Şimdi Ara

Dsmart Çözülemeyen Facebook-Instagram Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2-3 haftadır saçma sapan bir sorunla boğuşuyorum. 50/8 bir dsmart paketi kullanıyorum. İnternetimden genel olarak memnunum sadece sorunum instagram ve facebookta yayınların ve videoların aşırı donması ki donma bile sayılmaz direkt kesiliyor bu iki uygulamayı kullanırken çok buyuk sorun yaşıyorum.Iptv - twitch diğer sitelerde 0 sorun. en az 4-5 arıza kaydı oluşturmama rağmen bir çözüme ulaşamadım. fikir vermesi açısından tracert bırakıyorum buradaki sorun tam olarak ne anlayan arkadaslar izah edebilirse sevinirim. herkese iyi günler

Facebook

Instagram

• helpp

• hocam bi sıkıntı yok gibi eğer çok dert oluysa warp vpn kullanın en azından kesilmez
  • Bende dsmart net kullanıp aynı sorunu aynı platformlarda yaşıyorum youtube , twitch uygulamalarında sıkıntı yokken instagram ve facebook ta videolar donuyor yaklaşık 1,5 aydır aynı sorunu yaşıyorum

• hocam ben çözdüm o sorun siz hangi modem kullanıyorsunuz.Malesef o sorun modem ve internet sağlayıcı arasındaki bir sıkıntı ben çözüm olarak modem değiştirip ttnet vermişi olduğu 5650tt modemle dsmart sorunsuz kullanabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viera1905_35 -- 25 Aralık 2021; 14:6:40 >
  • Konuyu çöZen varmı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.