Şimdi Ara

dram led ışığı yanıyor anakartta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • z270 anakarta sahipim sistemi yeni topladım 2666 rami taktığımda pc ekranı gelmiyor biosa giremiyorum. 2400 mhzden düşük bir ram takınca oluyor.

anakarttım o.ç. özellikli bu 2666 rami nasıl çalıştırabilirim (sistemi yeni topladım görüntü gelmiyorr)

• sistemi daha yeni topladım. dram led ışığı yanıyor. başka ramle deneyince sistem açılıyor. ama benim 2666mhzli rami takınca sistem açılmıyor ve dram led ışığı yanıyor.

ramler bozuk olabilir mi?

(bip sesi filanda gelmiyor bir arkadaş topladı bilgisayarı bip sesini kesmiş olabilir ondan dolayı bir şey diyemiyorum)
  • pc biosa da mi girmiyor ramler takiliyken ?
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    hiçbir görüntü gelmiyor. başka ram takınca biosa girdi.
  • HX426C15FB/8 kullandığım ram bu. acaba bu overcloock desteklemediği için olabilir mi? (destekleyip desteklemediğini bilmiyorum)
  • ankartin tam modeli nedir ?
    msi z270 gaming pro carbon
  • Asus gibi mem ok tusu varmi diye baktim ama goremedim . Su an aklima gelen tek secenek , calisan ram ile biosa girip manuel 2400mhz nin altina cekmek olacak , yeni ram bu sekilde calismazsa yada baska makinada da calismazsa bir ihtimal bozuktur , ama buna uzaktan 3-5 cumle ile emin olmak imkansiz .
    başka ramle çalıştı. ben o ramle girip hız aşırtma yapıp 2666 uyumlu hale getirsem sonra bu rami taksam olur mu acaba? yada vatana gidip yeni bir ram alacam başka yolu yok. çevremdeki bilgisayarcılara pek güvenmiyorum dolarda düştü bu aralar ram alabilirim
  • 2secenegi de dene , olmadi vatana yada aldigin yere gotur . iade et yenisini al
    ramde bozukluk olabilir mi bunu nasıl anlayabilirim
  • Hocam dahili grafik kartini kullaniyorsan ramlerden kaynakli ekrana goruntu gelmeyebilir. Ekran karti takip ramlarin calisip calismadigini öğrenebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun ram ve anakarttaymış

ram bozuk çıktı yeni ram aldım 3000 mhzli

biosuda 1.2 ile güncelledik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.