Şimdi Ara

Drone fotoğraflarınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Drone ile çektiğimiz fotoğrafları ve drone hakkındaki konuları bu başlık altında toplayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENAJANS -- 1 Haziran 2018; 2:11:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İlk fotoğraf benden olsun.
    Drone fotoğraflarınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENAJANS -- 14 Mayıs 2018; 14:13:35 >
  • Sultanahmet Meydanı

Drone fotoğraflarınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENAJANS -- 15 Mayıs 2018; 10:23:43 >
  • Hocam eline sağlık, drone un markası modeli ne? dji mavic almayı düşünüyorum ama pro ve air modeli var, ne gibi farklar var sence hangisini almalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swonz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ben Dji Phantom 4 pro modelini kullanıyorum. Kullanım amacına göre cihaz seçmelisiniz. Phantom ve İnspire modelleri rüzgara ve dış etkilere karşı daha dirençli. Profesyonel çekimler için yani para kazanma amacıyla kullanacaksanız daha uygun olur. Mavic modeli taşınabilir boyutuna göre iyi işler çıkarabiliyor. Air ve spark modelinin ise 500gram altında oluşu bazı yasal yükümlülüklerden muaf tutulmanızı sağlıyor bu çok büyük kolaylık.

• Galata köprüsü

Drone fotoğraflarınız

• Güzel fotograflar elinize saglık.
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Kilyos plajı

Drone fotoğraflarınız

• ENAJANS kullanıcısına yanıt
    Hocam çekimler çok güzel, ben de istekliyim alma konusunda ama öğrenme kısmını merak ediyorum. Çok ucuz cihazlar değil ve bir tane bozup yeni alacak durumda değilim. Öğrenme aşamasında ne öneriyorsunuz?
  • soudexxx kullanıcısına yanıt
    Aslında öğrenmek için 300-500 liralık bir şey alayım düşüncesi yanlış. Bende o hataya düştüm dandik bir oyuncak aldım hiç kullanmadım. Piyasayı tekelinde bulunduran Dji ürünlerini kullanacaksanız agresif kullanmadıkça temel bir eğitim ardından uçurmaya başlayabilirsiniz. Sonrasında deneyimleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu süreçte tehlikeli bölgelerde insan ve trafik yoğunluğunun olmadığı alanlarda uçurmak gerekir.

• Birkaç fotoğrafta benden olsun istedim.

Fotoğraflar DJI Spark ile çekilmiştir.

Drone fotoğraflarınızDrone fotoğraflarınızDrone fotoğraflarınızDrone fotoğraflarınız
  • Güzel fotoğraflar elinize sağlık.
  • Drone'u olmayan nadir insanlardan biriyim sanırm
  • ohalden sonra da hala yasak mı drone ?
  • Önceliğim şuan için go pro daha sonra bende alacağım şu aletten
  • Drone fotoğraflarınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironim -- 4 Eylül 2018; 0:37:45 >
  • 500 gram altı cihazlar için uçuş yaparken ve cihaz için izin almanıza gerek yok. Fakat 500 gram üstü için sivil havacılık izini ve kaydı gerekiyor.

• gokens kullanıcısına yanıt
    Aslında sayı olarak fazla değil ama çok dikkat çeken bir cihaz olduğundan göze batıyor.

• ENAJANS kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, bu bilgiyle biraz daha ilgim arttı sanki :) teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.