Şimdi Ara

dropship.com.tr güvenilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
22.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben çok araştırdım ama çokta fazla açıklama bulamadım bu sistem hakkında kafama yattı sanki ama bazı arkadaşlar sahtekar olarak değerlendirmiş. Ben bir paket satın aldım ama iyi mi yaptım bilmiyorum henüz onay kodum gelmedi dropship.com.tr hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa tecrübelerini anlatabilirler mi? malların ulaşması ödemeler vs güvenilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanezer -- 10 Kasım 2012; 15:40:43 >

• dropship.com.tr sahtekar olduğunu zannetmiyorum. Bende uzun zamandır benzeri bir sistem kurmak için çalıştığımdan, onları ilk günlerinden beri takip ediyorum. Sistemin teknik sorunları olduğunu zannediyorum. Bir türlü tam bir sistem oturtamadılar. Ayrıca drop shipping hizmetini nasıl vereceklerine bir türlü karar veremediler.
    Bence eksi yonlerinin en başında pahalı olması geliyor. Ayrıca satılabilir ürün temininde de sıkıtı yaşatıklarını tahmin ediyorum.

Şuan kurduğumuz sistemde, 5000+ çeşit bilgisayar, ceptelefonu, tabletpc v.b elektironik, 3000+ çeşit giyim ve 1000+ küçük ev aletleri tv ürünleri mevcut. Bu ürünler türkiyeden kargo edilecek şekilde hazır. Ürününe göre %25 ila %200 arasında kar marjları var.
    Sistem web sitesi, facebook sayfaları ve her türlü web platformunda entegre çalışıyor. Mesela blogspot benzeri sayfalara dahi entegreedilebilir. Kısaca tüm site ve sistemlerin altında çalışır. Şuan için kredikartı ödeme paypal,2co v.b 80 den fazla ödeme yöntemini destekliyor. Taksitli satış moduluyle ilgili çalışıyoruz. Ödemeler için kendine has özel bir sistem düşünüyoruz. Sistemde 40+ dilde satış yapacak şekilde çalışıyor. Çinden de doğrudan üreticiden ürünler yer alacak ama, türkiye sıkıntılı olduğundan, sadece yabancı dillerdeki sitelere o türden ürünleri entegre edeceğiz. Tüm alt yapıyı 15 yıllık bilişim firmamızın tecrübesiyle kurduk.

Drop Shipping işini bilmeyenler için kısa bir açıklama yapayım. Siz internet ürzerinden ürünleri satıyorsunuz, ana firma doğrudan müşterinize fatura edip malı alıcıya gönderiyor. Siz aradan kazanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakorank -- 11 Kasım 2012; 0:20:32 >

• Dropship Türkiye ben inceledim sayfayı fiyatlarda piyasadaki fiyatlarla aynı neredeyse ben tavsiye etmiyorum bu işi yapacakssanız yurt dışı deneyin derim ebay,amazon gibi sitelerde ciddi para kazanan insanlar var eğer bir tedarikçi ile anlaşacaksanız salehoo yu öneririm para iadesi de var.Dropship işine girecek arkadaşlara önerim şudur iyice araştırmadan bu işe sakın başlamayın çünkü Türkiye için baya bi sıkıntılı durum malum gümrük olaylarından dolayı birde siteye kayıt yaptırmadan dropship firmalarını araştırın.ben size bir kaç tane site adresi göndereyim oradan hangi alanda yapmak isterseniz ona yönelirsiniz elimden geldiğince bu konuda yardımcı olurum sizlere...

Dropship Firmaları==>http://tedarikcibul.blogspot.com/

• biraz reklam gibi olucak ama ben çinde yaşıyorum dropship ile uğraşıyorum yyradımcı olabileceğim bişi var elimden geleni yaparım her şey para değiş sonuçta
  • braiz reklam gibi olucak ama ben ugandada yaşıyorum dropship ile uğraşıyorum ve sana önerim gazeteyi açıp bir işe başvurman.
  • Merhaba, http://www.kacirmabunlari.com olarak bayilik ve dropship sistemimiz ile ilgili bilgiyi aşağıdaki linkten alabilirsiniz. Ürünlerimiz farklı kategorilerden son derece cazip ve satılması kolay ürünlerdir.
    http://www.kacirmabunlari.com/link_goster.asp?id=55
  • Tamamen ücretsiz DropShipping hizmeti veren yerli firmalardan en iyisihttp://ankaithalat.com/dropshipping.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byduman -- 3 Temmuz 2015; 9:31:01 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Başlıktaki firmayla çalışan varmı, memnunmu herhangi bir problem yada zorlukla karşılaştımı yada tavsiye edebileceğiniz aynı sistemde çalışan başka firmalar varmı?
  • uP uP
  • kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ray Donovan

kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Neden tavsiye etmiyorsunuz?
  • quote:

Bahsi geçen firmanın Teknik Koordinatörüyüm, ben de bysheriff arkadaşımız gibi merakla bekliyorum "Tavsiye etmeme" nedeninizi.

7 yıl boyunca bir sektörde ayakta kalmayı başarmış, 1000 lerce müşteriye hizmet vermekte olan bir firmayla ilgili "olumsuz" bir ifade kullanacaksınız bununla ilgili elinizde ispatı mümkün veriler olduğunu düşünüyorum.

Aksi takdirde, forum okuyucuları ve biz, sizin sadece mesaj sayınızı çoğaltmak için, yüzlerce insanın emeğiyle oluşturulmuş bir organizasyona karşı haksız bir saldırıda bulunduğunuzu düşüneceğiz.

Nedir tavsiye etmeme nedeniniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dropship

quote:

Bahsi geçen firmanın Teknik Koordinatörüyüm, ben de bysheriff arkadaşımız gibi merakla bekliyorum "Tavsiye etmeme" nedeninizi.

7 yıl boyunca bir sektörde ayakta kalmayı başarmış, 1000 lerce müşteriye hizmet vermekte olan bir firmayla ilgili "olumsuz" bir ifade kullanacaksınız bununla ilgili elinizde ispatı mümkün veriler olduğunu düşünüyorum.

Aksi takdirde, forum okuyucuları ve biz, sizin sadece mesaj sayınızı çoğaltmak için, yüzlerce insanın emeğiyle oluşturulmuş bir organizasyona karşı haksız bir saldırıda bulunduğunuzu düşüneceğiz.

1000lerce müşterimiz var diyorsunuz ama bilgi almak için tek bir insan koymuşsunuz oraya. o adamda iki gün cevap verip ertesi gün hakaret ediyor. Bilgi almanın suç olduğunu sizin kurumda öğrendim.
    ayrıca forumda kaç yıllık üyeyim ve kimin ne olduğunu bilen bilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dropship

quote:

1000lerce müşterimiz var diyorsunuz ama bilgi almak için tek bir insan koymuşsunuz oraya. o adamda iki gün cevap verip ertesi gün hakaret ediyor. Bilgi almanın suç olduğunu sizin kurumda öğrendim.
    ayrıca forumda kaç yıllık üyeyim ve kimin ne olduğunu bilen bilir.

Firmamızın telefonları sitemizde mevcuttur. Bu bilgiyi test etmek isteyen tüm müşteri adaylarımız diledikleri zaman arayıp bu suçlamanın gerçek olup olmadığını test edebilirler. Hergün yüzlerce telefon alıyoruz, siz de takdir edersiniz ki, iletişimde önemli olan aradığınızda bir firmaya ulaşabilmeniz ve aradığınız sorulara yanıt alabileceğiniz bilgi birikimine sahip biriyle iletişim kurabilmenizdir. Telefonlara kaç kişinin cevap verdiği şirket işleyişiyle ilgilidir ve müşteriyi etkileyen ya da ilgilendiren bir konu değildir.

Dropship konusu henüz birçok internet kullanıcısı açısından halen çok bilinen bir konu olmadığı için, çok sayıda sisteme ilişkin telefon alıyor bunlara da en doyurucu yanıtları vermeye çalışıyoruz. Ama tahmin edilebileceği gibi biz Dropship Eğitim kurumu değil, hizmet kuruluşuyuz. "Bütün telefonlara aynı adam çıkıyor" tesbitine ulaşacak kadar çok aramışsınız anladığım kadarıyla. Beyefendi de sizi muhtemelen, siteyi ve sistemi iyice inceleyip sistemi anladıktan sonra orada bulamadığınız bilgiler için aramanızı rica etmiştir. Çünkü sitede dropship adına her türlü temel bilgi bulunmaktadır. Ama okumak yerine dinlemeyi tercih eden tüm dropship meraklılarına sayfalar dolusu bilgiyi telefonda vermek oldukça zor bir iş.

Telefonlarda cevap verilmeyen soru tipleri

1. Sanki firmaya müşteri değil de ortak olunacakmış gibi, şirket iç işleyişine yönelik sorular (Kaç müşteriniz var? Müşterileriniz ayda ne kadar kazanıyor? En büyük mağazanızın cirosu nekadar? vb)

2. Araştırma sonucu elde edilebilecek, sitemizde de bulunan temel dropship bilgileri (Dropship Nedir? vb.)

Öyle tahmin ediyorum sizin sorularınız bu gruplardan birine aittir. Ama bu durumda da hakaret ya da kabalık gibi bişey söz konusu bile olamaz. Gereksiz bir alınganlık ya da hassasiyet göstermiş olmalısınız.

Eminim forumda tanınıyorsunuzdur. Kimileri iş hayatında iş yaparak tanınır, kimileri forumlarda yorum yaparak tanınır. Biz ilk gruba dahil olduğumuz için forumlara ayıracak pek zamanımız olmuyor. Sizi de bu yorumunuzla tanıdık.

Bir firmayı tavsiye edip etmeme hakkı ve yeterliliği, o firmadan hizmet alanların hakkıdır diye düşünüyorum. Firmam için böyle keskin bir çıkış olunca ben de "memnun bırakamadığımız bir müşterimiz olmuş" diye paniğe kapılmıştım. Ama görüyorum ki sizin görüşünüz sadece uzaktan bakıp yorum yapma boyutunda. Dolayısıyla problem yok dilediğinizi yazabilirsiniz. Eminin forumdakiler de anlayacaklardır bu durumun nedenini.

Forum yorumculuğunda başarılar diliyorum.

• Dilerdim ki 1000lerce müşterinin telefonuna bakan birinden başka bir yetkili daha varmış, bu yetkili memnuniyetsizliğim ile ilgili ayrıNtılı görüş alışverişi için iletişime geçer ve bende hakikaten tek bir kişi o kadar insanla uğraşması zordur deyip size hak verirdim ama baştan savma bir müşteri hizmet anlayışınız var ve bunu samimiyetsiz cevabınızla gene belli ettiniz.
  • Bende bu tür firmaları araştırıyorum, ama bir türlü güvenipte paketlerinden satın alamıyorum , zaten paket fiyatlarıda türkiye şartlarına göre pahalı gibi geldi bana, ebya üzerinden satışa başladım ama ebay de ilk başlangıç olarak aylık 10 satış limiti koyuyor, olumlu feedback aldıkça satış limitleri yükseliyor, ama sabırlı olmak lazım biraz bu işler hemen bir anda getiri getirecek işler değil, çok iyi araştırmak lazım gibime geliyor.

Backlink nedir ve nasıl alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceymi74 -- 17 Nisan 2014; 17:15:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1000000

arkadaşlar büyük falan değil sadece 2 kişiler biri bu yukarda yazan kişi diğeride sanırım onun hanım . bu adamda canı ısterse cevap verıyor ıstemezse ne telefonlara nede maıllere cevap vermıyor. sizi uyarıyorum benden soylemesı sakın paranızı bunlara kaptırmayın

Sonuna kadar katılıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kim ne derse desin... Drophiping üyelik ücretini asla kabul edemiyorum.
    Bence bu tamamen anlamsız. Hem adamın malını satıcan , hemde ekstra para vericen.
    Bu şuna benzer satıcı olarak bir işe giriyorsun. Patron senden satış yapabilmen için hava parası istiyor. :) Yok böyle bir şey. Aksine web sayfama koymam için onların bana para vermesi lazım. Yok neymiş hizmet veriyorlarmış. Malı müşteriye gönderiyormuş. Lutfediyor sanki. Göndericek tabi. Bu extra iş yükü değil ki ... Perakende müşterinin malını Fatura adresi başka adres başka olunca göndermiyor musun?
    Bana kimse bunun mantığını izah edemez.
    Zaten ciddi toptancılar böyle ücretler talep etmiyor.
    Bence XML aktivasyonu için v.s. ücret isteyenler başka şeyin peşinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetteAvantaj -- 25 Eylül 2014; 21:40:41 >
  • Stok tutmadan ve kargo ile uğraşmadan telefon aksesuarı satmak isterseniz özelden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti bulunmamakta.
  • Konuya olumlu yorum yazan herkes yeni üye ve ilk mesajları bu konuya. Bu bile adamların ne kadar dandik olduğunu gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.