Şimdi Ara

DRAM üreticilerine kasıtlı stok sıkıntısı oluşturdukları için dava açıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iş ya da özel bir durum yoksa en mantıklısı ps4 ya da xbox almak sanki.
  • 250 tl ram 8gb rami 16 gb yğkseltmek ve dual kullanmak için 2. 8gb modüle 500 tl verdim. %100 artış. Ekran kartına saydık sövdükde asıl rezalet ramde oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç kağıt ile yaptıkları kâr'ın 2 mislini alsınlar
  • DeliOrmanlı0106 D kullanıcısına yanıt
    Ne %100 olsa gene iyi 107 tl almisim ben 8gb ddr4 2400mhz rami :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ramdeki astronomşk artış dolar artışı etkisi küçük

• DeliOrmanlı0106 D kullanıcısına yanıt
    artmasının bahanesi bu sebeptir.

• akp yine dram, magduriyet edebiyati mi yapiyor diye girdim cikiyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

hep mağdur olan biz olduk. su baskını oldu 3 yıl pahalı hdd aldık. mining çıktı 3 katına ekran kartı aldık. bide dramdan çekiyoruz. Allahtan apple bu pazarda yok. köşesini kıvrımlı yapıp tasarım diye 2 katına satar.)
    keşke olsaydı da bizi asus msi vs. vs. sayamadığım milyon tane çöp markanın elinden kurtarsaydı
  • 8 gb ramle idare edebildiğim kadar ettim, pubg de oyunu çok etkiledi. Baştan almadıma nasıl pişmanım şu limitten sistem önerenleirn allah belasını versin yok i5 her oyuna yeyer 8 gb her oyunda yeterli vs diyene aldanmamak lazım. Bilende konuşuyır bilmiyende.

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

keşke olsaydı da bizi asus msi vs. vs. sayamadığım milyon tane çöp markanın elinden kurtarsaydı

Alıntıları Göster
    asusa çöp dediysen işimiz var. msi de iyi bir markadır ama tabi seninde fikrine saygım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

asusa çöp dediysen işimiz var. msi de iyi bir markadır ama tabi seninde fikrine saygım var

Alıntıları Göster
    bende bir zamanlar güzel düşüncelerle imzamdaki asusu topladım, asus olsun dedim fazla para vererek aldım fakat topladıktan sonra tırt olduğuna karar verdim hocam genel olarak baktığınızda asus liderdir ama bana göre değil bende sizlerin görüşlerine saygı duyarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Kimse sesini çıkarmayıp zamanında 130 TL'ye satılan 8GB DDR4 ramlere 400-500 TL verirse firma olsam ben de aynısını yaparım.

Normalde ne oluyor deyip tepki göstermek gerekirken millet gitti almaya devam etti bu fiyatlarla...
    insan oğlu her şeyde öyle maalesef zam geldikçe inadına daha çok alır bu nasıl bir psikoloji çözemedim

koca dünyada tek tepki veren insan videoda anlatılan abimiz desek yanlış olmaz helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Mayıs 2018; 6:56:11 >
  • Kar oranlarını komple ceza diye alsınlar.

• vozy kullanıcısına yanıt
    bir halt olmaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Mayıs 2018; 16:58:7 >
  • 8gb rame 559 lira verdim ekran kartı alamadım 2gb ekran kartı kullanıyorum bunlara tepki nie kimse vermemiş zamanın da anlamıyorum imza kampanyası olsun felan . Ekran kartlara düşüceğini sanmıyorum rx580 1500 vermek zoruma gidiyor Bir kaç hükuk bürosu daha dava açsın küresel sorun bu dünyada ahlak kalmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: barcan61

8gb rame 559 lira verdim ekran kartı alamadım 2gb ekran kartı kullanıyorum bunlara tepki nie kimse vermemiş zamanın da anlamıyorum imza kampanyası olsun felan . Ekran kartlara düşüceğini sanmıyorum rx580 1500 vermek zoruma gidiyor Bir kaç hükuk bürosu daha dava açsın küresel sorun bu dünyada ahlak kalmamış
    50 kişi tepki verse 100 kişi inadına alıyor bunu gören çakal üretici ve satıcı da veriyor dumanı gitsin dünya çapında bu böyle yapacak tek şey tüm dünyada boykot olacak anca belki o zaman düşer ama bu da zor ben 2010 yılında 16 gb ram fiyatına(1000 TL) pc topladım hala da taş gibi şimdi 2 ram alıyorsun bu fiyata şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 23 Haziran 2018; 2:43:2 >
  • Geçen sene 8gb ddr 4 rami 430 TL'ye almak zorunda kalmıştım 430 TL.
    İşlemci ve anakarttan daha fazla para vermek zorunda kalmıştım bir rame.Umarım sağlam bir ceza keserler alayına.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.