Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.889
Cevap
81
Favori
469.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun madem son satışları ver hepsini iyi bir fiyata da herkes alsın oynasın. Ne paragöz bir firma oldun sen SONY. Cep telefonu pazarını kaybettin TV pazarını kaybettin hala akıllanmadın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Bunların haricinde de var mı? Bende DriveClub Season Pass ve Driveclub Bikes var şuanda.
    Season pass’dan sonra gelen eklentiler oldu ama kaç taneydi hatırlayamadım. Kupa listesiyle oynadıklarını karşılaştırırsan belli olur herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Oyun hatalar ve eksiklerle çıktı. 2 yıla yakın sürede toparladılar. Daha sonra Sony, Evolution Studios'u kapattı. Server kapatılmasıda bu sebeple baya erken oldu.

Alıntıları Göster
    Tüh, iyi kapışıyorduk.
  • Bu oyun sim e mi yakın arcade mi? Benzetebileceğiniz bir oyun var mı

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bunların topluca olduğu bir paket yok mu? Tek tek mi almak gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Bu oyun sim e mi yakın arcade mi? Benzetebileceğiniz bir oyun var mı
    Arcadedir. Araç ve sınıf seçip yarışma mantığı pist olmayan project cars a benzer, araç sınıfına girersin uygun aracı seçer yarışırsın. yarış mantığı da grid e benzer, herhangi bir ayar yapmana gerek yok aracını seç yarışa gir hedefleri tamamla o kadar. Güzel grafikli amaçsız ve dandik pist dışı yarış oyunu işte.

• Eyvallah. Arcadelerde genelde open world arıyorum. Bunda olmaması beni oyundan uzaklaştırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok. Driveclub Bike için böyle.
  • themalikbeser kullanıcısına yanıt
    Aynen iyi drift atiyoduk :)

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Arcade yarış oyunlarının en büyük sorunu sürüş derinliği olmadi için aynı pistlerde tur atıp challenge tamamlamak bir süre sonra sıkıyor. Bence open world, Arcade yarış oyunları için en iyi formül.

• Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Yüzde yüz katılıyorum.

• Ben bu oyunu cd li olarak aldım. Fakat yorumlarda gördüğüm oyun silinmiş. İçeride çok fazla dlc li araçlar varmış. Ben bu araçları satın alıp kullanamıyacak mıyım? Jelatini daha açmadım üzülerek iade mi edeyim?

Edit: dayanamadım açtım oyunu süper ama dlc leri satın alamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ll BLooD ll -- 24 Ekim 2019; 2:54:36 >
  • eklenti varmi diye bakiyordum store de driveclub oyunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ll BLooD ll

Ben bu oyunu cd li olarak aldım. Fakat yorumlarda gördüğüm oyun silinmiş. İçeride çok fazla dlc li araçlar varmış. Ben bu araçları satın alıp kullanamıyacak mıyım? Jelatini daha açmadım üzülerek iade mi edeyim?

Edit: dayanamadım açtım oyunu süper ama dlc leri satın alamıyorum
    Dijital satış bölümünde eklentileri ile beraber satılan hesaplar bulabilirsiniz belki.

• Bende Gt sport aldım fakat ds4 ile sanki geçikme varmış gibi geliyor, sol analog düz ama direksiyon hala sağ veya sola dönük, Drive club nasıl bu konuda veya project car 2 nasıl? Gazlamak istiyorum sinir stres atmak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Dijital satış bölümünde eklentileri ile beraber satılan hesaplar bulabilirsiniz belki.

Alıntıları Göster
    Bulamadım hocam da sony neden böyle salaklık yapmış böyle bir oyunu kaldırmış hala aklım almıyor çıldırasım geliyor m4 m5 yüzüme bakıyor ücretsiz dlc imiş hemde...

• quote:

Orijinalden alıntı: ll BLooD ll

Bulamadım hocam da sony neden böyle salaklık yapmış böyle bir oyunu kaldırmış hala aklım almıyor çıldırasım geliyor m4 m5 yüzüme bakıyor ücretsiz dlc imiş hemde...

Alıntıları Göster
    Sony hiç acımadı oyununun ve yapımcının fişini çekti. Yarış oyunları konusunda rakibi xbox ile boy ölçüşemedi bu nesilde zaten. Xbox yarış oyunları konusunda bir adım önde. Kazu ve Gran turismo olmasa vay hallerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: ...BeDo...

Bende Gt sport aldım fakat ds4 ile sanki geçikme varmış gibi geliyor, sol analog düz ama direksiyon hala sağ veya sola dönük, Drive club nasıl bu konuda veya project car 2 nasıl? Gazlamak istiyorum sinir stres atmak :)
    Project Cars 1 ve Asetto Corsa ya hiç bulaşma Project Cars 2 ise ilk oyundan ve Asetto dan iyi ama GT den 3 kademe daha zor kontrol olarak. Stres atmak için en iyi oyun Wreckfest tartışmasız harika bir oyun.
  • 6 sene önceki oyuna bak, şu firmayı kapatmak nasıl bir beyinsizliktir.

[

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

6 sene önceki oyuna bak, şu firmayı kapatmak nasıl bir beyinsizliktir.

[

Daha hiçbir oyununa yağış koyamamış Kazu boşu yiyor PS’nin ekmeğini, harcatmıştır bu oyunu kendi boşluğu ayyuka çıkmasın diye :)

• 
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.