Şimdi Ara

DSL yanmıyor, torrent çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sabahtan beri dsl ışığım yanmıyor, müşteri hizmetleri sinyalin geldiğini söylüyor, sayfalara giremiyorum, torrentten düşük hızlarda da olsa indirme yapabiliyorum, kablosuz bağlantı da hiçbir şekilde çalışmıyor.
    Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, şimdiden çok teşekkürler. DSL yanmıyor, torrent çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 11 Ağustos 2019; 18:26:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:33:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sifirladim hocam, iki ayrı modemim var ikiside çalışır durumda ikiside farklı markalar ama sonuç aynı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:33:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korsan içerik kullanmak yassak seni engellemişler.seni firmaya bildiriyorum
  • Daha önceden ip ışığı kırmızı yandığı halde ve müşteri hizmetleri internet bağlantım olmadığını belirttiği halde torrnetden dosya indirdiğim oldu.Fakat DSL ışığı yanmıyorken bunu yapamnız imkansız.Santrale bağlı bile değilsiniz.Muhtemelen ışık bozuldu ya da modem kafayı yedi ışığı yakmıyor.
  • TurkTelecom kullanıcısına yanıt
    kaynak verin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.