Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.889
Cevap
81
Favori
469.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kontrol ettim uk psn de bir plus üyesi olarak, bedava olmayi birak driveclub oyunu yok yani paranla bile satin alamiyon uk psn de ,oyunu kaldirmislar.
    ayriyeten ,PlayStation Plus üyeleri Driveclub’ın ücretsiz bir sürümüne sahip olabilecek.

Ancak bu sürümde Driveclub deneyiminin tamamı yer almıyor. Her ne kadar oyunun tüm çevrimiçi ve çevrimdışı özelliklerine sahip olsanız da, Driveclub PS Plus Edition ile kullanabileceğiniz otomobil sayısı 10 ile sınırlanıyor. Ayrıca sadece tek bir ülkede ve 5 pistte yarışabileceksiniz.
    kaynak http://shiftdelete.net/driveclub-ps-plusa-ucretsiz-ama-52198

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 11 Nisan 2017; 12:14:38 >

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Tr psn'de satılan driveclub plus edition tam oyun arkadaşlar indirimde 25 lira gibi bir fiyata satılmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce bir oyunda bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. hem o kadar para verip kutulu alacaksın, 20 gb updatesini insireceksin gelen oyunun neredeyse her zerresinde kilit var. "bunu seçmeniz için satın almanız gerekli bildirimiyle dolu her yer" motor vs hak getire ama sen kalkıp oyun içinde ki araba için bunu psn stor3'dan satın alman gerek dersen bitersin. hemen satıcam acayip sinir etti. her yer kilitli market ikonuyla dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

daha önce bir oyunda bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. hem o kadar para verip kutulu alacaksın, 20 gb updatesini insireceksin gelen oyunun neredeyse her zerresinde kilit var. "bunu seçmeniz için satın almanız gerekli bildirimiyle dolu her yer" motor vs hak getire ama sen kalkıp oyun içinde ki araba için bunu psn stor3'dan satın alman gerek dersen bitersin. hemen satıcam acayip sinir etti. her yer kilitli market ikonuyla dolu.

Season Pass almazsan her şeyin kilitli olması normal. Kutulu oyuna verdiğin parayla hem oyunu hem season pass'ı store'dan alırdın.
  • Season pass tam olarak ne oluyor hocam ? Ve oyunu aldığımızda çok mu kısıtlı oluyor season pass almazsak, zevk vermez mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Season pass tam olarak ne oluyor hocam ? Ve oyunu aldığımızda çok mu kısıtlı oluyor season pass almazsak, zevk vermez mi ?

Season Pass oyuna bir yıl içinde gelmiş tüm eklentileri içeriyor, daha fazla araç ve daha fazla yarış için almak gerekir.
  • Sağolun hocam, peki oyunu önerir misiniz,sadece online mı oynayabiliyoruz ve en uygun nasıl alabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Sağolun hocam, peki oyunu önerir misiniz,sadece online mı oynayabiliyoruz ve en uygun nasıl alabilirim ?

PS4'deki en iyi yarış oyunlarından bence, hem single hem multiplayer oynayabilirsin. En uygun forumdan veya PSN Store'dan alabilirsin.
  • Peki hocam bu forumdaki plus için tam oyun yazan 44,99 tl, bunun 88,99 tl fiyatı olan tam sürümden bir farkı yok,değil mi ?

• hocam ps plus yükseltmesi plus olmadan oynanabiliyor mu?
  • Plus versiyonu hakkında hiç bilgim yok, oyunu ilk çıktığında almıştım ama bilen mutlaka vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 13 Mayıs 2017; 13:4:28 >
  • 29 tl fiyatı ..ilk çıktıği zaman harita ve araç azlığı var deniyordu .su an ki hali nasıl ? Dlc var mi yoksa 29 tl olan yeterli mi ?

• Arkadaşlar oyunu aldım, özellikle şunu oyna diyeceğiniz bir mod falan var mı? Ve sanırım klup işi varmış,dh'nin klubu var mı ?

• Oyunu alcağım ama season pass mı yoksa normal sürümü mü alayım kararsız kaldım normal sürümü alsam çok şey kaybedermiyim?

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Kaybedersin. Sezon pass almayacaksan hic alma daha iyi. Ayrica guncellemeleri de mutlaka yapman lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Oyunu oyun yapan DLC diyorsunuz yani hocam. Tamamdır teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Kaybedersin. Sezon pass almayacaksan hic alma daha iyi. Ayrica guncellemeleri de mutlaka yapman lazim.

Örnek verecek olursan tam olarak nereleri eksik kilitli olan araçlar mi

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Örnek verecek olursan tam olarak nereleri eksik kilitli olan araçlar mi

Yani birçok kilitli araç ve event açılıyor sezon pass ile. Oyunun normal içeriğinden fazla.
  • Ben de bugün itibariyle Xbox One'ın yanına PS4 ekledim. İlk yüklediğim oyun DriveClub oldu. Bu oyunun ilk çıktığı zamanki halleri pek beğenilmemişti ama oyun resmen kendisini geliştirmiş Season Pass ben de alacağım sanırım, baya bol içerik var. Zaten parça parça almaya kalkınca daha pahalıya geliyor.

Bunun yanında tabi bu kadar sayfadan sonra oyun hakkında yorum yapmak yanlış olur ancak yine de hem PS4 hem de DC görüşlerimi de yazmak istedim.

Forza Horizon tadı yakalanmak istenmiş, serbest sürüş, şehir içinde dolaşma falan yok sanıyorum ancak bu bence kesinlikle bir dezavantaj değil. Gerçi kimisi bu şekilde olsun istiyor ancak etkinlik bolluğu ile bunu gidermeye çalışmışlar. Çok bol yarış etkinliği var. Horizon'da da bu tip değişik etkinlikleri sizi haritada gezdire gezdire yaptırıyor. Gizli araba bul, şununla yarış vs. gibi.

Sürüş anlamında DC'yi daha çok beğendim. Sürüşü biraz daha Simulasyon moduna çekebiliyorsunuz, hissiyat daha da değişiyor.

Yağmur, dinamik hava döngüsü, camdaki suların yer değiştirmesi vs. gibi detaylar da çok güzel olmuş. Renk paleti olarak da son derece başarılı.

Daha önce de hem Xbox360 hem de PS3 kullanıcısı idim, şimdi yine eskiye dönmüşüm gibi oldu

Oyuna devam

• 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.