Şimdi Ara

Drogba Forvet Arkası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi drogba komple bir forvet yani çalım dribbling hava kontrolü bitiricilik ikili oyun topa duvar olma vs herşey var adamda sneye 4 2 3 1 e geçeceğimiz haberleri çıkıyor drogbayı forvet arkası oynatsak nasıl olur

• Sneijder'de yanda top toplar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

Sneijder'de yanda top toplar artık.

gideceğiyle ilgili haberler çıkıyor bende istemiyorum gitmesini ama
  • Saydigin ozellikler yuzunden adamin forvet oynamasi gerekiyor zaten.Ayrica Drogba nin pasor olarak oynamasi icin forvet arkasinda olmasina gerek yok.
  • muslerada gol attı hadi forvete geçirelim gibi birşey la bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Húrin

muslerada gol attı hadi forvete geçirelim gibi birşey la bu

Alakası yok Drogba zaten şu an forvet arkası gibi oynuyor tek amacı Burak'a gol attırmak bu yüzden çok verimli bir yarım devre geçirdi bu sezon yine aynı sistemi deneyebilir FT.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AGezginci.

quote:

Alakası yok Drogba zaten şu an forvet arkası gibi oynuyor tek amacı Burak'a gol attırmak bu yüzden çok verimli bir yarım devre geçirdi bu sezon yine aynı sistemi deneyebilir FT.

burak gol krallığına oynuyor diye yaptı sanırım onu . bu sene daha farklı bi drogba bekliyorum ben.

tabi adamın gözü başarıya aç olmadığı için yine burak ı beleyebilir o ayrı
  • zxcvasdf kullanıcısına yanıt
    bence 4-5-1 en iyi taktik.drogba yada burak biri oynamayacak clde .özellikle deplasmanda .süperligde 5 fwle oynasakta şampiyon oluruz yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orain

quote:

Orijinalden alıntı: AGezginci.

quote:

burak gol krallığına oynuyor diye yaptı sanırım onu . bu sene daha farklı bi drogba bekliyorum ben.

tabi adamın gözü başarıya aç olmadığı için yine burak ı beleyebilir o ayrı

Bana son vuruşlarda biraz daha zayıflamış gibi geldi Drogba, Fatih Hoca'da bunu fark edip onun fizik gücünden tekniğinden yararlanmak adına bu şekilde kullanıyorda olabilir, kendisi hazır olmadığı içinde böyle bir olay yapılmış olabilir bu sene tam olarak anlarız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.