Şimdi Ara

Drogba ile Van Persie karşılaştırması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
4.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Drogba kraldır. Efsanedir ve dediğiniz gibi süper yıldızdır. Şu dönemde ise Rvp transferi büyük bir başarıdır ve şuanki forvetler arasında hala ilk 10u zorlar. Artık kıyaslamayı bırakın lütfen Rvp geldi size tamam ama bizde de Drogba vardı. Nani aldınız ama bakın bizde Podolski aldık. Abi ne güzel işte herkes transfer yapsın. Güzel, bol yıldızlı bol gollü maçlar izleyelim. Bu gözler deniz barışlı, önder turacılı, carruscalı, linderothlu derbi izledi. Biraz şenlensek olmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

van persie 30 yaşında büyük takım kariyerini bitirip türkiyeye gelirken didier drogba 34 yaşında tek başına ş.ligini alıyordu.

ulan her maçta 4 gol yediniz birde tek başına cl alıyordu diyorsun

/>

/>

Biz en azından katıldık siz hiç gidemediniz senelerdir bu nasıl fesatlık ve o 4 gol yediğimiz maçlarda drogba yoktu boş boş konuşup rezil olmayın, 2 sene önce nani,rvp ve takım arkadaşlarının korkudan defans yaptığını biliriz old trafford'ta
     Drogba ile Van Persie karşılaştırması

Karsina aldigin takim anadolu takimi degil bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 oyuncuyu kıyaslamak dengesiz bir düşünce olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

quote:

quote:

quote:

van persie 30 yaşında büyük takım kariyerini bitirip türkiyeye gelirken didier drogba 34 yaşında tek başına ş.ligini alıyordu.

/>

/>

Biz en azından katıldık siz hiç gidemediniz senelerdir bu nasıl fesatlık ve o 4 gol yediğimiz maçlarda drogba yoktu boş boş konuşup rezil olmayın, 2 sene önce nani,rvp ve takım arkadaşlarının korkudan defans yaptığını biliriz old trafford'ta

Kardeş bi sen eksiktin, her manchester'la ilgili şeyde ortaya atlamak zorundamısın yahu bak işine, evet manchester çok büyük bir takım ve ilgi duyduğum takım ama o maçta tamamen şansa bala yendiler iyi oynayan taraf bizdik ama olmadı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

quote:

quote:

quote:

/>

/>

Kardeş bi sen eksiktin, her manchester'la ilgili şeyde ortaya atlamak zorundamısın yahu bak işine, evet manchester çok büyük bir takım ve ilgi duyduğum takım ama o maçta tamamen şansa bala yendiler iyi oynayan taraf bizdik ama olmadı

Vallaha ortamı germek gibi bir niyetim olmadı kusura bakma sende kan beynime sıçrıyor o fotoğrafı görünce hadi selametle

• Adam şl alıp almadığına, babasının tanıyıp tanımadığına göre oyuncu kıyaslıyor, siz de gelmiş yorum yapıyorsunuz hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerlii_1907

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Van Persie'yi çok severim, Fener'e gelmesini de deli gibi kıskandım ama geçen bir konuda Drogba'yı bir kenara atıp, RVP'i yücelten Ed Wood gibi futbol dehalarını gördüm. Sayısal veriler barındıran bir konu açacaktım ama üşendim.

Şöyle de bir olay var, 32 yaşında RVP'nin Türkiye'ye gelmesi, 35 yaşındaki Drogba'yı getirmekten daha zordur. Bu anlamda daha başarılı transferdir ve Fenerbahçe yönetimini kutluyorum bu konuda.

Ancak Drogba haliyle daha büyük bir karakter ve daha büyük bir oyuncu.

la ne alaka. ? sayısal veriymiş..

ona bakarsan eto'o daha başarılı istatislik olarak drogbadan ?

Sayısal veri aldığı kupalar, CL'de attığı gol sayısı, takımını şampiyonlar ligi kupasını getirmesi.

2 sene parlayıp gol kralı olmuş adamı legend'la kıyaslayan var...

• felsefesever kullanıcısına yanıt
    Ed Wood gibi futbol dehası derken beni haberdar et de, seni bu konuda aydınlatayım.

Drogba insanlık bakımından belki de örnek alınabilecek 5 futbolcudan bir tanesi. Çok büyük bir futbolcu. Ama atladığınız çok şey var..

Drogba bir Chelsea efsanesidir. RVP, Premier League efsanesidir. Kariyer bazında Drogba'nın kazandıkları RVP'den çok daha üst seviyede. Nedeni ise Chelsea gibi winner bir takımda hayat buluyor olması. RVP tam 5 sezon Arsenal gibi bir kulüpte oynayıp gol kralı olmaya başarabilmiş bir oyuncudur. Manchester United kendisini transfer ederken 20 numaralı formayı giymesini istemiş be kulübe 20. şampiyonlukta en büyük katkıyı sağlamıştır. Winner bir kulübe gitmiş ve o yılında şampiyonluk tatmıştır. Hollanda gibi sistem futbolu oynayan milli takımın Robben ve Sneijder ile birlikte kilit ismidir, kaptanıdır.

Futbolcu tecrübesi ve karakteri ile RVP kıyası arasında fark var, futbol anlamında.

• Nick, avatar ve konu uyumu. Futboldan anlamıyorsun belli ki. Baban RVP yi tanımıyorsa üzülerek söylüyorum o da anlamıyormuş. Futbolu izlemeyen adam yorumlamasın abi. Şampiyonluklara, galibiyetlere sevinin ama yorumlamayın. Sadece kendinizi küçük düşürüyorsunuz başka bir şey değil.

Bu kadar çıldırmanız bile Rvp nin daha iyi bir oyuncu olduğunu bilmenizden ve kıskanmanızdan kaynaklanıyor zaten. RVP daha iyidir evet.
  • Arkedios kullanıcısına yanıt
    RVP Nasıl daha iyi yere koyuyorsun neye göre koyuyorsun RVP 32 yaşında son senesinde bi bakalım drogba nın yaptığı katkıyı yapabilecek mi 35 yaşında geldi juventusu devirdi tek başına nerdeyse tecrübesi ile deplasmandaki maçta . 35 yaşında 120 dk oynadı bu kolay bir şeymi RVP kesinlikle küçümsediğim falan yok bana göre 2 side yıldız fakat RVP-DROGBA karşılaştırması en azından rvp 35 yaşına gelesiye kadar doğru değil ve istatik olarak drogba daha iyi . Drogba daha iyidir evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Ed Wood gibi futbol dehası derken beni haberdar et de, seni bu konuda aydınlatayım.

Drogba insanlık bakımından belki de örnek alınabilecek 5 futbolcudan bir tanesi. Çok büyük bir futbolcu. Ama atladığınız çok şey var..

Drogba bir Chelsea efsanesidir. RVP, Premier League efsanesidir. Kariyer bazında Drogba'nın kazandıkları RVP'den çok daha üst seviyede. Nedeni ise Chelsea gibi winner bir takımda hayat buluyor olması. RVP tam 5 sezon Arsenal gibi bir kulüpte oynayıp gol kralı olmaya başarabilmiş bir oyuncudur. Manchester United kendisini transfer ederken 20 numaralı formayı giymesini istemiş be kulübe 20. şampiyonlukta en büyük katkıyı sağlamıştır. Winner bir kulübe gitmiş ve o yılında şampiyonluk tatmıştır. Hollanda gibi sistem futbolu oynayan milli takımın Robben ve Sneijder ile birlikte kilit ismidir, kaptanıdır.

Futbolcu tecrübesi ve karakteri ile RVP kıyası arasında fark var, futbol anlamında.

Bak Lig efsanesi diyorsun RVP için, ben de sana diyorum ki kaç kere gol kralı oldu? Diğer tarafta Drogba kaç kere gol kralı oldu?

11 senelik Premier League'de sadece 3 kere 15 gol barajını aşan adama efsane demek bana saçma geliyor.

Kaynak:https://en.wikipedia.org/wiki/Robin_van_Persie

• Biri Çinden geldi Burak yılmaz kadar faydalı olamadı. Diğeri müzmin sakat ve istenmeyen adam

Quaresma varken ikiside gölgede kalır

• Drogba daha farklı bir futbolcu lider, sahaya karekterini koyan bir adam harika bir forvet olmasını geçtim. Bana göre Van Persie Drogba'nın bir tık altıdır ama geliş şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda Van Persie daha başarılı bir transfer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin zenciyi sevmen normal zaten kardesim senin icin emenike webo da rvpden iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: yununu

quote:

Orijinalden alıntı: LGBT

quote:

babası rvpyi tanımıyormus dağılın beyler.....

hollanda milli takımının AS FORVETİ ni tanımadığına göre babası hollanda milli takımının orta sahası snijderide tanımıyordur...

ama gel gör ki fildişi sahilinin forvetini tanıyormus...

drogba chelsea vsjasdasd RVP manchester united sdkajskdjask

Doğduğun ulkeye goremi yildiz oluyosun. Portekiz cokmu basarili ülke ligi cokmu kaliteli? Gerisi c. Ronaldo......

dünyada çıkan yıldızlara bakalım

maradona messi ARJANTİN

PELE ler ronaldolar BREZİLYA

CRUYFF LAR KUMANLAR HOLLANDA

KLİNSMANLAR MÜLLERLER ALMANYA

C RONALDO LUİS FİGOLAR PORTEKİZ

ZİDANE LAR HENRY LER FRANCE

DAHA BİRSÜRÜ SAYARIM sana

tarihte über yıldızlar fildişilimimiş öğrenmiş olursun

Forumda gorulen en sacma yorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu fenerliler 4.yildizi kaptırinca anlama becerilerinidr yitirmisler.

Bri yazmis yukarda persie hollanda forveti drogba fildisi forveti. Yani drogba fildisi forveti diye persieden kotumu oluyor

Bende dedimki ronaldo portekiz oyuncusu muller almanya oyuncusu.. Almanya portekizden iyi olduguna gore mullerde ronaldodan iyi?? ?

olay iyi futbolcu kötü futbolcu değilki baban tanımıyormus ya hollandadaki oyuncuları

fildişini tanıyormus demekki

Drogbayi ulkesinden mi taniyo dedim ben? Adam futbolla cok ilgili degil ama önemli maclari izler mesela SL finalini. Drogbayi tanimasi icin nedeni var. Persieyi nasil tanicak finalmi oynamis?

bu mantıklan yola çıkarsak senin baban 2014 dünya kupasını da izlememiş demek ki

Finali izledi podolskiyi taniyor mesela. Kupayı kazanan takimin 10 numarasi diyor.

Ya kardes aptal gibi konuşma tamam drogba podolski dünya yıldızı. Van Persie PTT topçusu.

• Hayır adam 31 yaşında türkiyeye geliyor bu başarıdır. Siz 36-40 yaşında kariyeri biterken alıyorsunuz farkı budur tamam bide van Persie PTT 1.lig topçusu tartışmaya girmiyorum.

• Bunun tartismasini yapmak cok sacma degil mi? Su an Galatasaray'da Drogba var mi ? Hayir
    Van Persie bizde ve Turkiye liginin en iyi forveti ve en pahali oyuncusu.
    Sizin yaptiginiz kafayla Ronaldo vs Drogba yapalim.

• rvp kim ya, umut bulut rvpden daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

quote:

quote:

babası rvpyi tanımıyormus dağılın beyler.....

hollanda milli takımının AS FORVETİ ni tanımadığına göre babası hollanda milli takımının orta sahası snijderide tanımıyordur...

ama gel gör ki fildişi sahilinin forvetini tanıyormus...

drogba chelsea vsjasdasd RVP manchester united sdkajskdjask

Doğduğun ulkeye goremi yildiz oluyosun. Portekiz cokmu basarili ülke ligi cokmu kaliteli? Gerisi c. Ronaldo......

dünyada çıkan yıldızlara bakalım

maradona messi ARJANTİN

PELE ler ronaldolar BREZİLYA

CRUYFF LAR KUMANLAR HOLLANDA

KLİNSMANLAR MÜLLERLER ALMANYA

C RONALDO LUİS FİGOLAR PORTEKİZ

ZİDANE LAR HENRY LER FRANCE

DAHA BİRSÜRÜ SAYARIM sana

tarihte über yıldızlar fildişilimimiş öğrenmiş olursun

Forumda gorulen en sacma yorum

saçma bir yorum değil drogba büyük yıldızdır ama über yıldız kategorisinde değildir bana göre

çünkü dünya kupasının avrupa kupasının izlenme oranı dünyada 6 milyarı bulmuşken şl ve uefadan daha fazla izlenme oranına sahipken

Tabi bu drogbanın suçu değil ama drogbanın cvsinde bir dünya kupası finali yarı finali yok en prestijli yer...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.