Şimdi Ara

driver san francisco yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
29.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam beyler tam yeri buramı bilmiyorum ama acil sormam lazım oyunu yükledim ama laptopta oynarken pc galiba aşırı ısınmadan kapandı. daha sonradan laptopu actıgımda oyuna tıkladıgımda mause işaretinin yannda kum saati çıkıyor ama 3-4 saniye sonra kayboluyo ve oyun açılmıyo. win 7 64bit kullanıyorum yönetici olarak çalıştırmayı denedim, ekran kartı driverlarını güncelledim, directx i güncelledim ayrıca sistem geri yükleme de yaptım ama hiçbiri fayda etmedi lütfen yardım edin. şimdiden teşekkürler :)

• Belgelerim > Ubisoft > Driver San Francisco klasörünü silmeyi deneyin. Silmeden önce içerisindeki save dosyasının yedeğini alın.
  • cok saol dostum dedigin şekilde yaptım oldu :D tekrar teşekkürler 2-3 saattir nedenini araştırıyodum
  • İyi oyunlar.
  • her seferinde save i silersek ne oynayacağız biz...
  • Bende de aynı sorun var, Win7 64bit kullanıcısıyım. Driver SanFrancisco klasörünü silmek işe yaramadı ...
    Çözümü bilen yazarsa çok sevinirim...
  • Beyler aynı sorun bende de var . Bir kere oynadım daha sonra oyunu kapattım . Şimdi açmaya çalışıyorum ama açılmıyor . Oyunu sildim tekrar yükledim sorun çözülmedi . Belgelerimdeki Ubisoft dosyasındaki Driver San Francisco'yu da sildim ama işe yaramadı . Yok mu bir çözüm
  • Sorunu devam edenler; oyunu Program Files dışında başka bir yere kurmayı deneyin. Örneğin; Yerel Disk (C:) > Driver San Francisco
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

Sorunu devam edenler; oyunu Program Files dışında başka bir yere kurmayı deneyin. Örneğin; Yerel Disk (C:) > Driver San Francisco

Hocam onuda denedim her şeyi denedim ama olmuyor . Zamunda sitesinde 4 tane Driver var . Hepsini indirdim sırasıyla hepsini kurdum ama hiç biri çalışmıyor . En çok oynamak istediğim oyundu ya . Bilgisayarımın kasmadan kaldırdığı nadir oyunlardan biriydi . Hem de çok beğendim oyunu .
  • Tamam beyler sorunu çözdüm .
  • Sorunu çözdüm demeyip nasıl çözdüğünüzüde anlatırsanız bu sorunla karşılasan arkadaşların tekrar tekrar konu açlmasını engellemiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

Sorunu çözdüm demeyip nasıl çözdüğünüzüde anlatırsanız bu sorunla karşılasan arkadaşların tekrar tekrar konu açlmasını engellemiş olursunuz.

Sorunu olan arkadaş PM atıp soruyor ama neyse .

Zamunda'da 4 tane Driver var . Ben 4.20 GB'lık olanı indirdim . O çalıştı . Diğer 3 tane çalışmadı .
  • Bazı kişiler pm atamıyorlar cep telefonu onaylı olmayanlar mesela. O yüzden foruma yazılırsa daha iyi olur. :)
  • slm arkadaşlar ben bu oyunu bi türlü açamadım çünkü oyun açılıyo ama ses var görüntü yok bu sorunu nasl çözebilirm lütfen yardım cvplarınızı bekliyorum?
  • slm arkadaşlar ben bu oyunu bi türlü açamadım çünkü oyun açılıyo ama ses var görüntü yok bu sorunu nasl çözebilirm lütfen yardım cvplarınızı bekliyorum?
  • vay arkadaş o kadar mesajın içinde yine çözüm yok :S
  • bende yeni format attım w7 ultimate kullanıyorum.önceden home premium vardı direk açılıyordu ama şimdi ne eksikse açamadım
    UbisoftGameLauncher.exe has stopped working
  • save dosyasını silince oyun düzeliyor . ama bir manası kalmamış oluyor
  • update den sonra yine kürek yaptım açıldı
  • çözüldü oyunu kurmadan önce pc nize java yüklemeyi unutmayın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.