Şimdi Ara

Driver: San Francisco (2011) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
6
Favori
98.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    edelim edelim de edemiyoruz ki. şimdikini denedim yine win10 zırnığı çıktı karşıma. yine olmuyor. herşeyi yaptıktan sonra hata vermiyor ama oyunu da açmıyor
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    uplayi açıp girmeyi denedim error code 2 hatası verdi.

ubiorbitapi_r2.dll dosyasının silinmiş olabileceğiniz söylediler baktım silinmemiş. internetten indirip dosyayı değiştirdim. girince beni uplay activation key kısmına attı. crack içindeki dll ile ilgili sıkıntı var sanırım. farklı crack kurunca da açmıyor
  • oyun satistan kalkti bidaha da gelmeyecek heralde. bulamadim hicbiryerde. keyleri de 1000 tl civarinda satiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle maalesef. Ben de aradığım dönemde Ubisoft ile iletişime geçtiğimde beni garip sitelere yönlendirdiler. Oralarda da 49€ civarına satılıyordu oyun. Çok bilinen bişey olsa anlarım da bu kadar saçma fiyattan sonra gidip crackli indirdim. Hevesimi alıp bıraktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Öyle maalesef. Ben de aradığım dönemde Ubisoft ile iletişime geçtiğimde beni garip sitelere yönlendirdiler. Oralarda da 49€ civarına satılıyordu oyun. Çok bilinen bişey olsa anlarım da bu kadar saçma fiyattan sonra gidip crackli indirdim. Hevesimi alıp bıraktım.

hocam windows10 da fps drop yiyo muydunuz?

• Ryo41 kullanıcısına yanıt
    Yok. Sorunsuz oynamıştım.
  • Ubisoft oyunu yapmamakla kalmadı oyunun değerini de öldürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 16 Temmuz 2022; 23:16:42 >
  • Her sene birbirinin kopyası Assassins Creed çıkarmaktan böyle özgün yapımlarla uğraşamadılar tabi..

• ilkermurat kullanıcısına yanıt

Tebrik ederiz seni ubisoft... Yani şu güzel oyunun geldiği yere bakın , cidden seriyi ilk oyundan beri takip eden bir oyuncu olarak üzülüyorum şu duruma... Daha ne markalar katledildi gerçi , bu ne ki ... Koskoca taktik fps nin en müthiş örneği olan rainbowsix serisinin geldiği hale bakın mesela ... Veya ghost recon ne durumda bir bakın , cidden içler acısı malesef .

Tabi bunlar benim kişisel yorumum . Bu serileri ilk versiyonlarından beri takip edip belli başlı kemikleşmiş özellikleri benimsedikten sonra yapımcının radikal farklılıklar ile oyunu bambaşka bir hale getirmesi durumuna verdiğim tepki sadece...

Driver'ın bazı oyunları hala PC de kurulu ve haftada bir illa ki fırsat bulup hala bıkmadan oynarım ama şu an markanın geldiği durum beni cidden üzüyor...

• Umarım bu yeni bir Driver oyunudur

Bu #WorldEmojiDay ve kutlamak için hafıza şeridinde yolculuk yapıyoruz. Emojilerle çalıştığımız bazı oyunları özetledik, hangi oyunlar olduğunu tahmin edebilir misiniz?

Ubisoft Reflectionstwitter
    “It’s #WorldEmojiDay and to celebrate we’re taking trip down memory lane. We’ve summed up some of the games we’ve worked on with emojis, can you guess what games?”
    https://twitter.com/UbiReflections/status/1548659051239821312?s=20&t=dJOTiHwBRmXdfc53hp3BUA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 17 Temmuz 2022; 21:41:59 >

• ilkermurat kullanıcısına yanıt

Dur daha 6363720 tane AC oyunu, 91838 tane de Far Cry oyunu yapılacak. Ne Driver'ı Allah Allah sende.  Ne gerek var yaratıcılığa, özgünlüğe, yeni bir şeylere. Daya aynı oyunu gitsin peh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 17 Temmuz 2022; 23:18:50 >
  • KristalTürk K kullanıcısına yanıt

Ubisoft bu, hiç yeni şey yapar mı   Elindeki piyasada tutulan serilerin canı çıkana kadar devam  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 19 Temmuz 2022; 15:16:16 >
  • dostlar ubisofta bende gıcık oluyorum yorumlarınıza sonuna kadar katılıyorum

ama iç güdülerim diyorki bu kez driver geliyor  

• VortexStoryyoutube
    Official statement by Ubisoft indicates a massive drop of the Driver brand net value in 2022... but why? Everything there is to know is in this video! Not only did Ubisoft delay the Avatar and Assassin's Creed games and projects, or cancel Ghost Recon Frontline (F2P), Splinter Cell (VR) and 2 other unannounced games, they also drastically reduced the value of Driver's IP by their own valuation! Sources: - https://kotaku.com/assassins-creed-japan-avatar-delay-ubisoft-canceled-1849315131 - https://www.ubisoft.com/en-us/company/about-us/investors#keyFiguresAnnualReports Music: - Select - Patrick Patrikios - Lust - LATASHÁ - Fallacy - Cxdy 00:00 Ubisoft Overall News 00:19 Driver Forgotten Piece of Information 00:36 Blast from the Past (2020 video) 00:47 2022 Numbers 01:01 Official sources (Annual Report) 01:24 Methodology 02:02 Analysis 03:16 Theories and Assumptions I'm playing Driver San Francisco on PC with @Snoopii mods menu (Infinite Mass, no HUD). #Ubisoft #Driver #News Join this channel and get access to exclusive Driver emojis: https://www.youtube.com/channel/UCwYI2qhtmriO3KbZuts5bXA/join
    https://www.youtube.com/watch?v=RgOBhMFFnxs&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.