Şimdi Ara

Drogba ile Van Persie karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
4.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu Drogba denen adam dünya yıldızlarının saygi gösterdiği adam. Tüm dunyada hayranlari var snoopdog u kankasi birçok unlunun kankasi. Dunyada Drogba yi tanimayan yok. SL kazanmış oyuncu ile rvp kiyaslamak ne kadar komik ya. Persie yi herkes bilmez dunyada. Babama sordum tanımadı ama drogbayi bilmeyen yok Afrika'dan avrupaya. Sacma kıyas yapmayın rvp nin turkiyede oynamis oyuncu ile kiyas yapilcaksa Baros ile yapin anelka ile yapın.

Van persie yildiz
    Drogba süper yildiz. Drogba messi Ronaldo kategorisinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• van Persie, transferi daha zor ama başarı olarak Drogba tabii.

Yalnız van Persie, her açıdan daha iyi futbolcu bunu da bil.
  • Şu oyuncu kıyaslamaktan tiksiniyorum çocukluktan başka bir şey değil. Drogba geldiğinde ligin en iyi forvetiydi şimdi rvp ligin en iyi forveti bu kadar basit.
  • Van Persie'yi çok severim, Fener'e gelmesini de deli gibi kıskandım ama geçen bir konuda Drogba'yı bir kenara atıp, RVP'i yücelten Ed Wood gibi futbol dehalarını gördüm. Sayısal veriler barındıran bir konu açacaktım ama üşendim.

Şöyle de bir olay var, 32 yaşında RVP'nin Türkiye'ye gelmesi, 35 yaşındaki Drogba'yı getirmekten daha zordur. Bu anlamda daha başarılı transferdir ve Fenerbahçe yönetimini kutluyorum bu konuda.

Ancak Drogba haliyle daha büyük bir karakter ve daha büyük bir oyuncu.
  • Once nerden geldiklerini degil nereye gittiklerini sorsunlar kendilerine o zaman cevabi alirlar iste

• Yahu transfer başarisi ne demek kardes bana bunu aciklayin? 1 milyonami aldiniz rvpyi başarı diyonuz. Para basıp aliyonuz neresi başarı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mağara Avcısı

Once nerden geldiklerini degil nereye gittiklerini sorsunlar kendilerine o zaman cevabi alirlar iste

Aynen bu farki anlamiyolar. Drogbaya ingilterenin en buyuk takimlarindan biri tapiyor ve onun efsanesi bizdrn oraya gitti.

Peki rvpye tapan takim varmi? Fenerden buyuk takima gidebilcekmi tekrar? Rvp hangi takimin efsanesi??

• Babanız futbolla pek ilgili değil galiba.

• kıskanma ayol
  • Daha 1 yil once Dunya Kupasina ortaligin şeyine koydu.. Yürü giy şurdan

• Yoldaki herhangi bir cocuga sorun persie taniyonuzmu deyin. Mahalledeki futbol maclarinda kimsenin persie olduğunu görmedim ama herkes drogba oluyor. Ben cocukkende drogba olurdu herkes Türkiye'ye gelmesinle alakasi yok.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Daha 1 yil once Dunya Kupasina ortaligin şeyine koydu.. Yürü giy şurdan

Drogba Galatasaraya gelmeden 6 ay once Şl yi kazandırdı Chelseye. Ve Chealsea tarıhının 1 numaralı efsanesıdır. Cidden bunumu yaptırıcaksın yani ? Drogbayı mı anlattırıcaksın. yaşın kac senın ya bıde yuru gıt dıyosun. Hadi taraflı konusuyosun yanlı yorum yapıyosun dicem ama bırde utanmadan sonuna yuru gıt demıssın. Hadı rvp yı drogbadan ıyı buluyosun. Van persie dunyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu mu ki drogbayla kıyaslayana yuru gıt tartısmam bıle triplerine girebiliyosun. Van Persienın Drogbadan ustun oldugunu kabul etmen bile bence saçmayken.dahada zırvalayıp hadsizlik yapıosun peeh

• quote:

Orijinalden alıntı: LGBT

quote:

Orijinalden alıntı: Mağara Avcısı

Once nerden geldiklerini degil nereye gittiklerini sorsunlar kendilerine o zaman cevabi alirlar iste

Aynen bu farki anlamiyolar. Drogbaya ingilterenin en buyuk takimlarindan biri tapiyor ve onun efsanesi bizdrn oraya gitti.

Peki rvpye tapan takim varmi? Fenerden buyuk takima gidebilcekmi tekrar? Rvp hangi takimin efsanesi??

RvP dünyanın en prestijli futbol liginin efsanesi daha ne olsun. Gittiği her takımda saygınlığı da giderek arttı. Çin'e falan da gitmedi. Bir takımın değil komple bir ligin efsanesi oldu.

• quote:

Yoldaki herhangi bir cocuga sorun persie taniyonuzmu deyin. Mahalledeki futbol maclarinda kimsenin persie olduğunu görmedim ama herkes drogba oluyor. Ben cocukkende drogba olurdu herkes Türkiye'ye gelmesinle alakasi yok.

• Adam bi gol atti diye drogbadan iyi oldu üstelik sanki fenerde atti.

Biri drogbaninn gsde attigi topuk golünü koysun.

• babası rvpyi tanımıyormus dağılın beyler.....

hollanda milli takımının AS FORVETİ ni tanımadığına göre babası hollanda milli takımının orta sahası snijderide tanımıyordur...

ama gel gör ki fildişi sahilinin forvetini tanıyormus...

drogba chelsea vsjasdasd RVP manchester united sdkajskdjask

• quote:

Orijinalden alıntı: yununu

babası rvpyi tanımıyormus dağılın beyler.....

hollanda milli takımının AS FORVETİ ni tanımadığına göre babası hollanda milli takımının orta sahası snijderide tanımıyordur...

Doğduğun ulkeye goremi yildiz oluyosun. Portekiz cokmu basarili ülke ligi cokmu kaliteli? Gerisi c. Ronaldo......

• quote:

quote:

Doğduğun ulkeye goremi yildiz oluyosun. Portekiz cokmu basarili ülke ligi cokmu kaliteli? Gerisi c. Ronaldo......

Fildisi sahilinden 10 senede 1 futbolcu cikar hollandadan senede 1 futbolcu cikar o cikanda dunya yildizi olur drogba da yildizdi rvp de yildiz neyin karsilastirmasi bu anlam veremiyorum

• quote:

quote:

dünyada çıkan yıldızlara bakalım

maradona messi ARJANTİN

PELE ler ronaldolar BREZİLYA

CRUYFF LAR KUMANLAR HOLLANDA

KLİNSMANLAR MÜLLERLER ALMANYA

C RONALDO LUİS FİGOLAR PORTEKİZ

ZİDANE LAR HENRY LER FRANCE

DAHA BİRSÜRÜ SAYARIM sana

tarihte über yıldızlar fildişilimimiş öğrenmiş olursun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.