Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dsmart'ta sözleşme yenilemek yada yeni üyelik açmak?

3
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> D-Smart >> Dsmart'ta sözleşme yenilemek yada yeni üyelik açmak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    447 Mesaj
    2007 yılından beri Dsmart üyesiyim. Son iki yıldır da HD cihaz kullanıyorum. Mart başında sözleşmem bitiyor. Digiturk e göre hesaplı olması ve belgesel kanallarının sayısının fazla olması sebepleri ile memnun sayılırım. Dsmart müşteri hizmetleri ile konuştum. Sözleşme bitiminde geçmiş haklarım ile birlikte cihaz bende kalıyormuş.
    Sözleşmemi yeni şartlar ile uzatmam mı mantıklı yoksa cihazı yatak odasında kullanıp (SD de olsa pekçok kanal açık ve fatura ödemeyeceğim) salona yeni üyelikle ve yeni cihaz mı alayım. Sonuçta uzatsam da yeni üye olsamda tek fatura ödeyeceğim. Gerçi fiyat farklı olacaktır ama ne dersiniz?

|
    |
    Benim bildiğim elinde d-smart kutusu var diye extra bi indirim yapılmıyor aynı rakamları telafuz ediyorlar,eğer dediğim gibiyse tabiki öbür odaya koy yeni abonelik aç derim.Ama en sağlıklısı müşteri hizmetleri ile görüşüp fiyat isteyin,hatta 1-2-3 farklı müşteri hizmetleri ile görüşün, biri 500 diğeri 200 diyo, biri indirim diyo ,biri eminim 500 diyo.yaşadım 222TL'ye modüllü maxi üyeliğimi yeniledim.1 yıl
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Bende 2012 ekim sonu 1yıl 270tl karşılıgında Full hd uzattım.
    |
    |
    AMD FX8520 AM3 3.5ghz 16m / Asus M5A97 /Coooler Master TX3evo/ Asus R9 270X 2gb Top / OCZ 60gb Vertex3 /WD 1tb EZEX / Gskill 8GB ripjaws 1600Mhz DDR3 /Logitech G105 / Logitech G502 / Cooler Master Elite RC- 430 / Cooler Master RS-500 / LG M2232 Dell Vostro 5470 Dell İnspiron N4050 İ5 2410M Toshiba Tecra A9 14-F
  • Er
    11 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Birdy Dizzy

2007 yılından beri Dsmart üyesiyim. Son iki yıldır da HD cihaz kullanıyorum. Mart başında sözleşmem bitiyor. Digiturk e göre hesaplı olması ve belgesel kanallarının sayısının fazla olması sebepleri ile memnun sayılırım. Dsmart müşteri hizmetleri ile konuştum. Sözleşme bitiminde geçmiş haklarım ile birlikte cihaz bende kalıyormuş.
    Sözleşmemi yeni şartlar ile uzatmam mı mantıklı yoksa cihazı yatak odasında kullanıp (SD de olsa pekçok kanal açık ve fatura ödemeyeceğim) salona yeni üyelikle ve yeni cihaz mı alayım. Sonuçta uzatsam da yeni üye olsamda tek fatura ödeyeceğim. Gerçi fiyat farklı olacaktır ama ne dersiniz?

En mantıklısı bence sözleşme imzalanmamak eski cihazı kullanmak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.