Şimdi Ara

Drophack ve TR serverı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her girdiğim 2 oyundan 1 tanesinde drop hack ile karşılaşıyorum. Daha öncesinden silmiştim oyunu bunun yüzünden ve fevri davrandığımı düşünüp tekrar indirdim ve şimdi bir daha kurmamak adına gene kaldırdım. Oynayıp zevk alabileceğim, zaman geçirebileceğim bir çok oyun var iken LOL oynayıp kendimi sinir stres altına sokmaya, tombul ''hekır'' veletlerle dialog kurmaya ve şu sıralar popüler drop hack zımbırtısıyla zamanımın ve emeğimin boşa gitmesine tahammülüm kalmadı.

LOL teorik olarak muhteşem bir yapım, takımda bulunan insanların birbirleriyle anlaşabilirliği ve rol dağılımındaki profesyonellik de eklenince oynaması çok eğlenceli ama bunların uygulanabilirliği çok özürlü.

Tavsiyem, bırakın arkadaşlar. Kendinize yakışanın, oyun tecrübenizin LOL ile sınırlı olmadığını düşünüyorsanız, yaşınızın oyundaki muhabbetlere uygun olmadığını, ortaokul çocuklarının birbirlerine olan küfürleri, tripleri baydıysa, zorlamayın, kendinize hakaret etmeyin. bırakın oyunu.

• hilede çığır açmış bir millet.d
  • Hile yaparak oyun oynamak tam olarak hangi duyguyu tatmin ediyor ben onu merak ediyorum.
  • bu kadar sinirini bozup tilt olacağına geç weste krdş?
  • Forumda westteki durumlar ile de açılan konular var. Ya kendileri çok noob ya da west'in de Tr'den farkı olmadığı gibi bir şey var. Westteki durumun ne olduğunu olduğu gibi aktaracak birileri yok ki biz de ona göre hareket edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

Forumda westteki durumlar ile de açılan konular var. Ya kendileri çok noob ya da west'in de Tr'den farkı olmadığı gibi bir şey var. Westteki durumun ne olduğunu olduğu gibi aktaracak birileri yok ki biz de ona göre hareket edelim.

TR'nin daha az flame,troll,feed olanı diyelim.Genel olarak tatmin edici.2 ay oldu geçeli daha drop görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hile çok yanlış bi davraniş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi benim özentim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikuru Asahina -- 16 Ağustos 2015; 3:04:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

Forumda westteki durumlar ile de açılan konular var. Ya kendileri çok noob ya da west'in de Tr'den farkı olmadığı gibi bir şey var. Westteki durumun ne olduğunu olduğu gibi aktaracak birileri yok ki biz de ona göre hareket edelim.

Trden iyi jungle kill alınca gj diyip geçiyorlar flame az dropa daha rastlamadım tek sorunu rp fiyatları daha pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hile kullananları kınıyorum yaptığınız çok ayıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.