Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

driverX1600Pro aldım ama :(( ??!

4
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> driverX1600Pro aldım ama :(( ??!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1436 Mesaj
      18 Mart 2006 19:57:37 Konu Sahibi
      Arkadaşlar sonunda aldım bu kartı taktım fln, ama bişiler eksik gibi, cd'sindeki driver'ini yükledim açıldı bilgisayar ama eski kart (9200se) dan bile kötüydü windowsun açılışı, ekran siyah oluyo önce sonra yukardan aşağıya doğru yavaşca geliyo fln sonra catalyst control center vs. açılırken ekranın ortası fln siyah oluyo düzelyio, bunun gibi garip şeyler oluyo. Hiç driver yüklü olmayınca olur ya aynı onun gibi ama driver yüklü :)

monitör philips 170X6FB dvi dönüştürücüyüde alta ekran kartının analog yuvasına taktım ama doğrumu bilmiyorum dönüştürücüyü monitördeki bölümemi ekran kartındaki bölümemi takıcam?

sizce bu sorunlar için napabilirim?

|
      |
      18 Mart 2006 20:28:51
      Valla ben bu işi anlamadım arkadaş.Türkiyeye gelen X1600 Pro larda bir gariplikmi var nedir,bu gördüğüm kaçıncı topik.Bu gidişle X16xx serisi kötü bir damga yiyecek ve kartları elinizden çıkartırken zorlanacaksınız.
      |
      |
    • Yarbay
      2606 Mesaj
      18 Mart 2006 20:34:37
      Mevcut sürücülerini kaldırıp, Catalyst 6.3 yükle arkadaşım aynıları bana da oldu.
      Bir de Net.Framework sürümünü de yenilersin iyi olur.

quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

Arkadaşlar sonunda aldım bu kartı taktım fln, ama bişiler eksik gibi, cd'sindeki driver'ini yükledim açıldı bilgisayar ama eski kart (9200se) dan bile kötüydü windowsun açılışı, ekran siyah oluyo önce sonra yukardan aşağıya doğru yavaşca geliyo fln sonra catalyst control center vs. açılırken ekranın ortası fln siyah oluyo düzelyio, bunun gibi garip şeyler oluyo. Hiç driver yüklü olmayınca olur ya aynı onun gibi ama driver yüklü :)

monitör philips 170X6FB dvi dönüştürücüyüde alta ekran kartının analog yuvasına taktım ama doğrumu bilmiyorum dönüştürücüyü monitördeki bölümemi ekran kartındaki bölümemi takıcam?

sizce bu sorunlar için napabilirim?

|
      |

• Binbaşı
      1436 Mesaj
      20 Mart 2006 19:58:48 Konu Sahibi
      tamam saolun 6.3 yükledim düzeldi gibi bide net.framework ü yüklym olur heralde..
      |
      |
      20 Mart 2006 21:15:41
      X1600 prolara özel bir sorun değil bahsedilenler tüm atilerde aynı sorun(lar) zaten var. Burda esas dikkat edilmesi gereken konu x1600 pro alanların agp sistem kullanıcıları oluşu, eski anakart lar ile spesifik sorunlar yaşanıyor olabilir.

Şahsen ben bir agp x1600pro kullanıcısı olarak hiçbir sorun yaşamadım. Bahsedilen sorunlarda elle tutular sorunlar değil zaten ufak şeyler.
      |
      |
      Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.
      KONFÜÇYÜS
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.