Şimdi Ara

DRAGONBALL(Z;GT) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
62.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • torrentspy a gir abi dragon ball yaz arattır alayı var orda
  • torrent Spy a gir abi dragon ball yaz arattır alayı var orda
  • torrent yokkı bende :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: raptor252

torrent Spy a gir abi dragon ball yaz arattır alayı var orda

Sağol.
  • dragonball u cok severim çok eskiden televizyondan izlemiştim ama şimdi hepsi var ben de beni en çok şaşırtan goku nun başka gezegenden gelmiş olmsıydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: chami

dragonball u cok severim çok eskiden televizyondan izlemiştim ama şimdi hepsi var ben de beni en çok şaşırtan goku nun başka gezegenden gelmiş olmsıydı

goku planet namekten mi gelmişti yoksa planet vegeta mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssj2vegeta

quote:

Orjinalden alıntı: chami

dragonball u cok severim çok eskiden televizyondan izlemiştim ama şimdi hepsi var ben de beni en çok şaşırtan goku nun başka gezegenden gelmiş olmsıydı

goku planet namekten mi gelmişti yoksa planet vegeta mı?

Planet vegeta
  • saol.
  • dragon ball şu anda takib ediyorum on numara Muten Roshi ise eğlence kaynağım
  • ya bısey sorcam 2 tanemı ejder var cunku bı ejder zayıf bı bakıyorum bıdahakı bolumde kaslı vucudu genıs fılan cıkıyo.Bıde 7 top avr kucuk 7 top var kocaman acıklayabılecek bırı ???
  • yanılmıyorsam 3 tane ejder vardı adlarını tam olarak hatırlıyamıyorum
  • topları büyük olan namek gezegenin ejder topları
  • Bu e j d e rleri birbirlerine düşürceksin birini çaırıp dierini öldürtceksin.En son kendisini öldürtceksin nasıl olsa 1 dilek hakkını yerine getirmek zorunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laxori -- 24 Ocak 2008; 15:54:05 >
  • Dragon Ball & Dragon Ball Z OST 'lerini paylaşmak istiyorum buna karşı bir kural var mı? varsa isteyen pm yolu ile istesin. 4 part, 5CD + First American soundtracks
  • DragonBall rapidshare.com linki elinde olan varmı ?
  • nasıl yanı ?
  • Episodelerinin linkini istiyorum.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_16472961/tm.htm konunun basında acıklamalı olarak gosterıyo.
  • internet hizina mahkum kalmak istemiyor ve yuksek kalitede dragonball izlemek istiyorsanizhttp://www.myagora.net/dbz adresine bakmanizi oneririm. Butun dragonball, dragonball z ve dragonball gt episode lari ve film leri burada mevcut. ayrica dragon ball un manga larini da bulabilirsiniz.
  • Bir sorum var. Garlic Jr. bölümlerini izleyip bitirmişlere.

DİKKAT!! En aşşa 107'inci bölümü bitirmemiş olanlara spoiler olabilecek içerikli yazı olabilir~~~

3'üncü sezonun sonunda 2 senelik süre içersinde Tien Yamcha ve küçük olanı hayata döndürdüler. Goku hala uzaydaydı ve yaşıyordu. Onuda geri döndürmek için dilekte bulunmuşlardı ama o dönmek istememişti. 108'inci bölüme geldim. 4'üncü sezonun ilk bölümü. Garlic Jr. diye biri çıktı. Bay Poo Poo ile karşılaşınca Poo Poo seni hatırlıyorum işte şurda şurda şöyle oldu böyle oldu diye anlatmaya başladı. Hikayesinde Goku ile Piccolo 'nun birlikte buna karşı savaştığını gösterdi. Bu Garlic sonra transform oldu. Büyüdü. Sonra Gohan geldi bunu yendi falan filan. Peki bu olaylar ne zaman oldu? 3'üncü sezon bittiğinde Goku ortalıkta yoktu. Ayrıca bundan önce izlediğim 3 sezonda bu Garlic 'i hiç görmedim ben. Poo Poo'nun anlattığı hikaye ne zaman geçiyor? Ne zaman savaşmışlar anlamadım. Biri bu Garlic Jr hikayesini anlatırsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.