Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.889
Cevap
81
Favori
469.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu yeni aldım keyifli gibi. Kulüp kurdum isteyen katılabilir. Yada kendi kulunbune davet eden varsa o da olabilir.

psn : BarisTR94
  • Driveclub ve season pass var. Sabah oyuna baktığımda bağlantı hatası veriyordu. Online bağlantı kuramadım. Böyle bir sorun yaşayan var mı. ?

Yoksa seviye mi gerekiyor online erişim için.

Edit: o anlık bir sorun varmış sanırım, gece problem olmadı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 11 Nisan 2018; 3:2:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunu herhalde bir ben sevdim :D
    2. el 25 tlye satın aldım kutulu olarak, açıkçası internette gördüğüm yorumlar oyunu daha oynamadan oyundan soğutmuştu fakat oynayınca güzel olduğunu anladım :D bu güne kadar hiç bir grand trusmio, forza oyunu vb oynamadığımdan mı bilmiyorum ama cidden güzel :D
  • Oyun tam bir arcade canavarı.Ne forza nede grand tourısmo ikisindende farklı bir havası ve keyfi var.Herkese tavsiye ederim.
  • Seasonpass tavsiye edilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Seasonpass tavsiye edilir mi?
    Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Ana oyunu aldım hocam, oyunu oynayabilirsem pass' ı da alırım. Eskiden konsola uzaktan bakarken bu oyun başta eleştiriliyordu ve sonra yağmur, ıslak yol vs güncellemesi geldi ve bambaşka bir oyun olmuştu, ana oyuna dahil mi bu güncelleme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Ana oyunu aldım hocam, oyunu oynayabilirsem pass' ı da alırım. Eskiden konsola uzaktan bakarken bu oyun başta eleştiriliyordu ve sonra yağmur, ıslak yol vs güncellemesi geldi ve bambaşka bir oyun olmuştu, ana oyuna dahil mi bu güncelleme?

Alıntıları Göster
    Aynen öyle.. Oyunu yapan ekip dağılmasaydı şimdi tarihin en bomba grafikleri ile oynuyorduk ama maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

Aynen öyle.. Oyunu yapan ekip dağılmasaydı şimdi tarihin en bomba grafikleri ile oynuyorduk ama maalesef..

Alıntıları Göster
    O ıslak yollar için aldım oda yeter hocam, konsoldaki araba oyunu eksikliğini doldursun kafi, keşke dağılmasaydı.
  • Ben de oyunu ps4 pro aldıktan sonra yeni aldım.
    Sadece oyunu aldım henüz. Hangi paketleri almamı önerirsiniz?
  • Oyun bana baya keyif verdi ya. Nfs payback ve project cars2den daha eğlenceli geliyor. Arabayı gerçekten kontrolüm de hissettiğimden olsa gerek gerçekçi geliyor. Tam tarif edemeyeceğim ama sürüş hissinin bende yeri farklı. 2014 yapımı olduğu için tırt bişey bekliyodum meğer şuanki yarış oyunlarından bile iyiymiş. Her gün 2-3 yarış atmadan günü bitirmiyorum

• 4 sene olacak. Zamanın çok ilerisinde bir oyun. Evolution Studios neden kapatıldı? Aklım almıyor.
  • Driveclub hala aktif olarak oynadığım bir oyun. Kesinlikle her PS4 sahibinin denemesini tavsiye ederim.

• Evolution kapanınca çalışanlar codemasters'a gitmişti, orada yaptıkları onrush tutmayınca oradan da kovulmuşlar.
  • Arkadaslar hakkini vermeli ve teker teker devir kupasini alamiorum. Var mi bilen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ms_TunC

Arkadaslar hakkini vermeli ve teker teker devir kupasini alamiorum. Var mi bilen.
    İngilizce isimlerini söylersen hatırladığım kadarıyla yardımcı olurum

• Oyunu kutulu biçimde 50 TL'ye sipariş verdim. Umarım memnun kalırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Eğlenceli güzel ve araç çeşidi de yerinde.
    Kokpit kamerası şahane görsellik yerinde lakin pro için ek ayarı yok ve 30fps
    Oyuna başlar başlamaz bi guruba gir onlardan da nasiplen ek araba çıkıyor gurup leveli yükseldikçe
  • yılların eskitemediği

çok keyifli vakit geçirebileceğiniz, açıp 3-5 yarış atayım diyebileceğiniz oyun

hala gözü kapalı satın alınır
  • Nfs tarzi oyun seven birisi olarak diyorum hatta boyle simülasyon mu emulasyon mu her neyse yani gercek surus tepkisi oyun tarzları bana göre asla degildir kasarak oyun oynamayi sevmem ben oyunu kafa dagitmak için oynagimdan fakat bu oyun mükemmelooo :D Bir basliyorum onuda bitirim bu son diyorum diger goreve geciyorum bunuda bitirim sonra hadi bare bu nasilmis bunuda deneyeyim derken kapatmak bilinmiyor. Ben oyunu genelde araba disaridan gorerek severim hem yolu uzaktan gormek hemde hangi arabayi surdugunu bilip ona göre zevk almak gibi yani sadece oyun zor olursa görüntüyü en öne alirim ki o keskin virajlari zaman kayip etmeden doneyim diye fakat en sevmedigim direksiyondan gorunumu bile oynattiriyor bu oyun :) Disaridan oynayinca genelde kaputun uzerinden oynuyorum veya onun bir sonrasi kaputla direksiyonun tam ortasi var orasi cok guzel zaten arabanin icindeymis gibi olunca motorseside tok geliyor o tok sese alisinca disaridan oynayinca motorun sesi cocuk zirlamasi gibi geliyor tekrar iceriden oynamaya aliyorum.

Oyunun cdlisi zaten sifir olarak 48tl ye kargo dahil satiliyor

ben dijital pri hak olarak aldim ve baska bi paketi daha dahil icinde ek olarak. Tam emin degilim ama dijital alinca sanki bedava arabalar vardi storede onlarada erisiliyorda cdli de ücretsiz alma hakki veriyormu bilmiyorum ama vermiyordur cok buyuk ihtimal. uzun lafin kisasi alip satmayacaginiz bir oyun zevki veriyor.

• 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.