Şimdi Ara

Drogba'yı Neden Yuhladılar ? (Soma Turnuvası) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  •  Drogba'yı Neden Yuhladılar ? (Soma Turnuvası)

Drogba'yı Neden Yuhladılar ? (Soma Turnuvası)

Yuhlamasınlar da napsınlar !

• quote:

Orijinalden alıntı: Caspar

Ya arkadaşım şaka mısınız siz,Drogbayı yuhalayanlar rezil,gereksiz insanlari.Ama bundan kulübe laf sokmak nedir nasıl bir mantık,Atletico maçında Arda'yı yuhalayanlar da GS taraftarı o zaman gs klasik anormal gs? Azıcık hakkını verin şu kafanızdaki şeyin

drogbaya muz sallayan adam çok mu beyefendiydi de fb yönetimi ceza vermek, kınamak yerine takım elbise giydirip o adamın! salladığı muzun doktor tavsiyesi olduğu yalanını yutturmaya çalıştılar
    fb camia olarak bu tip şeylere gerekli tepkiyi vermezse rezilleri, gereksizleri ayırmak zor olur
  • Utanmadan Burak Yıldırım'a getirmişler konuyu. Olayın kayıtlarını açın izleyin, bakın holigan hangi takım taraftarıymış?
  • Jungle Boogie kullanıcısına yanıt
    Medyayi da arkalarina alip ne guzel Galatasaray'a salliyabiliyor arkadas ya. Bir tanesi acip izlememistir ki izlese zaten tuttup onlar ozur diler, sonra bazi kani bozuklar da kazanma sevdasina dustu ama yemedi tabi goruntulerden sonra ama bi aferini haketmislerdir gene aziz babalarindan.

Cidden utanma kalmamis millette acip arastirmadan isine gelene inaniyor herkes 50lerde olsak neyse de 2014 oldu ama cahil hep cahil be arkadas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanYeE

Yuhlamasınlar da napsınlar !

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

quote:

Orijinalden alıntı: Tom Marvolo Riddle Burnu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noria

Anormal. Klasik fb.

Arda'yı yuhalayan Gs taraftarı için ne diyorsun ?

Arda GS dan ayrılmış bir topcu taraftarın kendi iç meselesi yani ... FB lilerin Drogbaya yaptığı ise çekememezlik ve rakibe karşısındaki küçüklük duygusudur

YA KARDEŞİM SORUNLU MUSUNUZ YA ? NEDEN 2 DAVRANIŞIN DA HATALI OLDUĞUNU ANLAMIYORSUNUZ ? NEDEN HEP FB KÖTÜ BİZ İYİYİZ KAFASINDASINIZ YETER YA TARTIŞILMIYOR.

Sen anlamak istemiyorsun Arda tribünlere çağrıldı 40bin kişi alkışladı, büyük kaptan diye bağırdı stad hep bir ağızdan. Arada 200 kişi yuhladı diyelim onlarada direk tepki konmuş ve susturulmuşlar. Bu olayla bütün stadın sadece Galatasaray'da oynadı diye bir futbolcuyu ıslıklaması aynı değil. Arda bizim çocuğumuz altyapıdan yetişme Galatasaray'da oynarkende ıslıklandı çoğu zaman ama Drogba 1.5 sene Turkiye'de oynamış bir futbolcu ve bütün suçu Galatasaray'da oynamak.
    Büyük yazarak kendini iyi ifade etmiyorsun kendini kanıtlama amacındasın ama küçük duruma düşüyorsun.

Kendimi anlatamıyorum kesinlikle. Drogba'ya yapılan yüzde 1 milyon yanlıştır. Kendimi kanıtlama uğraşım yok. Ben diyorum ki orada Arda'yı yuhalamak da yanlış, Drogba'yı da. Bu kadar ya neyi anlamıyorsunuz. Neden illa sizinki daha iyi bir davranış olarak görülüyor ? İkisi de yanlış işte bitti gitti ya.

O kadar yazmışsın cevaplamak için uğraşmışsın ama bir şeyi anlamamışsın

bu kafadaki insanlara CEVAP VERİLMEZ

Kendileri yapınca geçerli sebebleri vardır kötü değil

rakip yapınca ooooooo ayıp nekadar kötü hemen eleştirelim moduna geçerler.

• İnsanımız cahil cahil,futbol'a ne gözle bakıyorlar bilmiyorum ama dalgsına ve eğlencesine bakmadıkları kesin,en ufak zeka belirtisi bile yoktur o sahada Drogba'yı ıslıklayanlarda,ulan Drogba bu boru mu?Galatasaray'da oynasa ne farkeder?Sanki Galatasaray ve Galatasaraylılar azılı düşmanımız,anasını satayım.Ülkemiz cahil yuvası.Bir de Alex'i yuhalayanlar var.Hatta bir de hakemin kararlarını yuhalayanlar var...
  • Bunun Fenerbahçe Beşiktaşı Galatasaray'ı yok ülkemiz insanları aptal.

O tribün liderlerine zaten birşey demek istemiyorum herkes neyin ne olduğunu,kim olduklarını biliyor.
  • adamlar sanki mecburmuydu ülkemize gelip soma için düzenlenmiş bi turnuvaya katılmaya ? chelsea'nin reklamamı ihtiyacı var ? ayıptır ya bu kadarıda olmaz.üstüne bide adamların futbolcusunu yuhaladılar sırf gs forması giydi diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anormal. Klasik fb.

Arda GS dan ayrılmış bir topcu taraftarın kendi iç meselesi yani ... FB lilerin Drogbaya yaptığı ise çekememezlik ve rakibe karşısındaki küçüklük duygusudur

YA KARDEŞİM SORUNLU MUSUNUZ YA ? NEDEN 2 DAVRANIŞIN DA HATALI OLDUĞUNU ANLAMIYORSUNUZ ? NEDEN HEP FB KÖTÜ BİZ İYİYİZ KAFASINDASINIZ YETER YA TARTIŞILMIYOR.

Sen anlamak istemiyorsun Arda tribünlere çağrıldı 40bin kişi alkışladı, büyük kaptan diye bağırdı stad hep bir ağızdan. Arada 200 kişi yuhladı diyelim onlarada direk tepki konmuş ve susturulmuşlar. Bu olayla bütün stadın sadece Galatasaray'da oynadı diye bir futbolcuyu ıslıklaması aynı değil. Arda bizim çocuğumuz altyapıdan yetişme Galatasaray'da oynarkende ıslıklandı çoğu zaman ama Drogba 1.5 sene Turkiye'de oynamış bir futbolcu ve bütün suçu Galatasaray'da oynamak.
    Büyük yazarak kendini iyi ifade etmiyorsun kendini kanıtlama amacındasın ama küçük duruma düşüyorsun.

Kendimi anlatamıyorum kesinlikle. Drogba'ya yapılan yüzde 1 milyon yanlıştır. Kendimi kanıtlama uğraşım yok. Ben diyorum ki orada Arda'yı yuhalamak da yanlış, Drogba'yı da. Bu kadar ya neyi anlamıyorsunuz. Neden illa sizinki daha iyi bir davranış olarak görülüyor ? İkisi de yanlış işte bitti gitti ya.

Abi vallaha renkdaşın renkdaştan başka dostu yok. Direk anlamışsın ne demek istediğimi. Diyorum ki Arda'ya yapılan da hatalı. Diyorlar ki ''Ama o öyle değil şöyle bak biz normal maçlarda da onu yuhaladık yani ondan şey oldu, o bizim eski futbolcumuzdu ondan şey oldu.'' Abi isterse başkanınız olsun adam orada bir yardım kampanyası düzenlemiş gelmiş. Bütün kötülükleri unutmanız lazım. Ben demiyorum ki Arda'yı gömdünüz öldürdünüz. Diyorum ki hatalı bir davranıştı. Bu da hatalı bir davranış. İlla bizim ki daha az hatalıya getiriyorlar durumu ya. Çocuk doldu forum. Neyse sen anladın renkdaş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anormal. Klasik fb.

Abi vallaha renkdaşın renkdaştan başka dostu yok. Direk anlamışsın ne demek istediğimi. Diyorum ki Arda'ya yapılan da hatalı. Diyorlar ki ''Ama o öyle değil şöyle bak biz normal maçlarda da onu yuhaladık yani ondan şey oldu, o bizim eski futbolcumuzdu ondan şey oldu.'' Abi isterse başkanınız olsun adam orada bir yardım kampanyası düzenlemiş gelmiş. Bütün kötülükleri unutmanız lazım. Ben demiyorum ki Arda'yı gömdünüz öldürdünüz. Diyorum ki hatalı bir davranıştı. Bu da hatalı bir davranış. İlla bizim ki daha az hatalıya getiriyorlar durumu ya. Çocuk doldu forum. Neyse sen anladın renkdaş.

Yahu yardım maçına 10 binden fazla kaçak seyirci girmiş, arda yuhalanmış ıslıklanmış

buna bir şey demeyen kişiler drogba ıslıklanınca birden ortaya çıkıyor ayıplamaya çalışıyor fenerlileri ezmeye çalışıyor.

o yüzden hiç samimi gelmiyorlar bana drogbadan önce kendi maçında olanları bir konuş arkadaşım drogbaya daha çok var sütten çıkmış ak kaşık değilsin sen

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.