Şimdi Ara

Dreamcast ile ilgili?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dreamcast ın romlarını nerden bulabilirim?

• Aaah ah keşke ps3 ve xbox360 rakip dreamcast 2 çıksa.

Romları emule gibi paylaşım programlarından rahatlıkla bulabilirsin.
  • bırak sorma kardeşim ya sega dreamcast gibi konsol varmı sorarım size adamlar deverim yapmışlardı hala iidir sega dreamcast in grafik kalitesi ama işte yalnış pazarlama stratjisi segayı mahfetti artık sega konsol işine havlu attı
  • sony batırmış olmasın sakın bi araştır istersen

hemde psone yle
  • Sega birgün mutlaka konsol işine geri dönecektir.Bazen haberler çıkıyor uydurma olmasına karşın...

Maddi açıdan problemleri varmış söylenenlere göre...

Ayrıca seganın bu işe havlu atmasının sebebi yanlış pazar stratejisi değildir! arkadaşın dediği gibi...

Sega A.G. nin başında adam vefat edince tüm bölüm çalışanları dağıldı sony e ve nintendo ya... Üstüne PS2 ve Xbox gelincede böyle bir karar aldılar...

Kaynak:gamepro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drnlcrgy -- 29 Eylül 2005, 20:59:51 >
  • YAZIKLAR OLSUN SEGA YA,meydani birakti kacti ,mücadele etmedi savasmadi rakipleriyle yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • torrentlerde tektek veya paket halinde var oradan bulabilirsin
  • unutmayın... Dreamcastte Anti A. özelliği var, buda oyunlarda kaliteyi inanılmaz arttırıyor ve teknik özellik bakımından ps2den üstün
  • Bende dreamcast var ve onu sadece 1 oyun için aldım bir street fighter manyagı olarak street fighter III third strike için aldım.Bayılıyodum bizamanlar hala seviyorum arada sıradada oynarım.Rakip lazım
  • bende sega master system 1 var :) ve 40a yakın oyunu var hala arada bir takıp oynarım hehe
  • şimdi şöyle bi aradım sega ile ilgili bişeyler ... sega nın bigün konsol işine geri döneceği ile ilgili oldukça istek var forumdaki adamlarda... finansal olarak toparlanmaya çalıştığına inanıyorlamış :)

açıkçası ben şöyle sega da pes6 falan oynamak isterdim... sega nın zevki başka
  • dreamcast

oyunları çok zevkliydi. nedense yeni oyunlar vur kır karşına çıkanı parçala tipinde; eski macera oyunları yok artık. sony sağolsun s.çtı batırdı piyasayı.
  • walla bende megadrive wardı,
    snes i olanlarla ayal ederdık,
    simdi ise sega hayal oldu,
    nintendosu olanlar bızımle alay edıyor..
  • dreamcast 2 diye bişeyler buldum netten :)
    acaba konumu açsaydım :)

I know this isn't related to Sonic Adventure 2, but I was searching around the web and I found this information: " Sega DreamCast 2 is expected to be released late 2006. The new machine will feature an 4 AMD processors based around the AMD64 Dual Core architecture & ATI's newer R580 graphic's core. The processor is expected to be based on the 65nm, SOI, copper interconnect process and a highly scalable HTT giving teraflops of floating point performance and low ultra power usage. The system will also house a built in 120GB hard drive with SATA2 technology. ATI's on-board graphics are based around a customized R580 GPU, offering around 80 times the performance of the Graphics Performance in the late DreamCast. Its chipset is also based on a modified version of ATI's RADEON® XPRESS 200 Series."
  • quote:

Orjinalden alıntı: evildead5502

dreamcast 2 diye bişeyler buldum netten :)
    acaba konumu açsaydım :)

I know this isn't related to Sonic Adventure 2, but I was searching around the web and I found this information: " Sega DreamCast 2 is expected to be released late 2006. The new machine will feature an 4 AMD processors based around the AMD64 Dual Core architecture & ATI's newer R580 graphic's core. The processor is expected to be based on the 65nm, SOI, copper interconnect process and a highly scalable HTT giving teraflops of floating point performance and low ultra power usage. The system will also house a built in 120GB hard drive with SATA2 technology. ATI's on-board graphics are based around a customized R580 GPU, offering around 80 times the performance of the Graphics Performance in the late DreamCast. Its chipset is also based on a modified version of ATI's RADEON® XPRESS 200 Series."

şu haberin linkini verebilirmisin ayrıca dreamcast ps2 den teknik olarak üstün bi konsol değildir

xbox - gamecube - ps2 - dreamcast bu sıralama geçerli teknik özellik bakımından anti allasing dediğin özellik kaplama özelliğidir bu bakımdan ps2 zaten üstün dreamcast zaten 99 da çıktı grafik bakımından diğer konsollardan geri olması gayet normal

a.a özeeliğinden çok texture özelliği daha iyidir dreamcastin ama dediğim gibi saydığım 3 konsolun çok gerisinde kalmıştır

• eren yanlışın var ... aylarca PS2 nin A.A. özelliği olmamasınından kaynaklanan görüntü problemleri tartışılmıştı hatırlatırım... Sonra sony E.E. nın kullanımını programcılara ayrıntılı olarak gösterdide daha iyi duruma geldi. İlk çıkan PS2 oyunlarına bi bakın derim, keskinlikten insanın gözü ağrıyor bir süre sonra...

Linkini hatırlamıyorum :) 2-3 saat önce googledan ararken buldum ... Sega ile alakadırım bu aralar biraz :)

ama dreamcast 2 diye aratırsan biçok şey karşına gelicektir zaten ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drnlcrgy -- 8 Ekim 2005, 1:38:47 >
  • büyük ihtimalle hatta kesin yalan haberdirde olsun merak ettim sadece bende dreamcast var şu an arada bir açar oynarım hala

ama dreamcast ps2 den daha daha iyi donaıma sahiptir deme lütfen
  • mutlaka öyle :) ama A.A. o kadar önemli bir özellikki, mhz lerin önüne geçior bence .. .tercih meselesi

evet haber yalan zaten :) bu yazının altında seganın yeterli maddi kaynağa sahip olmadığı falan yazior

saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.