Şimdi Ara

Drogba'dan Mesaj var [YENİ] 14.05.2013 Instagram (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
3.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kobram gitmeyeceksin demi sanki veda havası gibi geldi yalarım seni
  • Ne büyük adamsın sen yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

"Aptallar dünyanın her yerinde ve onları eğitmek bizim elimizde… "

Bu tüm olayları özetliyor arkadaşlar. Adam gerçek bir lider laf olsun diye konuşmuyor hiçbir zaman. Büyük bir değere sahibiz umarım yaşı gereği gücü bitmez ve birkaç sene daha bizimle olur...

+999999999

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim hala kafam almıyor drogba gibi futbolcu 4 m gibi rakama GS de oynamasına çok rahat dev kulüplerde daha yüksek rakamlara oynardı
  • Helal olsun...

• drogba yemin ederim insan ustu sahsiyetsin. Alnindan optum kara kobram.

• adam büyük topçu, sadece şu olaylara bakarak konuşuyorum drogba sonuna kadar haklı, net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

''...barışla kalın.'' yazmışsın ama taraftarın adam öldürüyor.Güldürdü gerçekten.

Drogba'nın verdiği mesajdan hiç bir şey anlamamışsın! "Aptallar dünyanın her yerinde ve onları eğitmek bizim elimizde…" bu cümle o kadar bir geniş cümle ki bir renk belirtmiyor, sadece ırkçılık için değil birinin canına kasıt varsa bunun renk ile alakası yok, zamanında statlarda yaralanmaları ölümleri diğer kulüpler de yaşadı , bu dengesizlerin yaptığı davranışı koca bir camia ya mal etmek ise başka bir aptallık zira insanlık suçu kabul edilemez bir durumdan kendinize acınarak kendinize pay çıkarıyorsunuz. İnsanlar bilinçlenmedikçe, yaptırımlar artmadıkça bu tür olayların olması kaçınılmaz.

• Örnek bir davranış.
  • Kral
  • quote:

Valla sen kalk böyle bir ortamda yenildiğin maçtan sonra orta sahada o kadar kişinin ortasında sevin.Binlerce insanları provoke et.Ondan sonra böyle mesajlar yayınla, yemezler.Eğer barış istiyorsan öyle bir harekette bulunmayacaksın.Dünyanın hiç bir yerinde mantığa sığar bir tarafı yok.Futbolcusu böyle yaparsa taraftarı ne yapmaz.Sadece Gs için söylediğim bir şey değil bu.Taraftar hata yapar anlarım, o muz gösteren de en az bıçaklayan adam kadar hatalıdır benim gözümde.Ama maç sonu sevinmelerinin %100 amaçları provoke etmekdi.Haftaya kendi sahanda maçın var orada git sevin.O hareketten sonra böyle bir mesaj benim gözümde sadece şov amaçlıdır.

Sacmalamayin ya adamlar 30 hafta boyunca emek veriyor ruhsal ve mental anlamda zaman zaman çöküş yaşıyorlar şampiyonlugu garantileyince doğal olarak her mac sevinmek istiyorlar ve ayrica provokasyon un ne anlama geldiğini ogren once futbolcularin orda sevinmesi degil senin galatasaray bölümünde boyle seyler yazmak provokasyon dur

• Helal olsun ağlayasım geldi. Gönlümde taht kurdu resmen adam hakikaten helal olsun. Hem dünyanın en büyük futbolcularından biri hem Galatasaray'da oynuyor ve bu şekil hareketler böyle mükemmel bir karakter DAHA NE DİYİM ULAN ADAMSIN ADAMIN DİBİSİN!
  • adam gibi adam
  • Adamsın Drogba...
  • ADAM ULAN ADAM

• 3-4 yıl daha oynasın bizde hatta yedek kulübesinde dursun her maç ben razıyım

• quote:

Valla sen kalk böyle bir ortamda yenildiğin maçtan sonra orta sahada o kadar kişinin ortasında sevin.Binlerce insanları provoke et.Ondan sonra böyle mesajlar yayınla, yemezler.Eğer barış istiyorsan öyle bir harekette bulunmayacaksın.Dünyanın hiç bir yerinde mantığa sığar bir tarafı yok.Futbolcusu böyle yaparsa taraftarı ne yapmaz.Sadece Gs için söylediğim bir şey değil bu.Taraftar hata yapar anlarım, o muz gösteren de en az bıçaklayan adam kadar hatalıdır benim gözümde.Ama maç sonu sevinmelerinin %100 amaçları provoke etmekdi.Haftaya kendi sahanda maçın var orada git sevin.O hareketten sonra böyle bir mesaj benim gözümde sadece şov amaçlıdır.

/>

sen çok yanlış gelmişsin

• ADAMMMM YA ADAMMMMMM !!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hummels

Sonra diyorsunuz bu ülke futbolu neden gelişmiyor? Gelen bir dünya yıldızının maruz kaldığı duruma bak daha senesi dolmadan.İyi ki Wesley yoktu sahada.

aynen la volkanı görüyorum emreyi görüyorum kendi kendilerine triplere girmişler drogbaya artistlik yapıyolar hele hele volkan oyundna cıkarken drogbaya wtf diyor

wesleyde biraz kücük onuda küçük düşürürlerdi baya. olaya bak ya rezillik

• eyvallah arkadaşlar görüşlerimde samimiyim , tüm kalbimle sizinleyim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.