Şimdi Ara

DRAM filmlerinden başka birşey yok yeter Dsmart.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 tane sinema kanalı var.Sabah akşam dram dram dram... Pazar sabah öğlen dram dram. Rekabet artıp fiyatlar düşünce iyi filme para vermek istemiyorlar herhalde.

4 yıllık üyeyim ve tvyi bedava izliyor sayılırım. Ama yeni üyeler sakın film kanallarına aldanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ARCadaS

10 tane sinema kanalı var.Sabah akşam dram dram dram... Pazar sabah öğlen dram dram. Rekabet artıp fiyatlar düşünce iyi filme para vermek istemiyorlar herhalde.

4 yıllık üyeyim ve tvyi bedava izliyor sayılırım. Ama yeni üyeler sakın film kanallarına aldanmayın.

hocam daha düzelmedi mi bu dsmart filmleri en son 1 yıl önce kapattırmıştım hafta içinde aynı filmi 50 defa tekrar veriyordu halen öylemi acaba ? Digitürk kullanıyorum bu arada ben, filmleri çok iyi olmasa da tekrar fazla yok Digide..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

quote:

Orijinalden alıntı: ARCadaS

10 tane sinema kanalı var.Sabah akşam dram dram dram... Pazar sabah öğlen dram dram. Rekabet artıp fiyatlar düşünce iyi filme para vermek istemiyorlar herhalde.

hocam daha düzelmedi mi bu dsmart filmleri en son 1 yıl önce kapattırmıştım hafta içinde aynı filmi 50 defa tekrar veriyordu halen öylemi acaba ? Digitürk kullanıyorum bu arada ben, filmleri çok iyi olmasa da tekrar fazla yok Digide..

Film tekrarları gayet güzel oluyor aslında. Ama yeni film pek yok. Ve %90 dram filmi.
    Yerli filmde pek yok mesela.

Kıytırık dünkü Tv8 bile açık kanal ve parasız olmasına rağmen tvde ilk yerli filmler veriyor.

Ben dsmart tvyi bedava gibi izliyorum. Yoksa 15-20 lira hayatta vermem bu duruma.

• Malesef öyle dram filmlerini koyup duruyorlar Movietürk dede yeni film görmek zor. Belgesel olarak dsmart iyi fakat film kanalları pek iyi değil. mega pakete 10 lira ödediğim için sorun olmuyor ama 20 üstü olsa vermem.

• aynen gına geldi bu filmlerden. İptal işlemi başlattım. yok sinema paketleri fox bilmem neyle çalışacaklarmış. düzelecekmişlerde neyse.
  • Yok beyler yani kullanmayan abartı zanneder ama durum çok vahim. 10 tane film kanalı var ve sabah,öğlen,akşam,gece günün her saatinde ne zaman açsam hepsinde DRAM filmi.

1 tanesinde ise çocuk filmi.

Ya bu acunun kanalı bile geçen ay güzel filmler vermeye başladı.

Dsmart böyle değildi eskiden. 42" tv aldım 5 sene önce. Vizyona film girdiğinde "önümüzdeki ay evde izleriz" diyorduk. Artık bırakın vizyondaki filmleri vermeyi son birkaç yıldır vizyona giren iyi filmleri bile vermiyor.

DSMART kullanıcısı olarak uzak durulsun diyorum. Ben tvyi bedavaya getirdiğim için devam ediyorum.

Sormak istediklerinizi yazın,cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARCadaS -- 8 Aralık 2016; 18:40:18 >
  • Full tekrar sansür var başka bişey yok beş para etmez .

• Aşırı dram ve biyografi sorunu var d-smartın...
    Bunu nasıl aşabilir, popüler film şirketleriyle 2. 3. Hakta olsa anlaşması problemi ortadan kaldıracaktır...

• vallaben digiturkdeyim sirf film ve dizi icin gectim on numara bes yildiz westworld dc legends .. diziler super sinemalar burada olmazsa eger iptal ederiz
  • Az önce Canal+1 de everest vardı. Onu izledim. Reklam yok, sansür yok, ses dolby, görüntü ayna gibi.. Türkiye'deki rtük olduğu müddetçe sinema film Türkiye kanallarında izlenmez

• Digitürkçü arkadaşlar güncelde hangi filmleri izlediklerini yazabilirse sevinirim.

Ya yine bu konuya girdim sinirim bozuldu. Yemin ediyorum Dsmart sinema platformunu düşmanı ele geçirse bundan daha iyi filmler koyar.

Ya rezalet ötesi.
    Şu anda kanallarda 2 komedi 5 dram filmi var.
    2 komedi denk geldi iyimi :) Komediye de benzemiyor :) He birde cakallarla dans 3 var.

• ARCadaS A kullanıcısına yanıt
    gercek kotuler supermen en sonu toz ol warcraft vs digiturk yayin akisindan bakabilirsiniz aklima gelen bunlar

• DSMART sadece bol bol film reklamı yapıyor.

Yeni güzel bir filmlerin reklamı giriyor,anlatıyor anlatıyor.

Tam iştahın kabarıyor helal olsun be diyecekken birden o yazı ekranda beliriyor.

Ocakta Sinemalarda.

Allah sizi top etsin. :)

• Aynen katiliyorum surelli dram dram dram ya bu filmler ucuz yada filmleri secen arkadas kendi film zevkini bize dayatiyor ben 2 platformuda izliyorum dt dede durim ayni hatta bir ara dt edi murphy ve julia roberts tan baska bisey gostermiyordu 90larin saban vizyon show tvsi gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • digitürk film şirketleri
    Universal Pictures (Focus Features) 1.Gösterim
    Warner Bros Pictures 1.Gösterim
    Walt Disney Pictures (Marvel - Pixar) 1.gösterim
    Paramount Pictures 1.Gösterim
    Mgm Pictures 2.Gösterim
    20th Century Fox Pictures 2. gösterim

d-smart
    20th Century Fox (Fox Searclight) 1.Gösterim
    Sony Pictures (Columbia-Tristar-Screen Gems) 1.Gösterim
    Mgm Pictures 1.Gösterim
    Dreamworks Animasyonları 1.Gösterim
    Universal Pictures (Focus Features) 2.Gösterim
    Walt Disney Pictures (Marvel - Pixar) 2.Gösterim

sadece büyük şirketleri baz alarak yazdım
    2. gösterim hakkı ile 1. gösterim arasında 1 seneye varan süre farkı oluşabilmekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 11 Aralık 2016; 21:19:16 >
  • Ben Digitürk film paketine üyeydim. Sürekli aynı filmleri görmekten bıktığım için kapattım. Şimdilerde d smart bakıyorum. Görünen o ki pek fark yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

digitürk film şirketleri
    Universal Pictures (Focus Features) 1.Gösterim
    Warner Bros Pictures 1.Gösterim
    Walt Disney Pictures (Marvel - Pixar) 1.gösterim
    Paramount Pictures 1.Gösterim
    Mgm Pictures 2.Gösterim
    20th Century Fox Pictures 2. gösterim

d-smart
    20th Century Fox (Fox Searclight) 1.Gösterim
    Sony Pictures (Columbia-Tristar-Screen Gems) 1.Gösterim
    Mgm Pictures 1.Gösterim
    Dreamworks Animasyonları 1.Gösterim
    Universal Pictures (Focus Features) 2.Gösterim
    Walt Disney Pictures (Marvel - Pixar) 2.Gösterim

sadece büyük şirketleri baz alarak yazdım
    2. gösterim hakkı ile 1. gösterim arasında 1 seneye varan süre farkı oluşabilmekte

Buradan şunu anlıyorum;

Dsmart ucuz olsun diye 2.gösterim alıyor. Bu durumda filmi bize birkaç sene sonra getiriyor.

Ama ayrıca bu durum film seçimi ile de alakalı değil. X filmi hiç izleyemeyebiliriz de. Tıpkı şimdi olduğu gibi.

• Film olarak tüm platformlar aynı zaten filmlerı yayına verene kadar internete coktan düşmüş oluyor.

• Işten geldim bir film izleyeyim dedim.

An itibariyle 9 sinema kanalının hepsinde Dram filmi var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.