincisi ise hem kendi vakfi hemde kendine ait olan diger alt kurumlarin bagislarini topladigimizda Bill ve Melinda Gates oldugu gorulmektedir. Bir sahis DSö nun en buyuk finansoru olmus, kimseye sasirtici gelmiyor bu durum.

Dahasi DSÖ nun basindaki Tedros ise o kurumun basina Komunist Çin rejiminin ayak oyunlariyla getirilmis. Tedros Etiyopyada kurulan Komunist teror
    Orgutu Tigrayin kurucularindan. Ulkesindeki karisikliktan yararlanan bu orgut diger azinlik asiri solcu gruplarla birlikte ulkede azinlik hukumetiyle iktidar olmus. Yani Tedrosla Çinin arasindaki bag Komunist ideoloji.

PCR Testleri: Ozetle bu testle aradiginiz her virusu bulabilirsiniz. Testin pozitif cikmasi sadece sizin hasta oldugunuzu gostermez. Virusu kalitimsal olarak genlerinizde tasidiginiz, bu hastaliga karsi bagisik oldugunuz gibi anlamlarida vardir. Guvenirligi %50 yoktur. Bu test sayesinde bundan sonra bircok virus daha gorecegiz. Istenen her hastalik salgin ilan edilebilir ve bu testle aranip bulunabilir. Virusler ve canlilar icicedir. Insan genlerini degistiren sey viruslerdir ve genlerimizde bircogunun izlerini tasimaktayiz.

Bunlari anlatinca komplo teorisyeni diye damgalaniyoruz. Oysa herkesin Corona vakalarindan baska birseye odaklanmadigi su gunlerde dikkati baska noktalara vermek istiyoruz. Topyekun herkesin virusun korkunclugunu tartismasi birseye yaramaz. Bize komplo teirisyenleri demenizde sizi cok akilli yapmaz.

Virusun ölduruculuk orani 0.2% dir. Farkli ulkelerde farkli oranlar cikabilir bunlarin cok degisik nedenleri vardir. Ama toz bulutu kalkinca ölümlerin yuksek gosterildigi yerlerdede dusus gorulecektir. En ölumcul oranin oldugu ulkede bile yillik ölüm istaristiklerine hicbir etkisi yoktur. Italyada gecen sene o aylarda daha fazla insan ölmustur.

Salgindan once bircok ulke son 10 yil icinde buna ulkemizde dahil pandemi yasalari cikarmistir ve garip sekilde cok benzerlikler vardir.

Bu salginda degisik ulkeleri ayni anda gozleme firsati olanlar sanki hukumetlerin ellerine salgini onlemek icin belli bir program verilmiste onu uyguluyorlarmis hissine kapilmistir.

Normal sartlarda boyle bir salgini ortbas edecek hukumet, senkron bir sekilde ve kendinden hic beklenmeyen bir hareketle ekonomiyi durdurma pahasina onlemler almistir. Oysa normal sartlarda havai fisek uretilen bir fabrikayi bile kackez patlamasina ragmen dogru durust denetlememistir. Olay sonrasi fabrika sahiplerine birde moral yemegi vermistir. Simdi sadece su paragraf bile salgin onlemlerinin aslinda yerli inisiyatifle alinmadiginin bir gostergesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 5 Temmuz 2020; 11:25:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

İnternette çok ciddi sansür başladı bile, araştırmazsanız bilginiz olmaz. Youtube’dan kaldırılan virolog ve doktor açıklamaları gırla.

Ben elimden geldiğince uyarıyorum, isteyen aşı çıktığında ailesini ve kendisini aşılatmakta serbest.

Alıntıları Göster
    Aşıyı buldun da söylemiyorsan darılırım valla.
  • Boş muhabbet.

• Bu mantıkla dünyaya meteor çarpsa nasayı suçlayacaksınız, sizin haberiniz yokmuş ama virüs uyarısını sadece bu adam değil yıllardır birçok yerde yapılıyor zaten, bununla ilgili bir çok film dizi vs de çekildi, bu bir sır değil, hatta ilk çekilen filmlerden 12 maymun 1995 yılında çekilmiş, azbuçuk kafasını çalıştıran insanlar heran bir salgın olabileceğini hep söylüyordu zaten, insanlık daha önce de benzer salgınlarla uğraşmış

• dndd D kullanıcısına yanıt
    dndd, meteor çarpsa nasayı suçlamam çünkü nasanın bundan bir çıkarı-hedefi yok.

Önemli olan çıkarı olanın ne söylediği ve ne planladığı. Yukarıda verdiğim örnekteki gibi, Çin'de salgın başlamasından haftalar önce yapılan Event 201 çalışması/tatbikası için ne demişim:

quote:

Silah endüstrisinin önde gelenleri, bir iç savaştan haftalar önce “iç savaş çıkarsa ne yapmalıyız, insanların algılarını nasıl yönetebiliriz vs vs” konularını içeren bir toplantı yapsa ve haftalar sonra iç savaş çıksa şaşırmaz, kuşkulanmaz mıyız?

Tekrar hatırlatıyorum: toplantıyı yapan aşı şirketleri ve 7.5 Milyar insanı aşılamaktan bahseden, dünya nüfusunun kontrol edilmesini savunan Bill Gates.

Bill Gates'in, insanları sevdiği için milyar dolarları aşıya ve aile planlamasına yönelttiğini düşünmekte serbestsin. Ancak şunu unutma lütfen, Bill Gates'in babası (ki çok güçlü bağlantıları var) yıllırca Plant Parenthood isimli aile doğum kontrol (nüfus kontrol) organizastonun başkanlığını yapmış biri. Ki, oğlu Bill Gates de, yukarıda anlattığım gibi dünya nüfusunu aşılarla kontrol etmeye çalışıyor.

• Kardeşim aynı saçmalık zırvalık konudan bir sürü açmana gerek yok komplo teorisi reptelian çöplüğüne çevirmişsin ortalığı. Akıl dışı ne kadar saçmalık varsa toplamışsın millletin kafasını bulandırıyorsun.

Anladık '' i want to believe '' diyorsun. Zevkli geliyor düşünürken kendini kaybediyorsun zevk alıyorsun.
    https://www.google.com/search?q=i+want+to+believe&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiZ4J3m9r3qAhVa8uAKHfcYBIsQ_AUoAXoECBoQAw&biw=1920&bih=937

Sana tavsiyem bunu paranoid şizofreniye dönüştürmeden zevk alman. Yoksa kafayı sıyıracaksın diğer konularında komik komik şeyler paylaşmışsın.

Bu virüs insan yapımı değil bunu kafana sok burada aksini de iddia edip durma. 30 senedir uyarıyor bilim adamları. Pandemiler de her zaman bütün insanlık tarihi boyunca oldu oluyor olacak.

Diğer konunda yazdım sana.

Senin gibilerin böyle vakitlerde heryerden banlanması lazım çünkü zarar verecek noktaya taşıyabilirsin. :https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-52509977
    Bak senin öğretmenine napmışlar.

• mb76 M kullanıcısına yanıt
    Bu forumda biri yazmıştı, insanları kandırıldıklarına inandırmak zordur diye. Hergün bu sözün ne kadar doğru olduğunu görüyorum. Ya yazılanları okumuyor rahat dünyasında TV başında mutlu mutlu düşnmeden olanları izliyor , ya da okuduğunu anlamıyor. Bence mb76 nikli arkadaşım senin durumun hangisi ama ikincisi olmadığını umuyorum. Bu sebepe açık çağrı yapıyorum. Yazdığım hangi bilgi yanlış lütfen söyle bi zahmet söyle de bir lafının da arkasında dur:

1-Bill Gates’in ve vakfının virüs salgını gelecek ve dünyada çok insan öldürecek dediği mi?
    2-Bill Gates’in dünya nüfus artışını durdurmak istediği mi? ( eşinin ve kendi ağzından videolarını üstte )
    3-Bill Gates’in babasının da nüfus artışını sınırlama derneğinde (Plant Parenthood) 4 yıl yöneticilik yaptığı mı?
    4- Çindeki salgından haftalar önce ABD’de, Bill and Melinda Gates Foundation ortaklığı ile salgın tatbikatı yapıldığı mı?
    5- Nisan 12, 2020 BBC röportajında salgının simülasyonunu yapmadık demesi mi?
    6- Epstein isimli bir sapıkla arkadaş ve iş ilişkim yok dedikten sonra fotoğraf ve kayıtlarının çıkması mı?

Hadi bu konu altındakilere cevap veremedin o zaman diğer konularda da yazdığım hatta bence bu konudan da önemli diğer gerçeklere bir itirazın varsa lütfen onları da yaz:
    1- 1.5 Milyon Iraklının ölümüne sebep olan Irak Savaşının aslında TV’de ve basında anlatılan sebebinin yalan çıkması ( Irakta kitle imha silahları olduğu yalanı )
    2- İkiz kuleler saldırısında WTC7 binasının ofis yangınıyla çökmesi : yüzlerce mimar, mühendis imza topladı, program yaptı, üniversite çalışması yapıldı. Resmi açıklama çürütüldü modelleme çalışması ile, binanın kontrollü yıkımdan başka bir yolla serbest düşüş yapamayacağı söylendi.
    Tabi, hergün eve gelip TV karşısında göbeğini kaşırsan, bunlar sana saçma gelir. Al san fırsat, yukarıda bazı en uç örneklerine kadar verdiğim bilgilerin hangisi yalan, yanlış saçma, lafının arkasında dur da söyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Bu forumda biri yazmıştı, insanları kandırıldıklarına inandırmak zordur diye. Hergün bu sözün ne kadar doğru olduğunu görüyorum. Ya yazılanları okumuyor rahat dünyasında TV başında mutlu mutlu düşnmeden olanları izliyor , ya da okuduğunu anlamıyor. Bence mb76 nikli arkadaşım senin durumun hangisi ama ikincisi olmadığını umuyorum. Bu sebepe açık çağrı yapıyorum. Yazdığım hangi bilgi yanlış lütfen söyle bi zahmet söyle de bir lafının da arkasında dur:

1-Bill Gates’in ve vakfının virüs salgını gelecek ve dünyada çok insan öldürecek dediği mi?
    2-Bill Gates’in dünya nüfus artışını durdurmak istediği mi? ( eşinin ve kendi ağzından videolarını üstte )
    3-Bill Gates’in babasının da nüfus artışını sınırlama derneğinde (Plant Parenthood) 4 yıl yöneticilik yaptığı mı?
    4- Çindeki salgından haftalar önce ABD’de, Bill and Melinda Gates Foundation ortaklığı ile salgın tatbikatı yapıldığı mı?
    5- Nisan 12, 2020 BBC röportajında salgının simülasyonunu yapmadık demesi mi?
    6- Epstein isimli bir sapıkla arkadaş ve iş ilişkim yok dedikten sonra fotoğraf ve kayıtlarının çıkması mı?

Hadi bu konu altındakilere cevap veremedin o zaman diğer konularda da yazdığım hatta bence bu konudan da önemli diğer gerçeklere bir itirazın varsa lütfen onları da yaz:
    1- 1.5 Milyon Iraklının ölümüne sebep olan Irak Savaşının aslında TV’de ve basında anlatılan sebebinin yalan çıkması ( Irakta kitle imha silahları olduğu yalanı )
    2- İkiz kuleler saldırısında WTC7 binasının ofis yangınıyla çökmesi : yüzlerce mimar, mühendis imza topladı, program yaptı, üniversite çalışması yapıldı. Resmi açıklama çürütüldü modelleme çalışması ile, binanın kontrollü yıkımdan başka bir yolla serbest düşüş yapamayacağı söylendi.
    Tabi, hergün eve gelip TV karşısında göbeğini kaşırsan, bunlar sana saçma gelir. Al san fırsat, yukarıda bazı en uç örneklerine kadar verdiğim bilgilerin hangisi yalan, yanlış saçma, lafının arkasında dur da söyle.
    Buldum karşim lafımın arkasındayım :

• mb76 M kullanıcısına yanıt
    mb76, ben 5G, HAARP ile ilgili bişi yazmadım.

Yazdıklarım ortada. O bulduğun resimle benim yazdıklarımın ne alakası var?

Yazdıklarımı bir daha oku ve yanlış olanı söyle, söyleyebiliyorsan....
  • (DSÖ) Dünya Sağlık Örgütünün en büyük para destekçisi Gates hakkında bilgi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.