Şimdi Ara

DSG'LER ISININCA MOLA İSTİYOR (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
5
Favori
31.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: günerkanat

quote:

Orijinalden alıntı: bekozim123

Yok artık ya, içine sıçtığımız DSG yüzünden adam karşısındaki kişinin arabasını küçümsedi ezik dedi.

Güner Bey, hiç ama hiç yakışmadı. Sizin mesajlarınızda bahsettiğiniz, anlattığınız olgunluğu lütfen bir daha gözden geçirin. Ne olursa olsun böyle bir küçümseme hiç ama hiç hoş değil.

Mesajın altınada özelliklede not ettim ama "kimseyi malı mülkü ile değerlendirmem diye"

Sadece hatalı bir davranış sergileyen bu ve bunun gibi bir kaç arkadaşı ikaz amaçlı yazdım. Hem bir üstte "skoda" diye alay eden kendisiydi. Ben alınganlık gösterdimmi ?

Ben hakaret içeren bir mesaj göremedim, özel mesajla'da söyledim ancak cevap vermediniz. Bana gösterir misiniz hakaret ettiği yeri. Kusura bakmayın ama 3.defa baktım ama adam size küçümseyici bir şey söylememiş. Siz direkt clio'su olduğu için eziksin demişsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Eğer ben geçen hafta benzer sebepten haksız yere ceza almışsam, bu gece inşallah sende ceza laırsın.

Kullandığım kelime bir hakaret değil, bir durumu anlatıyor.

Türk dil kurumunun sitesini açın bakın ; ( sıfat ) Olaylar ve hayat şartları karşısında güçsüz ve sıkıntılı duruma düşmüş olan, üzüntülüBunun nesi hakaret ?

Yönetim bu kelimeyi kullandığım için işlem yapacak ise durduğuda hata ayrıca. Tanımı çok net.

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&guid=TDK.GTS.5012f3155001c1.79940027

çevir kazı yanmasın....

• quote:

Hakaret, bal gibide hakaret. Forum yönetimine görede bir şahsa ezik demek hakaret. Dediğin laf hakaret ve altımda ki arabaya göre değerlendirmen beni ayrıcana bir hakaret.

Olayı (nız) ı biliyorum. Fazla sivrilmeyen fakat iğneleyici mesajlar ile insanları sinir stres edip sonrada ağır laf ettirip "mazlumum mağdurum bana hakaret attiler" diye sızlanıyorsunuz. Fakat ben yemem !

Hesapta; bir ban kitlesinler de şuna gidip eğleneyim peşindesin

Samimi ol biraz. Gerçekten hakaret etsem bile dört gün sonra geri döneceğim. Benden kurtulacakmısın ? HAYIR

Burada milletle dalga dümen geçebilecekmisin ? Yine HAYIR

Bir paragrafın geneline yayarak inceden aşağılamayı bilecek kadarda uyanık birisin, bazı şeylere dikkat et.

( Artı olarak : ban umurumda değil )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In absentia -- 28 Temmuz 2012; 0:22:04 >

• beyler adam entry kasıyor 6 sayfadır anlayamadınız.VW'ye biri dava açsa avukat bu kadar yazı yazmaz yemin ederim
  • quote:

Hakaret, bal gibide hakaret. Forum yönetimine görede bir şahsa ezik demek hakaret. Dediğin laf hakaret ve altımda ki arabaya göre değerlendirmen beni ayrıcana bir hakaret.

Madem hakaret konusunda bu kadar hassassın, bana küfrederken niye aynı hassasiyeti göstermedin?
  • ya siz neyin peşindesiniz.
    el alemin yaptığı araba arıza yapıyor yada yapmıyor , onun için birbirinizi yiyorsunuz.
    isteyen dsg alır isteyen almaz.
    herkesin iradesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

DSG çok bozdu..

Bu DSG çok bozdu öyle böyle değil önünü alamadık sanzıman arkada kaldı

• Çok komik...İsteyen alır isteyen almaz, herkes kendi önünden yerse sorun çıkmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

6 ileri için geçerli mi bu yazdığın yoksa sadece 7 ileri olanı mı kapsıyor ilk defa okuyorum bu sorunu

Yeni satılan 7 ileri modeller için geçerli bu.

6 ilerilerde zaten patlayan patladı.

6 ileriler ıslak yani yağlı şanzuman olup en sorunsuzu bunlar diye biliyordum DSG için?

7-ileri kurular sıkıntılı benim bildiğim..

Bilgilendirirseniz sevinirim.....
  • gunerkanat yine kendini yerin dibine sokmus. :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Madem hakaret konusunda bu kadar hassassın, bana küfrederken niye aynı hassasiyeti göstermedin?

Sen nick'in gibi ne kadar polemik yaratan bir insansın!!! Sen beni çileden çıkardın ki demek etmişim sana küfrü. Ama ben bu adama en ufak tahrik edici, hakaret içeren bir yorumda bulunmamışım ve beyimiz kalkmış beni arabama göre değerlendirip alay edip ezik lafını yapıştırıyor. Forumgaliba gerçekten DOĞUŞ OTO ile ortak çalışıyor ki VW kullanıcıları bir şey yapınca, bir alaycı tavır ve hakaret içeren laf söyleyince halen daha online ve cezasız yorumlarını yapabiliyorlar. Beyimiz bana kalkmış "sen altında ki Clio ile ne ayaksın da yorum yapabiliyorsun" diyor ama kendi 51 bin liralık Skoda arabasıyla 90 bin liralık bir başka arabayı bir tutabiliyor. E o zaman bende gayet doğal ve özgürce yorumumu yapabilirim.
    Bu forumda VW'ye gıcık olan insanlar varsa sorumlusu birazda sizlersiniz. Adam kalkmış ölümüne VW'yi savunuyor. Resmen adam koyu bir fanatik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 28 Temmuz 2012; 9:57:15 >

• forumda ne cok vw dusmani varmis arkadas yav.
    valla adamlarin acigini yakalamak icin ugrasiolar sanki kac tane baslik goruorum simdide son gunlerde renocular fiatcilar sevincden 4 kose olmus durumdalar vw fiattan motor alicak diye kaldiki asli astarida yok haberin kaldiki alsa kac yazar. Vw vwdir arkadas nede olsa ustun alman teklonojisi degil mi
    ne diyim meyve veren agac taslanir diyorum ve kaciyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber__Warrior -- 28 Temmuz 2012; 10:03:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyber__Warrior

forumda ne cok vw dusmani varmis arkadas yav.
    valla adamlarin acigini yakalamak icin ugrasiolar sanki kac tane baslik goruorum simdide son gunlerde renocular fiatcilar sevincden 4 kose olmus durumdalar vw fiattan motor alicak diye kaldiki asli astarida yok haberin kaldiki alsa kac yazar. Vw vwdir arkadas nede olsa ustun alman teklonojisi degil mi
    ne diyim meyve veren agac taslanir diyorum ve kaciyorum.

Dur bakalım kaçma...

VW düşmanı değilim. VW ile ilgili kötü bir haber yayınlansa zil takıp oynayacak değilim. VW Fiattan motor alsa bana ne, almasa bana ne. Üstün Alman teknolojisi diye aman aman bir şey de yok ortada. VW motorunu yapanda mühendis, Fiat motorunu yapanda mühendis. VW'yi de tasarımcılar dizayn ediyor, Hondayı da tasarımcılar dizayn ediyor. A şirketinde ki mühendis binanın klimatize sistemini VRV ile çözer, B firmasının mühendisi Fan Coil ile çözer. BU liste böyle uzar gider. Düşman demek bir şeylere zarar vermek, yakıp yıkmak, yağmalamak demek. Burada bazı kişiler ile bazı kişilerin fikirleri uyuşmuyor. Bir taraf var resmen ölümüne markayı savunup diğerlerinden farklı görüyor. Bir taraf ise bunun böyle olmadığını izah etmeye çalışıyor. Hepsi bu.

• Aynı adamlardan aynı boş yorum ve aşağılamalar. Doğuş madalya takacak hepinize.
  • dusman kelimesini mecazi anlamda kullanmistim.Vw fanatikligine gelince bence hic muhattap alinmamali o kisiler bende vw kullaniyorum.Sikayetlerimde var memnun oldugum taraflarida ama oyle basliklar oyle insanlar goruorumki sanki vw iflas etse adamlar zil takip oynuycak Bu vw alanlarda hastalikmidir nedir anlamadim adamin vw araci yokken vw i yerin dibine sokuyor.Yeri geliyor vw aliyor bu sefer yerlere goklere sigdiramiyor.Benim derdim sizle degil.

Saygilarimla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyber__Warrior

dusman kelimesini mecazi anlamda kullanmistim.Vw fanatikligine gelince bence hic muhattap alinmamali o kisiler bende vw kullaniyorum.Sikayetlerimde var memnun oldugum taraflarida ama oyle basliklar oyle insanlar goruorumki sanki vw iflas etse adamlar zil takip oynuycak Bu vw alanlarda hastalikmidir nedir anlamadim adamin vw araci yokken vw i yerin dibine sokuyor.Yeri geliyor vw aliyor bu sefer yerlere goklere sigdiramiyor.Benim derdim sizle degil.

Saygilarimla

Saygılar benden öyleyse.

• quote:

quote:

quote:

Sen nick'in gibi ne kadar polemik yaratan bir insansın!!! Sen beni çileden çıkardın ki demek etmişim sana küfrü. Ama ben bu adama en ufak tahrik edici, hakaret içeren bir yorumda bulunmamışım ve beyimiz kalkmış beni arabama göre değerlendirip alay edip ezik lafını yapıştırıyor. Forumgaliba gerçekten DOĞUŞ OTO ile ortak çalışıyor ki VW kullanıcıları bir şey yapınca, bir alaycı tavır ve hakaret içeren laf söyleyince halen daha online ve cezasız yorumlarını yapabiliyorlar. Beyimiz bana kalkmış "sen altında ki Clio ile ne ayaksın da yorum yapabiliyorsun" diyor ama kendi 51 bin liralık Skoda arabasıyla 90 bin liralık bir başka arabayı bir tutabiliyor. E o zaman bende gayet doğal ve özgürce yorumumu yapabilirim.
    Bu forumda VW'ye gıcık olan insanlar varsa sorumlusu birazda sizlersiniz. Adam kalkmış ölümüne VW'yi savunuyor. Resmen adam koyu bir fanatik.

Laf salatası yapma arkadaşım.

Sen küfürbaz bir adamsın. Başarana ezik denildiği zaman ortalığı birbirine katıyorsun ama kufrettigin zaman da haklısın, öyle mi?

Geç bu işleri, terbiyesizlik yapma. Hala üste çıkmaya calışma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Laf salatası yapma arkadaşım.

Sen küfürbaz bir adamsın. Başarana ezik denildiği zaman ortalığı birbirine katıyorsun ama kufrettigin zaman da haklısın, öyle mi?

Geç bu işleri, terbiyesizlik yapma. Hala üste çıkmaya calışma.

Ben geçen hafta ezik lafından dolayı hatta VW harici araba kullananlara ezik diyen Gökhan ÖZDEMİR isimli fanatik birinden dolayı ceza alıyorsam ve Güner KANAT denen adamda kalkıp bana ezik diyorsa ceza almasını talep ederim. Ayrıcana sana ne? Hiçmi küfür etmedin hayatında, hiçmi duymadın küfür hayatında? Geçmişi karıştırmanın ne anlamı var? Ayrıca avukatmısın da Güner KANAT denen adamı savunuyorsun? Resmen nickin gibi polemik yaratmaktan başka bir şey yapmıyorsun. Terbiyesizlik yaptığım yok.

• Geçen hafta ki konuda ki mesajlar;
    (Golf gelir, test biter... Golf 6'yı uğurlarken) konusu

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Özdemir
    Bunu anlamakta zaten güçlük çekiyorlar. Dediğin gibi Avrupada işçi arabası denilen aaraç Türkiyede ortalama 60-70 bin TL civarına satılıyor. Ama bizim millet altındaki şahine bakmadan Golfe Jettaya Passata laf atıyor. Bu eziklik geçmez bizim milletten emin ol. Sonuna kadar yazını destekliyorum.

BU YULARIDA Kİ MESAJ İLK ÖNCE EZİK DİYEN GÖKHAN ÖZDEMİRİN MESAJIDIR.

BU AŞAĞIDAKİDE BENİM MESAJIM

Asıl ezik bu tip VW fanları. Çünkü bindikleri Polo, Golf, Jetta, Passat arabalarını Mercedes, BMW, Bugatti, Bentley vb. arabalar ayarında görüyorlar. Ulaşılamaz sanıyorlar ama yanılıyorlar. 50.000.- TL'ya fıstık gibi Alfa Romeo Giulietta'yı bırakıyorlar 1.4 / 120 HP'lik hemde. İkisini yanyana koy, Golf halt etmiş. Bir kaç hafta önce aynı arabanın 170 Hp'lik versiyonunu sormuştum 60 bin küsür liraya bırakıyorlardı. Yani Golf veya Jetta'ya o kadar para vereceğime bu arabayı alırım ve işte asıl farkı hissederim. İllede Alman olsun dersem FOCUS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 28 Temmuz 2012; 11:34:11 >

• quote:

quote:

Olayı (nız) ı biliyorum. Fazla sivrilmeyen fakat iğneleyici mesajlar ile insanları sinir stres edip sonrada ağır laf ettirip "mazlumum mağdurum bana hakaret attiler" diye sızlanıyorsunuz. Fakat ben yemem !

Hesapta; bir ban kitlesinler de şuna gidip eğleneyim peşindesin

Samimi ol biraz. Gerçekten hakaret etsem bile dört gün sonra geri döneceğim. Benden kurtulacakmısın ? HAYIR

Burada milletle dalga dümen geçebilecekmisin ? Yine HAYIR

Bir paragrafın geneline yayarak inceden aşağılamayı bilecek kadarda uyanık birisin, bazı şeylere dikkat et.

( Artı olarak : ban umurumda değil )

Bana bak Güner KANAT!!!

Ben haksızlığa gelemeyen isyankar biriyim. Sen istediğin şekilde alay edip küçümseyip insanları çileden çıkartıp fanatikliğinle dilediğin gibi yorum yapacaksın ama bizler esprili yorum yapınca dalga geçici yorum yapmış olup birde altımızda ki arabadan dolayı değerlendirilip ezik damgası yiyeceğiz. Yok öyle yağma. Sen 50 bin liralık arabanla 90 bin liralık arabayı karşılaştırınca iyi, ama bizler senin fanatiği olduğun VW'ye istemediğin yorumlar yapınca kötü öylemi? Ha, birde seni banlasalar kalkıp eğlenecek değilim. Sanal alemde ki sanal kişilerden dolayı eğlenecek kadar çocuk ve ergen biri değilim. Sadece geçen hafta aynı benzer sebebten dolayı tarafıma yapılan haksız cezaya istinaden halen daha burada yazıp çizmen beni rahatsız ediyor. İlgili mesajın silinmiş ama alıntılarımda mevcut. Sadece sen ceza aldığın zaman forumun gerçekten adil olduğunu göreceğim. Hepsi bu. Benden kurtulacakmısın? Hayır!!! demişsin. İki elin yakamda olmayacağına göre, beni sürekli takip eden biri olmayacağına göre çok basit ve saçma sapan bir mantık olmuş bu.

Yok öyle yağma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 28 Temmuz 2012; 11:28:32 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.