Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DROGBA VE SNEİJDER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> DROGBA VE SNEİJDER
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3064 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

güzeldi.

Tşk..:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

güzeldi.

Tşk..:)

Gif super

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: recep_kovboy

drogba bencillik de yapti

sneijder in ne yaptiği belli bi italya tatili yapti geldi.

bugün biri asist biri gol yapti diye bunları yokmu sayalım .

drogba 40 mtd en şut çekemez arkadaşım .sneijder kritik bir maçta takımını yanlız bırakamaz .belki sneijder olsa kasımpaşa yenecektik bugün işini yapti golü atti belki kasımpaşayada atacaktı.

akıllı olsunlar hep böyle disiplinli, ve çalışkan olsunlar .burak içinde melo içinde vsvs içinde bunlar böle herkes işini yapcak. isterse cl şampiyonluk golünü atsınlar attırsınlar disiplinsiz lakayt olamaz kimse.

ben hala burdayım sneijder yerine kaka daha faydalı olurdu bu takıma en azından kritik bi maçta bırakıp gitmezdi.

Yazdım yazdım sildim.

Bizim taraftar akıllanmaz.
    |
    |
    Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

şu takımda her maç kendini adayarak oynayan bir tek semih var her maç elinden ne geliyorsa yapiyor .gerisni bi maç iyi bi maç kötü görüyorum.evet günü kurtardık önemli olan bunu sezona yaymak .gençler maçında kim elinden geleni yapmazsa eleştiririm.

ben senin gibi drogba asist yapinca ortaya çıkıp fener maçında 1 tane topu bile indiremediğinde ortalıkta görünmeyenlerden değilim.

1 tane topu indirdimi 1 tane topu tutup arkadaşlarına aktarabildimi fener maçında o zaman sen nerdeydin skor taraftarı.

drogba işini yapsin ilk juventus maçında övdüysek fener maçındada eleştirdim .bu maçtada övdüm.ama ben genele bakarım umarım sezon sonuna kadar işini düzgün yapar her maç böle 2 top indirir.

drogba hatalı oynayınca eleştirmeyecekmiyiz .sizin gibi fanboylar bu forumu batırıyor.
    dgo_cr7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu dili seveceksin!.. Hem de her haliyle sevecek ve koruyacaksın!..

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.