Şimdi Ara

DSMARTNET FİBER TARİFELER GELMİŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kısaca çakma fiber üzerinden halkı soyma paketleri
  • Bu arada D-smartta özellikle gözünüze çarpan bir tarife-kampanya olursa konuşalım...
  • Şu an TTNET 8 Mbps limitsiz paket var ve gerçekte 12 Mbps kullanıyorum,akh dolayı düşme herzaman olmuyor
    aylık:60 tl ödüyorum. Dsmartın + 8 Mbps limitisz paketine geçmeyi düşünüyorum.İzmirde Oturuyorum.İnternet hızında problem yaşarmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Bu arada D-smartta özellikle gözünüze çarpan bir tarife-kampanya olursa konuşalım...

D-Smarta geçişi kalıcı olarak erteledim hocam TT yeni modem gönderdi, baya iyi bir şey. Yüksek hızları destekliyor 100 mbit gibi. Dsmarta geçemem bu şartlar altında kaldı ki aynı hizmeti veremeyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infoman_tr

Şu an TTNET 8 Mbps limitsiz paket var ve gerçekte 12 Mbps kullanıyorum,akh dolayı düşme herzaman olmuyor
    aylık:60 tl ödüyorum. Dsmartın + 8 Mbps limitisz paketine geçmeyi düşünüyorum.İzmirde Oturuyorum.İnternet hızında problem yaşarmıyım ?

8 Mbps paket ile nası 12 alabiliyorsunuz?
  • Gelecek sene net başlatacagim ama okudukça aklım daha çok karışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil1106

quote:

Bu arada D-smartta özellikle gözünüze çarpan bir tarife-kampanya olursa konuşalım...

D-Smarta geçişi kalıcı olarak erteledim hocam TT yeni modem gönderdi, baya iyi bir şey. Yüksek hızları destekliyor 100 mbit gibi. Dsmarta geçemem bu şartlar altında kaldı ki aynı hizmeti veremeyebilirler.

Valla TTnet'e geçmem için ya bedava internet vermeleri lazım bana ya da birisi silah zoruyla tehdit falan edecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Gelecek sene net başlatacagim ama okudukça aklım daha çok karışıyor

Ne yapın edin iyi düşünüp karar verin hocam yoksa sıkıntı çekersiniz bizler gibi... Veya hiç kontrat-taahhüt falan yapmayın...
  • quote:

quote:

quote:

Valla TTnet'e geçmem için ya bedava internet vermeleri lazım bana ya da birisi silah zoruyla tehdit falan edecek...

bize de fiber gelmese bende kullanmazdım zaten, bu fiber işi değiştirdi her şeyi.

• quote:

bize de fiber gelmese bende kullanmazdım zaten, bu fiber işi değiştirdi her şeyi.

Umarım bir tatsızlık çıkmaz, tek temennim odur..
  • quote:

quote:

Ne yapın edin iyi düşünüp karar verin hocam yoksa sıkıntı çekersiniz bizler gibi... Veya hiç kontrat-taahhüt falan yapmayın...

yaz sonuna doğru açacağım konuda önerilerinizi bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

yaz sonuna doğru açacağım konuda önerilerinizi bekliyorum

İnşallah güzel kampanyalar da gelir, sağlam yorumlar bırakırız...

• quote:

bir taahhütün altına imza atıp sonra pişman olmak istemiyorum valla burdakileri okudukca akıl karısıyor dediğim gibi:)
  • quote:

quote:

bir taahhütün altına imza atıp sonra pişman olmak istemiyorum valla burdakileri okudukca akıl karısıyor dediğim gibi:)

Orda biraz sıkıntı var, ben sana söylüyorum da benim de kontratım 2 ay sonra bitiyor... Hayırlısı...
  • quote:

quote:

quote:

Orda biraz sıkıntı var, ben sana söylüyorum da benim de kontratım 2 ay sonra bitiyor... Hayırlısı...

kazığın ucu sivri mi peki ona göre hazırlayayım kendimi

• quote:

Orijinalden alıntı: troostit

quote:

Orijinalden alıntı: infoman_tr

Şu an TTNET 8 Mbps limitsiz paket var ve gerçekte 12 Mbps kullanıyorum,akh dolayı düşme herzaman olmuyor

8 Mbps paket ile nası 12 alabiliyorsunuz?

bende bilmiyorum ama 12 Mbps Gerçekte kullanıyorum saniyede 1.4 MB kadar çıkıyor 1.2 MB devamlı indirme hızı.
  • Sırf dsmart parasına internet içinde alıyoruz çok iyi fiyat. Yalnız fiber yok daha bizim burada bir 10 senede gelmez %99.9
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kazığın ucu sivri mi peki ona göre hazırlayayım kendimi

Onu hayal edecek olan müşterinin ta kendisidir...

• AKN'li paket limitsiz paket değildir bence
  • Hd paket kampanyaları iyi güzelde 2 yıl sözleşme çok ya 1 yıllık olanını da çıkarsalar daha iyi olurdu 2 yıl içinde ne kampanyalar hızlı paketler gelip geçer kim bilir şuan 2 yıl önceki tarifelere bakarsak 2 yıllık sözleşme imzalayarak 1 yılını güzel 1 yılını pişman bir şekilde geçireceğimiz belli en uzun 1 yıllık kampanyalı sözleşme imzalayın arkadaşlar daha sonradan pişman olabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.