Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.889
Cevap
81
Favori
469.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GT ile bu oyun arasındaki araç kullanma dışında bağlantı söyler misiniz? Bu oyunda sürüş hissiyatı sıfır. Simcade diye piyasaya sürülen arcade bir oyun. Sadece yağmur da efektler göz dolduruyor gerisi boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

GT ile bu oyun arasındaki araç kullanma dışında bağlantı söyler misiniz? Bu oyunda sürüş hissiyatı sıfır. Simcade diye piyasaya sürülen arcade bir oyun. Sadece yağmur da efektler göz dolduruyor gerisi boş.
    Evet bu oyuna simcade dediler, aslında simcade olan Gran Turismo...DC ise dediğiniz gibi Arcade ancak fiziği NFS ve benzerlerinden daha iyi (Horizon hariç). Zaten burada bahsettiğimiz şey oyunun fizikleri değil, grafikleri ve harcanmayacak kadar güzel bir oyun oluşu :)
  • ps4 ü sattıktan sonra ne gow nede tlou özlüyorum tek özlediğim oyun driveclub bikes yağmurlu gecelerde japonya pistlerinde gazlardim :(
    fena da oynamazdim  DRIVECLUB™  >>>DRIVECLUB BIKES>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NusretSamanci -- 29 Ocak 2020; 8:55:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NusretSamanci kullanıcısına yanıt
    Helal olsun güzel derece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bikes ve season pass dahil herşeyini almıştım zamanında. İyi ki almışım eklentileri. Açtığım zaman kapatamadığım nadir oyunlardan. Canım çekti biraz oynayayım..

• şu an sadece bikes mi oynanıyor
    geçen aötım normal oyuna giremedim offline oynayacaktım
    oyun direkt motorsiklete soktu beni

• semihakbulut84 S kullanıcısına yanıt
    Hayır, hepsi oynanıyor. Oyunda online haricinde bir kısıtlama olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Hayır, hepsi oynanıyor. Oyunda online haricinde bir kısıtlama olmayacak.
    PS4 pro almayı düşünüyorum birkaç sene önce ps4 üm vardı onu sıfırlayıp satmıştım.Lakin Driveclub ve hesabımda aldığım araç paketleri vardı şimdi psstore da görünmüyor ? Ben oyunu ps4 aldığım zaman alsam dlc lerini nasıl yükleyeceğim zamanında iyi para vermiştim ! sadece oyunu tekrar aldığımda tüm dlc ler nasıl yüklencek yoksa bir bardak su mu iç diyor Sony
  • Tigerspeed kullanıcısına yanıt
    Satışa kapalı olduğu için görünmemesi normal ancak satın alınan içeriği kaldıramaz. Oyunu indir dediğinde tüm eklentiler karşına çıkacaktır diye düşünüyorum. Dlc olan oyunlarsa bu şekilde oluyor. Sonuöta satışa kapalı ama download açık. Denersen sonucu bilmek isterim.

• Tigerspeed kullanıcısına yanıt
    Sırf emin olmak için oyunu sildim. Tekrar indiriyorum. İndir dedikten sonra sayfadaki eklentilerime tıkladığımda tamamını indirdi. Sorun yok
     DRIVECLUB™  >>>DRIVECLUB BIKES>>>

• quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Sırf emin olmak için oyunu sildim. Tekrar indiriyorum. İndir dedikten sonra sayfadaki eklentilerime tıkladığımda tamamını indirdi. Sorun yok
    Teşekkür ederim çok yardımcı oldu.

• Şu oyundaki yağmura hiçbir oyun ulaşamadı bir daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Şu oyundaki yağmura hiçbir oyun ulaşamadı bir daha.
    Bence onun için işlerinden oldular biz bu görüntüyü ps5 saklıyorduk demişlerdir.Arkadaş yağmur efekti olunca hangi yarış oyunu çıkarsa çıksın hatta araç içi görüntüsü olursa olsun oldgen gibi duruyor bu oyun karşısında.Bence Driveclub yapımcılaına destek verip 2.oyun için şu grafiklerini açık dünya ile birleştirip forza gibi..! trafik ekleselerdi NFS gibi ! hatta küçük bir kariyer modu yapıp polis falan koysalardı şuan yarış oyunları ortamını altüst etmişti...- Çünkü araç kullanımında çok ufak düzeltme yapılıp simArcade dengesini kurabilirlerdi rahatlıkla.
  • Oyun store da yok fakat ben şimdi kutulu alsam bu yağmur güncellemeleri dahil şekilde offline takılamaz mıyım acaba? Güncellemelerinde kaldırıldığı sadece disk tak uptade siz bir biçimde oynanabildiği söyleniyor. Malum oyun çıkışında sonra güncellemeler ile adam oldu. Bu sony hakkaten gerizekalı bir firma bazı konularda anlamak imkansız. Yani neden bizi simülasyon oyunlara mecbur bırakırsın. Koca nesilde arcade araba yarışı görmedik Sony den beee.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 7 Ağustos 2020; 19:24:59 >
  • Punisher_1907 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeleri alırsın hocam. Oyunu ve DLC'lerini satın alamıyorsun sadece. Oyuna ait sahip olduğun her şeyi indirebilirsin, güncelleyebilirsin.
  • Şu oyun ne zaman aklıma gelse, me zaman oynasam sony ye sövüyorum. Böyle kaliteli bi oyuna desteği neden kesersin, niye devamini getirmezsin. Şu oyunu gelistirmeye devam etselerdi, ikinci oyun yapilsaydi bambaşka bi boyuta geçeceklerdi yazık ettiler. Su oyundan daha fazla keyif aldigim bi yarış oyunu yok.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ll BLooD ll -- 3 Ocak 2021; 18:19:53 >
  • Oyunu vakti zamanında almıştım , yükledim ama ana oyun hariç tüm dlcler aktif .. var mı başına gelen
  • Tüm yükleme tamamlandı mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayCicik

Tüm yükleme tamamlandı mı hocam?

Günaydın , tabi oyunu oynuyorum tüm dlc'ler aktif ama ana oyunun story ve arabaları yok DRIVECLUB™  >>>DRIVECLUB BIKES>>>  araba ilerlermemde sıfırlanmış zaten

• 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.