Şimdi Ara

Drakhtar mı Youmu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kha'zix e hangi eşyaları çıkıyorsunuz beyler.
    Ben orman esyasini bitirdikten sonra bekleme süresi çizmesini aliyorum.
    Ap kasan varsa malmo yoksa drakhtar yada youmu alıyorum.Siz hangisini tavsiye edersiniz? Ve neden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çizmeyi değiştir bence
  • drakhtar
  • Ölümüz dansi iyi gidiyor khazixe tavsiye ederim. Bir de cizmeyi merkür al bence.

• İkiside tabiki

• draktharr'ın damage'i lethality ne kadar varsa o kadar artıyor. %200 scale hatta. Youmuu'da en fazla lethality kaynağı olduğu için, ikisini birlikte alabilirsin. Hatta ben oynayacak olsam early'de 0 dmg olabilmeye rağmen lethality rune ile oynardım.
  • Kha'zix için sana tavsiyem orman eşyasını bitirmeden av kaması al zaten ct jung yapmıyosan kha'zix oynama

av kaması: 750 gold 3 tane karşı jungdan yaratık kesince dişli kamaya çevrilir.

herneyse karşıda öküz gibi bir tank yoksa youmu eğer varsa drakhtar kasabilirsin bu arada ne olursa olsun ikisini birden kasmanı öneririm

ap varsa malmo doğru bunun yanında yeni çıkan itemide kasabilirsin

rünler: kırmızılar 4 zırh deşme geri kalanı ad

cevherler ad

sarılar 4 18.seviye zırh geri kalanı normal zırh

maviler 5 bekleme süresi geri kalanı 18. seviye büyü direnci

bu dediklerimi yaptığında 69 ad ve %10 cd ile girmiş olursun direk seri bir şekilde jung dönebilirsin aklıma şuan bu kadarı gledi başka sorun varsa kha'zix ile ilgili cevaplayabilirim

video olarakda

https://www.youtube.com/watch?v=ul4CMXvIr3w

genellikle kastığım itemlere bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: kötüçekirgezix

Kha'zix için sana tavsiyem orman eşyasını bitirmeden av kaması al zaten ct jung yapmıyosan kha'zix oynama

av kaması: 750 gold 3 tane karşı jungdan yaratık kesince dişli kamaya çevrilir.

herneyse karşıda öküz gibi bir tank yoksa youmu eğer varsa drakhtar kasabilirsin bu arada ne olursa olsun ikisini birden kasmanı öneririm

ap varsa malmo doğru bunun yanında yeni çıkan itemide kasabilirsin

rünler: kırmızılar 4 zırh deşme geri kalanı ad

cevherler ad

sarılar 4 18.seviye zırh geri kalanı normal zırh

maviler 5 bekleme süresi geri kalanı 18. seviye büyü direnci

bu dediklerimi yaptığında 69 ad ve %10 cd ile girmiş olursun direk seri bir şekilde jung dönebilirsin aklıma şuan bu kadarı gledi başka sorun varsa kha'zix ile ilgili cevaplayabilirim

video olarakda

https://www.youtube.com/watch?v=ul4CMXvIr3w

genellikle kastığım itemlere bakabilirsin

Hocam liginiz ne? baya şey biliyorsunuz sanirim kha'zix hakkinda

• The Shield kullanıcısına yanıt
    elmas 1 serilerde ban yedim

şimdi smurf kasıyorum 1 hafta oldu açalı serileri attım 10/8 gold 4 attı

allahtan 32 lp geliyo 1 2 haftaya çıkarım tekrar

edit: kaybettiğim 2 oyunda destek poppy oynadım sistem kafasına göre lane veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kötüçekirgezix -- 28 Kasım 2016; 14:42:5 >
  • kötüçekirgezix kullanıcısına yanıt
    Bir haftada 30 levela boostla kastınız di mi? Yine de helal olsun şaşırdım cidden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    1 hafta 3 gün dersem daha doğru olur. hafta içi çalıştığım için uzun sürdü haftasonu full oynadım

bu arada boostla kastım

bi konu açtım lol genel bölümünde bu akşam bir kha'zix rehberi hazırlicam yarın akşama foruma atmış olurum
  • ZhanChi kullanıcısına yanıt
    Can çalması DÖVÜŞÇÜ şampiyonlarda iyi gider diye
    Biliyorum ?

• Youumu'ya gelen saldırı hızı nerfinden sonra açıkçası alasım gelmiyor. Draktar alman daha mantıklı bence ilk olarak.
  • Artık Malmortius tansa gecenin kıyısını almanın tavsiye ederim.Hydra al derim.EWQ+Hydra iyi bi kombo.Ayrıca Çakmak lane ittirmesi çok kolay oluyo.Ama ikisi arasından yeni pasifinden dolayı drakhtar derim.Ulti sayesinde 2 kere gerçek hasar şansın oluyo.

• Kha zix kaç k.Bide en çok hangi kostümle oynuyosun.

• Junglea lethality yerine klasik ad rün gir bluealara cd koyabilirsin cidden lethality saçmalığı altında arpeni yok ettiler.drakhtar da şuan oyunun en gereksiz itemi hiçbi heroya alınmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.