Şimdi Ara

Dsmart + Fiber internet alacakların dikkatine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline fiber internet üyesiyken Dsmart + 25mbps (75gb akk) süper paketten 79 liraya yararlanmak için Sol üyeliğimi iptal ettirdim. Dsmart ı arayıp adresimi istediklerinde 3-4 saatlik bir maraton başladı. Adresimi bir türlü bulamadık. Superonline ı arayıp adresimi tam olarak istedim ve dsmart a ilettim ama gene de ulaşılamadı.

Şimdi Sol ü tekrar aradım ve üyeliğimi tekrar aktif etmek istediğmii söyledim. 64 lira öderken 69 lira ödemek zorunda kalacağım. 15 lira fazladan ilk ay ödeme var ve bana çıkardıkları 85 lira iptal ücretini ödeyip ödememem gerektiğini hala söylemediler. Zaten öde derlerse TTnet e geçiyorum ne yapıyorsanız yapın diyeceğim. Ama her halükarda Dsmart ın beceriksizliği yüzünden şu anda internetsizim ve fazladan her ay para ödeyeceğim 2 yıl boyunca.

Sizde müşteri temsilcilerinni hemen iptal edin dsmart a geçin sözüne inanmayın iyice araştırın bakalım size fiber internet bağlayabiliyor mu dsmart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheath -- 25 Şubat 2014; 18:37:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.