Şimdi Ara

Drogba'nın gelişi takımı bozmuştur. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
3.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Drogba mi önemli bir maci ceviremiyor? Adam daha aylar önce Barcelona karsisinda ve Bayern karsisinda maclari cevirdi? Hangi konudan bahsediyorsunuz? Barcelona ve Bayern bu, Real, Milan, Unitedla birlikte en büyük 5 takimdan 2si. Yani Bate veya Plzen degil.
  • Ciddi ciddi Drogve vs. Sneijder tartışılıyo.

İnanamıyorum.
  • şu adamlar dünya devlerine gitse banko oynayacak adamlar yaptıgınız yorumlara bakın,
    4-4-1-1 şu anda en mantıklı secenek gibi duruyor malesef ya drogba yada buragın mutlaka yedek kalması ve orta sahayı kalabalık tutmamız lazım aksi takdirde orta sahada top ceviremiyoruz doldur bosaltla gol atmaya calısıyoruz en son macla birlikte kabak gibi ortaya cıktı.

• Bombayı bırakır kaçarım

mesajlara bakla

daha 1 ay olmamış

Listesini çıkarın bunların...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

konu hortlar bence 1 seneye , umarım

yok hocam o kadar uzamadı
  • Vay be ilk sayfadaki yorumları okuyunca kanım dondu resmen.
  • idam edecen bunları valla acımayacan hiç :D
  • Yemin ederim 1 Nisandan kalma şaka amaçlı açılmış bir konu sandım
  • bu ne lan puhahaha rezilliğin daniskası maalesef katılıyormuş bide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChanOfRight

quote:

Orijinalden alıntı: ayar94

Konuyu favorilere ekledim.Eğer bu adam gol atar da önemli bir başarının altına imza atarsak başına ilk ben üşüşeceğim.

Gol atamaz demedim.Önemli bir maçı çeviremez.

Bilmiyorum artık o gün hangi köşe başı abilerinden duyup ezberledin "Drogba maç çeviremez" lafını ama iyi güldürdün

• Şu bebelere takım tutturmayın yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Drogba'nın gelmesi aşırı gereksiz bir transferdi hiçbir katkısı olmadığı gibi takımıda bozdu. Gönderdiğiniz Baros bile 3 gol attı.

Baros'u aradım, yarın dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

quote:

Hem sallamışsın adama şimdi gelir drogba'yı savunurlar demişsin. geç bulduk bu adamı ama kurda kuşa yem etmeyiz. gençler maçında frikiği selçuk kullandı kötü vurdu. bu selçuk'un kötü kullandığını mı gösteriyor. drogba da teselli etti zaten sonrasında selçuk'u. bu takımın penaltıcısı melo'dur selçuk değil önce şu yanlışı giderelim. Şampiyonlar Ligi'nde attığı penaltı ile kupayı getirdi bu adam. eleştireceği diye saçma sapan konuşmayın çağlar kullanmadı penaltıyı drogba kullandı. kötü mü vurdu? evet. drogba'nın kalitesinden bir şey eksiltir mi? hayır. selçuk vurur muydu vururdu ancak selçuk penaltı noktasına gidip drogba'yla konuşmadı bile demek ki takımın penaltıcısını drogba yapmış fatih terim gayet normal.

drogba'dan ne bekliyorsunuz? kasımdan beri oynamamış adam. aynı taraftar melo yaz kampını kaçırdı diye aylarca beklemedi? drogba şu an hazır değil dolayısıyla koşup basamıyor enerjisini tasarruflu kullanmaya çalışıyor. oynayacaksa koşup basacak gücü ne kadar yetiyorsa topun önüne geçmeyecekse yedek kulübesinde sonradan oyuna girmeyi bekleyecek.

fatih terim melo yüzünden bir türlü 4-3-1-2 yi deneyemiyor. şampiyonlar ligi maçına da denemeden çıkamaz. şahsi kanaatim hücumda 4-4-2 savunmada 4-5-1 dizilişiyle maça çıkacağız. burak yapabildiği ancak tembellikten yapmadığı savunmayı yaparsa topa basarsa işler lehimize dönebilir.

Drogba'nın kalitesinden birşey eksilmez ama takım kaybeder takımdan eksilir.Önemli olan takım ve takım oyunu.Messi gelmiş 10 penaltı atamamış umrumda değil.İsterse messi'nin kalitesinden eksilsin dünyanın en kötü futbolcusu olsun.Drogba takım oyuncusu değildir.Bunu her zaman gördük takımlarında hep bireysel.En azından sneijder birşeyler yapmaya çalışıyor pas atıyor ver kaç yapıyor sneijder şu zamana kadar 1 şut auta atmış geldiğinden beri.Takım oyuncusu böyle olur.Drogba hep bireysel hep kendine top ister kendi frikik kullanır.Selçuk tabi ki kaçıracak ama atma oranı kaçırmasından net fazladır ve bu takımın frikik ustası selçuk inan'dır.Bana kalırsada frikikde 10 gömlek selçuk daha iyidir.Penaltıyı herkes kullanır.Melo'da burak hepsi kullanır.Drogba'da kullanacaktır mesela penaltı atamadı diye eleştirmiyoruz.ister 10 penaltı kaçırsın önemli değil.Takım oyunu oynasın ve bu baba hallerinden kurtulsun bu takımın kaptanı sabri'dir.Gerekirse babalık o yapar.Sabri hiç diyor mu frikik ben atıyorum diye?Drogba kim ki her dünya yıldızı böyle gelip böyle artislik yapacaksa hiç gelmesin daha iyi.Drogba'nın gelişide sadece takıma 3 puan kazanmıştır.Bundan sonrada hiçbirşey yapamayacaktır.Gelince her maçta gol atar diyenler vs...Ne oldu?Drogba'yı savunmayın.

bilmediklerin bildiklerinden daha fazla. öncelikle forvet oyuncusu eşek değil ya top isteyecek tabii ki. onun görevi şut çekmek gol atmak. sonra bu adamın türkiye'yi küçümsediğini düşünüyorsan ballack ile frikik yüzünden maç esnasında tartışmışlar akabinde drogba topa vurup frikiği gol yapmıştır. ballack kötü frikikçi mi? drogba'nın kolunda kaptanlık pazubandı olması önemli değil o doğuştan bir liderdir. takım oyunundan senin çıkardığın anlam ise içler acısı.

Kimlere laf anlatmaya çalışmışız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hem sallamışsın adama şimdi gelir drogba'yı savunurlar demişsin. geç bulduk bu adamı ama kurda kuşa yem etmeyiz. gençler maçında frikiği selçuk kullandı kötü vurdu. bu selçuk'un kötü kullandığını mı gösteriyor. drogba da teselli etti zaten sonrasında selçuk'u. bu takımın penaltıcısı melo'dur selçuk değil önce şu yanlışı giderelim. Şampiyonlar Ligi'nde attığı penaltı ile kupayı getirdi bu adam. eleştireceği diye saçma sapan konuşmayın çağlar kullanmadı penaltıyı drogba kullandı. kötü mü vurdu? evet. drogba'nın kalitesinden bir şey eksiltir mi? hayır. selçuk vurur muydu vururdu ancak selçuk penaltı noktasına gidip drogba'yla konuşmadı bile demek ki takımın penaltıcısını drogba yapmış fatih terim gayet normal.

drogba'dan ne bekliyorsunuz? kasımdan beri oynamamış adam. aynı taraftar melo yaz kampını kaçırdı diye aylarca beklemedi? drogba şu an hazır değil dolayısıyla koşup basamıyor enerjisini tasarruflu kullanmaya çalışıyor. oynayacaksa koşup basacak gücü ne kadar yetiyorsa topun önüne geçmeyecekse yedek kulübesinde sonradan oyuna girmeyi bekleyecek.

fatih terim melo yüzünden bir türlü 4-3-1-2 yi deneyemiyor. şampiyonlar ligi maçına da denemeden çıkamaz. şahsi kanaatim hücumda 4-4-2 savunmada 4-5-1 dizilişiyle maça çıkacağız. burak yapabildiği ancak tembellikten yapmadığı savunmayı yaparsa topa basarsa işler lehimize dönebilir.

Drogba'nın kalitesinden birşey eksilmez ama takım kaybeder takımdan eksilir.Önemli olan takım ve takım oyunu.Messi gelmiş 10 penaltı atamamış umrumda değil.İsterse messi'nin kalitesinden eksilsin dünyanın en kötü futbolcusu olsun.Drogba takım oyuncusu değildir.Bunu her zaman gördük takımlarında hep bireysel.En azından sneijder birşeyler yapmaya çalışıyor pas atıyor ver kaç yapıyor sneijder şu zamana kadar 1 şut auta atmış geldiğinden beri.Takım oyuncusu böyle olur.Drogba hep bireysel hep kendine top ister kendi frikik kullanır.Selçuk tabi ki kaçıracak ama atma oranı kaçırmasından net fazladır ve bu takımın frikik ustası selçuk inan'dır.Bana kalırsada frikikde 10 gömlek selçuk daha iyidir.Penaltıyı herkes kullanır.Melo'da burak hepsi kullanır.Drogba'da kullanacaktır mesela penaltı atamadı diye eleştirmiyoruz.ister 10 penaltı kaçırsın önemli değil.Takım oyunu oynasın ve bu baba hallerinden kurtulsun bu takımın kaptanı sabri'dir.Gerekirse babalık o yapar.Sabri hiç diyor mu frikik ben atıyorum diye?Drogba kim ki her dünya yıldızı böyle gelip böyle artislik yapacaksa hiç gelmesin daha iyi.Drogba'nın gelişide sadece takıma 3 puan kazanmıştır.Bundan sonrada hiçbirşey yapamayacaktır.Gelince her maçta gol atar diyenler vs...Ne oldu?Drogba'yı savunmayın.

bilmediklerin bildiklerinden daha fazla. öncelikle forvet oyuncusu eşek değil ya top isteyecek tabii ki. onun görevi şut çekmek gol atmak. sonra bu adamın türkiye'yi küçümsediğini düşünüyorsan ballack ile frikik yüzünden maç esnasında tartışmışlar akabinde drogba topa vurup frikiği gol yapmıştır. ballack kötü frikikçi mi? drogba'nın kolunda kaptanlık pazubandı olması önemli değil o doğuştan bir liderdir. takım oyunundan senin çıkardığın anlam ise içler acısı.

Kimlere laf anlatmaya çalışmışız.

Drogba kendisi maç mı çevirdi?Burak'ın bireysel yetenekleri ve orta sahanın optimize olmasıyla buraya geldik.Semih ve burak'ın bireysel performansları getirdi.Drogba katkı sağlamadı mı sağladı.Maç çevirdi mi çevirmedi.Burak olmasa çeyrek final zordu.

• @ChanOfRight

Bırak şimdi maç çevirme işinide, yazdığın parağrafı bir daha oku. %90'nı yanlış yorumlama

az kabullenmeyi öğrenin
  • Drogba ya kötü diyenin bir daha hiçbir yorumunu okumam bile açık ve net :)
  • Evet Drogbanın gelişi takımı kesinlikle bozdu. Sistem olması gerekene döndü, oyuncular tek toplarla hızlı oynayabilmeyi öğrenmeye başladı, herkese tecrübesinden ve futbolculuğundan bişeyler bulaştırmaya başladı. Ben memnunum bu bozulmadan
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.