Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (842. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.889
Cevap
81
Favori
469.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DriveClub ın tüm dlc lerinin olduğu bir hesap ile dlc lere erişebilir miyiz? Malum oyun store dan kaldırıldı server ları kapatıldı. Oyunda saatler geçirmişliğim var tekrar oynayasım geliyor ama zaten tüm yarışları yaptım. Dlc ler olsa sil baştan başlamak istiyorum. Dlc leri tekrar elde etmek mümkün müdür. Zamanında almadım.

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt

Evet DLC’li hesapta tüm DLC’leri oynarsın. Kütüphanende olan şeyler ömür boyu senin oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün aylar sonra oyunu açtım. Yine eskiden olduğu gibi kapatamadım. Yazık ettiler bu oyuna :(
  • DriveClub da bütün DLC a sahip olan hesap arıyorum. 2000TL kadar çıkabilirim. Satan iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERseeYOU -- 15 Aralık 2022; 10:8:12 >
  • DriveClub oyununda bulunmuş olduğu hesabımın sec hakkını satıyorum. Sanırım zamanında benimde aradığım gibi bu oyunu arayan çok fazla insan var. İlgilenen pm den ulaşabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunu Thrustmaster t300 gt direksiyon ile deneyen var mı? Nasıl Feedback veriyor sırf onun için indirmek lazım yeniden. Bu arada ps4ü ilk aldığımda yüklediğim ilk yarış oyunudur grafikler sanıyorum ki halen taş gibi görünecek gözüme o yağmur damlaları vs.
    Bu arada oyunu arayan varsa satıyorum ben de dijital hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 16 Ağustos 2021; 1:18:35 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERseeYOU

DriveClub da bütün DLC a sahip olan hesap arıyorum. 2000TL kadar çıkabilirim. Satan iletişime geçebilir.

Güncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satmak isteyen varsa bana da ulaşabilir

• Birkaç ay önce nasıl olduğunu hatırlamak için PS Plus versiyonuyla denemiştim. İlk PS4 zamanlarında iyiydi ancak şimdi nedense takılıyormuş gibi bir his veriyor oyun. Ve kaplama kalitesi ciddi manada eski görünüyor. Bir de online özelliklerin hepsi kapalı olunca korsan oyun mu oynuyorum acaba diye bir hisse kapıldım.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Oyun ciddi manada eski zaten :) Yinede çok kaliteli bence hala bu oyundaki görseli, yağmuru, kaplamayı hatta fiziği yapamayan oyunlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiTRocy -- 2 Aralık 2021; 23:37:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 60 fpse cekilebilse ve online desteği geri getirilse hala oynanabilir bence. Sırf arkadaşların skoruna meydan okuması bile çok zevkli oluyor bu tür oyunlarda.

• Değerli arkadaşlar. Elinde bu oyun full içeriğiyle birlikte olup da satmak isteyenler varsa, lütfen müsait bir anında pm atsın bana. En son 2018de kısa süreliğine oynayıp hayran kaldığım, bir daha asla bulamadığım şahane bir oyun.

Biliyorum yeri değil ama yine eski ama çok sonradan farkettiğim, forza horizon 2 presents: fast and furious oyununu da arıyorum. Forza serisinde isteyip de bulamadığım, oynayamadığım tek oyun bu. Hesabında olan varsa bana ulaşabilirse çok sevinirim.

• Drive club lı hesap arıyorum

• Bu oyunu zamanında her oyuna yeni hesap açmadığım dönemde plus hesabıma satın almıştım. Plus hesabım eski olduğu için satamıyordum. İyi ki de öyle olmuş, hala açıp oynuyorum. Hatta şu sıra youtube'da paylaşıyorum yarışları. Bir gün satmaya kalkarsam ciddi para edecek sanırım.

• 2013 te 13 yaşındaydım, ps4 konusundan bu exclusive oyunların çıkışını takip ediyordum ve driveclub ağzımı açık bırakmıştı, grafik kalitesi olarak daha efsanevi bir şey görmemiştim, el atıp cilalansa gene aynı şey olur, adamlar ömürlük oyun hazırlamışlar yazık oldu

• Whitebeard. kullanıcısına yanıt
    Biz o dönem turnuvalar yapıyorduk. Süre kasıyorduk. O dönem oyunu oynarken açık dünya içeren bir ikinci oyun gelir mi diye düşünürdüm. Sonra kapattılar stüdyoyu 😀😀

• Vay be nerdeyse konuyu açalı, 10 yıl olmuş. Hala daha yağmurlu hava grafiklerini yapan bir oyun yok. O zamanlar araba yarışına daha fazla ilgi vardı. Yoksa 840 sayfa bir araba yarışı için çok fazla. :) Sony maalesef evolution studios'un fişini çekti, yoksa çok daha güzel oyunlar görürdük bu firmadan. Mesela Ps5'e yapılacak ray tracingli driveclub 2 grafik olarak yine çıtayı belirlerdi. :)

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam bilginiz var mı ne yapıyor oradaki ekip?

• BayCicik kullanıcısına yanıt

Ekip'in bir çoğu dağıldı.Bir kısmı codemasters'a geçti. Yani artık böyle bir oyun gelmez.

• 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.