DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
DrOyun - Fifa 18 ile ilgili resmi açıklama ve Yaz indirimlerinin son tarihi : 15 Ekim
4.311
Cevap
86
Favori
108.521
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> DrOyun - Fifa 18 ile ilgili resmi açıklama ve Yaz indirimlerinin son tarihi : 15 Ekim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      223 Mesaj
      08 Ekim 2016 14:46:30 Konu Sahibi
      www.droyun.com

----

Herkese Tekrardan Selamlar Donanım Haber Üyeleri!

Öncelike kendimi tanıtmama izin verin ismim Serhan Özbek DrOyun takımının Sosyal Medya ve iletişim sorumlusuyum firmamızın tanıtım ve kampanyalarını kendi oyuncu dilimiz ile sizlere anlatmaya çalışacağım. Canlı destek personelimiz ve ben dahil olmak üzere sizleri kendimizden farklı görmediğimizi belirtir hitabetimizi fazla samimi bulanlardan içtenlikle özür dilerim.

Büyük bir çoğunluğunuz bizi duydu, bir çoğunuz ise kim bu insanlar diye merak edip birbirine soruyor ve her başlıkta bunları heyecanla okuyoruz. Öncelikle diğer firmalar gibi bu alanı misyonumuz ve vizyonumuz gibi konularla sıkıcı hale getirmek istemiyoruz merak edenler buradan fikirlerimize ortak olabilir.

Aşağıda kampanyalarımızı ve bize en çok yöneltilen soruları cevaplamaya çalışacağım, sizden sorular geldikçe de güncellemeye gayret göstereceğim, hem siteyle ilgilenip hem de onlarca başlığı takip etmek inanılmaz zor oluyor. Tek bir başlık altında sizlere ulaşmak çok daha iyi olacak. Donanım Haber reklam ekibine buradan teşekkürlerimi sunarım :)

https://www.droyun.com/indirimli-urunler

Öncelikle Kampanya Şartlarımızdan bahsedelim ürün satın almak isteyen arkadaşların bu şartname ve haberimizi güzelce bir okumasını istiyoruz.

Ve daha bir çok oyunun indirimli fiyatına buradan ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Şimdi gelelim canlı destek ekibimize en çok sorduğunuz "Sıkça Sorulan Sorulara"

OYUN SATIN ALACAĞIM STOK VAR MI
      Eğer alacağınız oyun ön sipariş değil ise evet stoğumuz vardır, Fifa 17, Mafia 3, Steam Cüzdan v.b eğer stok bitmiş ise size ne kadar sürede geleceği söylenir. Eğer bekleyemeyecek durumda iseniz paranız iade edilir.

SİZE NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM
      Sitemize 7gün 24 Saat ödeme yapabilirsiniz, Bütün bankalardan Havale/Eft işlemi, yurt içi yurt dışı kredi kartı ödemesi (komisyon bedelsiz), mobil ödeme, ininal ile ödeme, skrill, bitcoin gibi bir çok ödeme yöntemini kullanarak sitemize ödeme yapabilirsiniz. Takıldığınız en ufak bir soruda canlı destekteki arkadaşlarımız ellerinden geldiğince yardımcı olacaktır.

SİZE DESTEK OLMAK İSTİYORUZ
      Tamam kabul ediyorum bunu hepiniz sormuyorsunuz :) Yine de bize destek olmanızın en güzel yolu internet üzerindeki sosyal mecralarda, arkadaş ortamınızda bizden güzel bahsetmeniz ve tavsiye etmeniz olacaktır. Hepiniz biliyorsunuz ki bir yerden alışveriş yapmadan önce google'da aratırız :) Daha yeni bir siteyiz büyümemize siz de yardımcı olun.

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz, herkese iyi oyunlar dilerim.

www.droyun.com
      www.droyun.com/haberler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droyun-yetkili -- 21 Eylül 2017; 14:32:1 >
      ÜMİTDD bu mesajı paylaştı

• Yüzbaşı
      871 Mesaj
      08 Ekim 2016 15:58:59
      .com yerine net olan sitede var site simgesi filan aynı haberiniz varmi ya siz onlardan yada onlar sizden çalmış gibi duruyor ismi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma Yetkilisi
      223 Mesaj
      08 Ekim 2016 16:25:12 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: serdar_k

.com yerine net olan sitede var site simgesi filan aynı haberiniz varmi ya siz onlardan yada onlar sizden çalmış gibi duruyor ismi

Merhabalar Serdar;

Gördüğün .net 'li sitede bize ait olan eski sitemizdir, sitemizi yapısal olarak güncelledik ve farklı domain'e geçtik. Ama o siteyide kapatamadık çünkü eski müşterilerimizin kodları, puanları, bilgileri şimdilik orada duruyor ve arzu ettiklerinde girip bakıyorlar. Yakın süreçte bütün işlemleri bitirecek ve .net olarak giriş yapıldığında direkt olarak .com'a yönlenecektir. Ayrıca canlı destek kısmı v.s aktif değildir. Oradan kontrol edebilirsiniz. Anasayfadaki resim - haberlere tıkladığında yine .com 'lu siteye yönlendirildiğini göreceksiniz. Herhangi bir çakma site durumu yok yani ortada :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      652 Mesaj
      08 Ekim 2016 16:36:00
      Merhaba.

Bir adet battlefield 1 almak istiyorum. sitenizde satılan premıum ıcerıklı mı ? yani HellFighter DLC dahil mi ?

iyi forumlar
      |
      |

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      08 Ekim 2016 16:54:19
      kredi kartına taksit olayı gelmesini bekliyorum oyun almak için

• Yarbay
      2481 Mesaj
      08 Ekim 2016 17:13:22
      size özel mesaj ile ulaşamadım, fifa 17 ve bf1 in %40 ve %45 lik indirimi ne zaman bitiyor?

Boom boom, bang bang, lie down, you're dead.

Steam: kaan0zer | Origin: ikista | Twitter: kaanoz3r | last.fm: kaan-ozer
    • Yarbay
      11521 Mesaj
      08 Ekim 2016 17:23:48
      Sitenizi görmüştüm ve gerçekten fiyatlar uygun fakat fiyatlar çok uygun olunca insan şüpheye düşüyor. Kinguin ve G2A gibi siteler ile bile aranızda çok büyük fiyat farkları var. Daha önce alış veriş yapan arkadaşlar yorumlarını yazarsa düşünebilirim.
      |
      |

STEAM ID
      ORIGIN:Bandoper
      uPlay: Bandoper32
      PSN:bandoper
    • Yüzbaşı
      969 Mesaj
      08 Ekim 2016 17:28:29
      Ben biraz araştırdım ve önermiyorlar .hakkın da oldukça olumsuz yorum var ..bende bf1 buradan dusunuyordum ama vazgeçtim ..
      30 tl ucuz olsun diye dert almayın bence başınıza .

571-612-632

"Üzülme ALLAH (cc) bizimle beraberdir"
    • Firma Yetkilisi
      223 Mesaj
      08 Ekim 2016 17:49:04 Konu Sahibi
      Tam olarak önermedikleri şey nedir ? Bizimle de açıkça paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droyun-yetkili -- 8 Ekim 2016; 18:09:41 >

• Yarbay
      8915 Mesaj
      08 Ekim 2016 17:55:16
      En iyisi hakkinizdaki geri donusleri okumak olucak. Guven ortami yaratirsaniz oyuncularin gonlunu fethedersiniz bu fiyatlara. En ufak tereddutte paralari rakiplere kaptirirsiniz. Dh de asla affetmiyoruz guven sorununu. Ben geri donusleri bekliyorum. Boylece Bf1i rahat alirim. Iyi gunler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1873 Mesaj
      08 Ekim 2016 18:02:02
      Kendilerinden BF1 ve Premium'u ön sipariş olarak aldım. Eğer Keyleri zamanında sorunsuz olarak teslim ederlerse müşterileri olarak kalacağım. Çok ilgililer. Umarım her şey yolunda gider...
      |
      |
    • Yarbay
      6238 Mesaj
      08 Ekim 2016 18:02:12
      güvenilir bir site geçen çarşamba fifa 17 ve bf1 aldım, fifa 17 keyi anında teslim edildi. ve sorunsuz aktif edildi.
      |
      |

• Onbaşı
      18 Mesaj
      08 Ekim 2016 18:08:00
      Kendilerinden Mafia 3 aldım,sorunsuz olarak hızlı ve problemsiz destek sağlandı keyim ulaştı.
      Bf1'i de sipariş edicem yakın zamanda.
      |
      |

• Teğmen
      212 Mesaj
      08 Ekim 2016 18:14:03
      Bu firmadan 5 adet Fifa 17 aldık hiç bir sorun yaşamadık 7 adet bf1 aldık keylerimizi bekliyoruz. Anlayışlı ve alakadarlar. Gönlünüz rahat olsun.

|
      |

• Yüzbaşı
      626 Mesaj
      08 Ekim 2016 18:28:43
      Fiyatlar gerçekten iyi.Sorunsuz alışverişler artıkça satışlarında artacağını düşünüyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      08 Ekim 2016 18:53:16

Okuduğum yorumlar keylerin çok geç gönderildigi yönün de ..destek anlamın da çok zayıf yorumuda okudum .

|
      |
      droyun-yetkili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

571-612-632

"Üzülme ALLAH (cc) bizimle beraberdir"
    • Firma Yetkilisi
      223 Mesaj
      08 Ekim 2016 19:17:21 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Okuduğum yorumlar keylerin çok geç gönderildigi yönün de ..destek anlamın da çok zayıf yorumuda okudum .

Bahsettiğiniz sitenin biz olduğundan kesin emin misiniz acaba ?
      Bütün keyleri tam zamanında gönderdik biz, beklettiğimiz neredeyse hiç olmadı. Mafia da bütün firmalardan erken gönderdik, Fifa'larda da öyle dlc hediyeleri ile geldi hepsi kodlu şekilde.
      Ayrıca desteğimiz 10.00 ile 00.30 arasında hizmet vermekte. Ve tamamiyle yardım sever arkadaşlardan oluşmakta. Desteğimiz o kadar kuvvetli ki Barcelona defansından transfer isteği aldık :) .

Siz bence site isimlerini, okudunuz kaynakları ikinci kere bir kontrol edin isterim.

• Binbaşı
      1437 Mesaj
      08 Ekim 2016 19:27:33
      yiğidin hakkını yiğide vermek gerek , kendilerinden 29.09.2016 tarihinde fifa 17 sayfasından haberim oldu, ilgimi cekti fifa17 icin verdikleri fiyat çok cazipti 99 tl ye sipariş gectim 19:00 gibi akşam 21:00 gibi key aktif oldu.alış-verişten memnun olunca mafia 3 icin key satısı yapıp yapmayacaklarını sordum , ilerleyen günlerde bilgi verecegiz dedilerve yaptıkları bilgilendirmede 79 tl den satışa sunacaklarını belirttiler.mafia 3 steamde ilk ön siparişe cıktıgında yetisememiş ve ön sipariş verememiştim.ama kendilerinden steam in ön siparişe actığı fiayttan bile daha düşük bir fiyata temin ettim.

sonuç itibarı ile ben kendilerinden son derece memnunum canlı destek anında cevap veriyor , sizinle ilgileniyorlar şimdiki izlenimim çok olumlu , droyun sitesinden oyun alacaksanız ben tavsiye ediyorum.şu ana kadar da şikayeti olan bir kişi dahi görmedim.

inşallah bu hizmet hep aynı şekilde devam eder hem onlar hem de biz karlı cıkarız.çizginizi bozmamanız dilegi ile teşekkürler
      |
      |

Diablo III En Kral Klan ... DoBaLaK
    • Binbaşı
      1435 Mesaj
      08 Ekim 2016 19:43:47
      Güvenilir bir siteye benziyor.BF1 keylerim sorunsuz gelirse artık oyun alışverişimi sizden yaparım. :)
      |
      |

• Binbaşı
      1186 Mesaj

iOS Beta Tester
      08 Ekim 2016 20:18:58
      quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

kredi kartına taksit olayı gelmesini bekliyorum oyun almak için

Katılıyorum. Ama Online Bankacılıktan yapsan bile daha ucuza geliyor diğerine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 8 Ekim 2016; 20:20:14 >

13" Macbook Pro Late 2016
      MacOS Sierra

PSN ID : KenanK89

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,375
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.