Şimdi Ara

Dsmart film kanalları tam hayal kırıklığı oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 sene evvel üyeliğimi yeniden başlatmak suretiyle full paket üyeyim. Sinema kanallarında her ay yeni film garantisi verilmişti. Fakat gel gör ki aynı filmler dönüp duruyor. Beyaz Tv de bile daha iyi filmler oynuyor resmen. Biz neye para veriyoruz anlamış değilim. Şu sıra aranıp yeniden taahhüt istiyorlar ama tamamen kapatıcam. Sıradan bir ulusal kanaldan içerik yönüyle daha fakir bir platform kuruyorsan bunu ya ücretsiz yapacaksın, yada yapmayacaksın..

• D smarti aradiginiz icin biz tesekkur eder iyi gunler dileriz anca bumu derler.
  • Bende sıkıldım dsmarttan humax filbox receiver aldım 12 ay üyelik + receiver 170 tl ye n11 den aldım cokta memnunum film + belgesel kanalları gayet kaliteli kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69EABE05A -- 12 Kasım 2017; 17:3:39 >
  • ben digiturk film dizi uyesiyim aylik 41 tl kutuyu ethernetlede internete bagladim ne ararsan var recep ivedik 5 den game of thronosa baraka dan yildiz savaslarina ... hersey mevcut ve istedegin zaman izle dsmart dusunuyordum yorumlardan sonra gecmeyecegim..
  • Çok pişman olursun geçersen.. digitürk ü kapatacaksan direk serbest stil uydu izle zaten dsmarttın bir artısı yok. Aksine kendisine göre sıralıyor kanalları.. ve bazı serbest yayın yapan kanallar çıkmıyor.. dsmart sanırım 50-100 tane film almış aylardır aynı şeyler dönüp duruyor. Sinema için 20-30 tl ye sinemia tarzı üyelikler en ideali..
  • evet sinema kanalları çok sıkıntılı haftalık program yapmışlar her hafta o program oynayıp duruyor
  • Bu 1 tb 5 ,tb harddiskleri çıkması platformlar için iyi oldu dolduruyorlar diske filmleri oynatıp duruyolar aynı şeyleri
  • Evet bu açıdan haklısın da ben şuan neden para veriyorum ki onu düşünüyorum.. sonuçta ücretsiz izlemek de bir alternatif.. yada biraz daha fazla verip digitürk..
  • Ben modüllü üyeyim full paket d smart go dahik 10 tl ödüyorum. İzliyormusun derseniz. Formula 1 ve ö eleme maçları olursa 2 3 maç o kadar...

Film kanalları tam bir rezalet, dizi belgesel zaten seyretmiyorum.

Digitürkte var bende ama film paketi yok maçlar belgesel vardı. Şimdi digitürkü kapatıyorum. Bu lig için o kadar para veremem. D smartda köşede dursun belki düzelir.
  • merhaba arkadaşlar yorumlarınızı gördüm bende tam dsmart üyesi olmaya karar vermiştim malum kanallarda doğru düzgün bir yayın yok spor futbol izlemiyorum sadece belgesel ve sinema kanalları discovery kanalları için almayı düşünüyorum dsmart-digiturk-filbox hangisini önerirsiniz belgesel olarak hangi platform daha güzel yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla.
  • yamali53 Y kullanıcısına yanıt
    belgesel kanalları fena değil ama onlar da takılma yapıyor sürekli..

sinema kanalları maalesef hep aynı filmlerin dönüşümünden ibaret..
  • yamali53 Y kullanıcısına yanıt
    Filbox tavsiye ederim dsmarttan uzak dur
  • TurkCA T kullanıcısına yanıt
    D-Smart'ın film kanallarında sansür durumu nasıl?Gece yarısından sonrada sansür varmı?Ve ne dereceye kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuz730

D-Smart'ın film kanallarında sansür durumu nasıl?Gece yarısından sonrada sansür varmı?Ve ne dereceye kadar?

Hem kesme hemde buğulama var
  • leigh_hunt L kullanıcısına yanıt
    O kadar para ver, sansürle karşılaş..
  • Digiturk her filmi sansürsüz veriyor. Zaten paralı kanalların özellliği de budur.
  • aynen bende film izleriz diye almıştım, 6 ay oldu hala ilk günki filmler oynuyor.belgeseller bile aynı pişman oldum.beyaz tv de daha güzel filmler oluyor
  • tam bir rezalet film kanalları.5aylık üyeyim hala aynı filmleri ısıtıp ısıtıp veriyorlar.
  • Bende dsmarta üye olmak istiytordum ancak bu yorumunuzu görünce çekğindim açıkcası , filmden yana sıkıntı olmazda , belgesel kanalları ne durum ? discovery'ler , nat geo'lar filan değişik belgeseller gösteriyor mu ? Birde bbc earth favorilerimdendir , genel olarak belgesel kanalları nasıldır ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    bence digiturk e bakin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.