Şimdi Ara

DRİFTT game

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şöle güzel bi dirft oyunu önerirmsnz!!!

• Başlı başına bir drift oyunu varmıdır bilmiyorum ama Race Driver:Grid'in driftleri gayet yeterli.
  • valla oynadigim en güzel drift oyunu NFS CARBON dağ driftidir
  • sadece drift için bir oyun yok yada biz bilmiyoruz ama tavsiyem grid bir juncied2 oyunu baya güzel ama gel görki geçişlerde çok bekliyor bi dene istersen
  • Race Driver : Grid'in Drift modları iyidir, külüstür Toyota Corolla AE86 ile çok güzel işler yapılır.
  • benim şuana kadar gördüğüm en iyi drfit dinamiği sanırım Grid de
  • race driver grid baska soze gerek yok hatta baska araba yarisi oyununa gerek yok
  • grid de hersey güzelde bide modifiye olsa tam süper olcakmis ama bunada şükür
  • quote:

Orjinalden alıntı: RemoteShoulder

race driver grid baska soze gerek yok hatta baska araba yarisi oyununa gerek yok

OKADARDA DEGİL ARKDAŞIM TAMAM GÜZEL OYUN AMA BİT TDU ÇÖPE ATILAMAZ BİR NFSU , NFSU2, MW BUNLARI UNUTMAMAK LAZIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: En_DiabLO

quote:

Orjinalden alıntı: RemoteShoulder

race driver grid baska soze gerek yok hatta baska araba yarisi oyununa gerek yok

OKADARDA DEGİL ARKDAŞIM TAMAM GÜZEL OYUN AMA BİT TDU ÇÖPE ATILAMAZ BİR NFSU , NFSU2, MW BUNLARI UNUTMAMAK LAZIM

nfs devri bitti artik yenisi ciksa bile
    gridden iyi olamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RemoteShoulder -- 3 Nisan 2009; 21:19:00 >
  • GRID
  • ama eski nfs lerin bir yeri var degilmi sunu unutma EA her zaman EA Grid piyasada yokken nsf vardı daha cocuk gibi büyüyecek önemli olan nsf gibi bi seri yakalamak
    ha son oyunlar kötüydü o ayrı mevzu aslında son oyunlar kötü degildi nfsu2 ve mw dan sonra kötüydü.
  • underground2 :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet.Fatih

GRID

• juiced2
  • ben gride kadar oyun oynuyorum diyomuşum onu anladım momoyla müthiş ikili oluyolar başından kalkılmaz bir hal alıyor driftleri muhteşemdir açacaksın freestyledrift bölümünü alacaksın toyota ae86 yı işte o kadar gerisi sana kalmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.