Şimdi Ara

Drift yaparken plakaya çare?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar drift bir tutkudur arkadan itiş güçlü arabası olanlar bilir bu zevki. Malum artık yüksek cezalar var bende drifte çıkmadan önce sürekli arka plakamı söküyorum arkadan video çekiyor arkadaşlar internette falan plaka gözüküp sıkıntı olmasın diye. Ama artık plakayı sök tak sök tak sürekli vidaları çıkarırken tampon plastiğindeki delikleri genişledi artık vidada tutmuyor

Söküp takma dışında bir işlem yapmam gerek, bez gibi birşeyle kapatırsamda arkadan video çekiliyor kötü görünüm oluşuyor. Sizce napmalıyım bu durumda nasıl bir çare bulunabilir?

• Yeter ! Bıktık artık senin troll konularından !!
    Bence biraz uzaklaştırmayı haketti artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 30 Aralık 2018; 14:42:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim forumun konu dışı bölümü var. Bu tarz hikayelerini orada paylaş daha eğlenceli olur yaşıtlarınla beraber.
  • Oyuncak arabalarda plaka var mı yav?

Cilalı bi parkede de iyi drift yapılır haa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Yeter ! Bıktık artık senin troll konularından !!
    Bence biraz uzaklaştırmayı haketti artık
    Hocam sen de sürekli MEgane deyip durmasan tam olacak
  • Yemek falan yiyeyim birazdan drifte çıkacam. Arkaya kocaman kağıda donanımhaber yazıcam fakemi değilmi görürsünüz. Az bekleyin drifte çıkmamı 2-3 saate atarım videoyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

Hocam sen de sürekli MEgane deyip durmasan tam olacak

Alıntıları Göster
    Artık eskisi kadar yazmıyorum bile . Ama yinede her yazdığımı şölen moderatör var nedendir bilmem bana takıntısı var sanırım. Ayrıca konuyu silseydiniz iyidi fake konu zaten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Artık eskisi kadar yazmıyorum bile . Ama yinede her yazdığımı şölen moderatör var nedendir bilmem bana takıntısı var sanırım. Ayrıca konuyu silseydiniz iyidi fake konu zaten .

Alıntıları Göster
    Sen admine işinimi öğretiyon. Koskoca yılların adminleri var burda o zaman onlar bıraksın sen admin ol. Adminler bence bu adamı banlasın akıl vermeye çalışıyor size.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Bir şans verelim, gidip drift yapıp foto çekecem dedi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

Bir şans verelim, gidip drift yapıp foto çekecem dedi ya

Arada güzel gidiyor böyle konular. Banlamayın böyle arkadaşları :) Sabahtan akşama kadar stresin içinde ülkede herkes zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.