Şimdi Ara

dragonslayer vayne aldım yarın indirime giricek ticket atmam lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> dragonslayer vayne aldım yarın indirime giricek ticket atmam lazım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    67 Mesaj
    Beyler dediğim gibi bugün ejderkatili vayne açtım baktım ki yarın indirime giriyor iade edebilirmiyim ticket atıp , tr deyim nasıl yapabilirim yardımcı olabilcek arkadaş varmı çok makbule geçer ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonsterr -- 31 Ekim 2013; 20:06:47 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İndirime giren skin hakkında diye başlık at; bir kaç gün önce aldığım skin indirime girdi, RP farkını iade eder misiniz? tarzı bir şeyler yaz sonra bekle ki yetkiliye atansın. Atıyorlar hemen rp yi. Yalnız unutma 14 günü geçtiyse aldığın tarih alamıyorsun.
    |
    |
  • Yarbay
    6060 Mesaj
    bugün de mystery giftten çıktı banada. çok hoş bi skin
    |
    |
    Çat pat bile yazsan anlıyorlar sana aradaki farkı veriyorlar merak etme.
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.1 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: moonsterr

Beyler dediğim gibi bugün ejderkatili vayne açtım baktım ki yarın indirime giriyor iade edebilirmiyim ticket atıp , tr deyim nasıl yapabilirim yardımcı olabilcek arkadaş varmı çok makbule geçer ya
    quote:

Orijinalden alıntı: moonsterr

başka neler indirimde acaba
    |
    |

• Yüzbaşı
    958 Mesaj
    Benim kardesim 2 hafta önce hesabımdan gladyatör draven almıştı 487 rpye. ticket atsam dragon slayer vayne ile degiştirirler mi veya rp yi geri verirlermi sizce ?
    |
    |

Denedim, onayliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.