Şimdi Ara

DRAGONBALL(Z;GT) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
62.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlız o film olmuyacak gibi nerdeyse 2 yıldır bekliyorum
  • Bende DBZ fan iyim en sevdigim bole cell ile goku nun kapismasidir.. tam bi turnuva havasinda baslior ama sonrasi isler degisiyor.

• Doğduğumdan beri Dragon Ball fanatiğiyim. Herşeyin ilki güzel olduğu gibi Dragon Ball'ın da ilki güzel. Z yada GT fanı değilim. Onlar Türkiyede yayına hiç girmedi zaten. Sonuna kadar Dragon Ball
  • Lütfen Dragon Ball Z 'yi izleyip bitirenler bana ulaşabilir mi? Bir sorum var. Lütfen Bana yardım edin.

Bu adreste Widescreen olarak indirdiğim bölümlerden birini indirip Dragon Ball Z bölümlerinden biri olup olmadığını söylermisiniz?

http://forum.donanimhaber.com/m_16149882/tm.htm
  • yaw bana şu gokunun babasının episodelerini verirmisiniz bulamadımda
  • arkadaslar dragon ball enson rtl atlı bir kanalda yayınlandı alman kanalı arkadaslar ben bu cizgi filmi arıyorum nerden bulabilirim acaba yardım ede bilirmisiniz
    SAYGILARIMLA SİMDİDEN TESEKÜRLER
  • Bu Mesaj DBZ'nin İlk 10 Bölümünü İzlemeyen İçin Spoiler İçerebilir.

ya Dragon Ball Z nin ilk bölümlerinde vegeta öldü. boyu uzun saçı ayak bileklerine kadar sarkıyordu. kocaman bişeydi. Sonra uzaydan bi vegeta daha geldi, dragon ballardan herşeyden haberi var fakat boyu küçük saçı yukarı doğru ve saç çizimi daha basit, çocuksu tek düze renkden.

ÖLEN KİM GELEN KİM?
  • o vegeta değil raditzdi vegeta sonradan geliyordu
  • ya vegeta dbz oyunu çıkcak didun noldu o iş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheKid89ster

hopp millet konuyu yeni gördüm hayranlar hala burdamı?

Bende DB nin tüm bölümleri ve filmleri var...baştan izliyorum şu JR picolo saga daym.bölüm 146.

dbz yide 40.bölüme kadar tamamladım...1-2 hafta içerisinde tüm bölümleri indirmiş olurum...

yalnız dB april fool olayı tartışılmış sanırım önceki sayfalarda DB AF ..onun fake olduğu 2000 yılında açıklanmıştı...

bende DB yi bitirip 4 filmini izledim, ama filmleri sarmıyo ya, bi dublaj yapanlar farklı kişiler sesi beyenmedim. Konular aynı sadece biraz farklılıklarla çok çok kısaltmışlar yani izlemiş olmak için izledim. Şimdi DBZ Widescreen bölümlerini indiriyorum ingilice dublaj 291 bölüm. 2 sezon 74 bölüm download edilebilir. 3. sezonu ağustos demişlerdi gelmedi eylülde koyacaklarmış siteye.

• quote:

Orjinalden alıntı: vortigon

ya vegeta dbz oyunu çıkcak didun noldu o iş?

http://feature.mmosite.com/content/2007-03-13/20070313013744441,1.shtml
  • Dragon Ball Online Beta 100 ü indirdim üyelik istiyor üyelik nereden alınacak
  • bende bugün indircem bulursam söylerim
  • bu benim dediğim dragonball online değil bu bir başkası ama yinede indircem
  • slm arkadaslar ben yeni üye oldum ben de dragonball z sürekli arıyordum sonunda buldum bilgisayara bir internet tv yükledim orada dragonboll tv var ingilizce vermişler programın ismini veriyorum TVUPLAYER BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ . İLK BAŞTA İLK BÖLÜMLERİNİ VERİYORDU ŞİMDİ DRAGONBOLL Z SERİSİNİ VERİYORLAR UMARIM İŞİNİZE YARAR.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dabawala -- 12 Ekim 2007; 22:57:09 >
  • denemek lazım
  • yeni izlemeye başladım super geldi arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laxori -- 4 Temmuz 2008; 20:15:01 >
  • Türkiyede yayınlanmadığı için bulamayız fakat db bölümlerininden çok az ihtimalle bulabilirsin
  • stara sureklı ıstek yolluyorum. yayınlasınlar dıye
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.