Şimdi Ara

dreambox 500s sahibiyim lütfen yardım! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
46.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dreambox 500s modelinin üretimi yaklaşık 5 yıl önce durduruldu çinler onun clon cihazlarını üretiyor bu cihazların 1. kalite 2. kalite gibi üretimleri var ben 1. kalite cihaz kullanıyorum gayet memnunum clon cihazların tunerlerinde made in china yazar öndeki kapatma düğmesinin yanındaki algılayıcı led orjinaline göre biraz sönükdür
  • Benim uydu cihazım bozuldu karaköyde alfa digitale götürdüm orda sağolsunlar ilgilendiler bayağı beni bu cihazlar konusunda aydınlattılar ve bu cihazdan aldım çok menunun servis desteğide varwww.hepsiteknik.com burdan almanızı öneririm.

Cihazı almak mesele değil bir sorunla karşılaştığınızda karşınızda insan bulabilmek önemli ufak tefek sorunlarım oldu benim uydu konusunda bilgi yetersizliğimden dolayı telefon ile her türlü yardımı yapıp sorunumu çözdüler. Teşekkürler Alfa Digital.
  • DREAMBOX DM-500 S ... 119.90 .. 5 TL Hediye Cekinizi kullanmayı unutmayın ..

dreambox 500s sahibiyim lütfen yardım!

https://www.indirimplus.com/
  • Bu cihazı aldıktan sonra server işini nasıl hal ederim?Birde bu cihaz işimi görürmü?

Yada bizim burda bir yer var.Aynı cihaz+ 6 aylık server 250 Tl.İyimidir?

http://www.hepsisat.com/?urun-228-Dreambox-DM-500-S---S-AMG-1--Kalite--2-Yil-Garanti-.html
  • Merhaba Lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz?

Bende 500s klon cihaz var 6 aylık server üyeliğini yeni satın almıştım ve bir tane daha başka yerden aynı cihazı aldık 6 aylık serverı da cihazı aldığımız yerden aldık.Fakat kanal listesini ikinci aldığımız cihaza yükletmek istedik ve bunu cihazı aldığımız yere yaptırdık.Bu olaydan sonra server kalitesinde bir düşüş yaşandı donmalar çoğaldı.Şimdi kanal listesini yaptırdığımız yer benim serverımı kopyalayıp başka kullanıcılara satma ihtimali varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamhelp

Merhaba Lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz?

Bende 500s klon cihaz var 6 aylık server üyeliğini yeni satın almıştım ve bir tane daha başka yerden aynı cihazı aldık 6 aylık serverı da cihazı aldığımız yerden aldık.Fakat kanal listesini ikinci aldığımız cihaza yükletmek istedik ve bunu cihazı aldığımız yere yaptırdık.Bu olaydan sonra server kalitesinde bir düşüş yaşandı donmalar çoğaldı.Şimdi kanal listesini yaptırdığımız yer benim serverımı kopyalayıp başka kullanıcılara satma ihtimali varmı ??

kesinlikle yok.. serverlar tek kişiliktir ve aynı server iki farklı yerde aynı anda çalışması imkansız..

kartalizma siteden cihazı al gerisi gelir zaten :)
  • dm 800 hd se almayı düşünüyorum nasıl bir cihaz sizce?
    Bu cihazın özelliklerine sahip başka bir cihaz varmı acaba?
  • Ayrıca bu cihaz yasal değil gibime geliyor yaa
  • arkadaşlar bende hd bir uydu alıcısı alayım diyorum nediyorsunuz ne alayım ne edeyim.
  • wınn 3G modemle dreambox a bağlanma
    Arkadaşlar bende internet yok iptal ettim

elimde 1-avea 5 gb wınn modem
    2-dreambox 500
    3-us roboticks 9108 modem var

sorum şu: 1-pc veya laptop olmadan bu elimdeki parçalarla dreambox a bağlanabilirmiyim oluyorsa nasıl
    eger olmuyorsa
    2-dream a baglanırken pc nin sürekli acık olması mı lazım
    3-pc olmadan direk wın modemi dreambox 500 arkagirişine takma olanagı olurmu

cevap verecek herkese şimdiden çok teşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: rasit49

wınn 3G modemle dreambox a bağlanma
    Arkadaşlar bende internet yok iptal ettim

elimde 1-avea 5 gb wınn modem
    2-dreambox 500
    3-us roboticks 9108 modem var

sorum şu: 1-pc veya laptop olmadan bu elimdeki parçalarla dreambox a bağlanabilirmiyim oluyorsa nasıl
    eger olmuyorsa
    2-dream a baglanırken pc nin sürekli acık olması mı lazım
    3-pc olmadan direk wın modemi dreambox 500 arkagirişine takma olanagı olurmu

cevap verecek herkese şimdiden çok teşekürler

slm.
    malesef elindeki cihazlarla pc açık olmadan 3g modemden dreambox'a net veremezsin.
    pc'yi aradan çıkarmak istiyorsan 3g destekli bir router kullanman lazım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.