Şimdi Ara

Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
6
Favori
13.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama görev takibi kısmı sıkıntılı ve her yere yürüyerek gitmek çok kötü
    bide yardımcı olayını tam anlamadım,onların leveli yükselmiyor her girişte değiştirmek gerekiyor sanırım

bahsettiğin görev köydeki kuyu mu, ben de oraya girdim kolay modda bile geçilmiyor,epey zor.
  • Bende oyunu denedim fakat oyun aynı mmo gibi çok casual bir oyun olmuş,benlik değil yani...Yıllar önce çıksaydı kendini oynatabilirdi fakat şuan çok basit geliyor.

@Team NINJA

İlk olarak basit görevler var onları yap getir,götür işleri onlarla level atlıyıp para kasıp daha iyi itemlerde o yaratıkları kesebilirsin.Güçlü olmadığın için canları gitmiyor.Bu arada görevleride çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian One

Bende oyunu denedim fakat oyun aynı mmo gibi çok casual bir oyun olmuş,benlik değil yani...Yıllar önce çıksaydı kendini oynatabilirdi fakat şuan çok basit geliyor.

@Team NINJA

İlk olarak basit görevler var onları yap getir,götür işleri onlarla level atlıyıp para kasıp daha iyi itemlerde o yaratıkları kesebilirsin.Güçlü olmadığın için canları gitmiyor.Bu arada görevleride çok kötü.

Konsollara ilk çıktığında ulan niye böyle oyunlar pc ye çıkmaz dedim oyunu büyük bir hevesle bekledim ama hayal kırıklığına uğrattı.Oynanış çok iyi ama çok ruhsuz buldum oyunu ve dediğin gibi görevler kötü,senaryo vasatın altında,karakterler sıradan.Oynanış kurtarmadı malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her ne kadar ucuz olsa da fiyatına aldanıp almayacam ya aslında bow/dagger karışımı olanı sevdim ama yok yok almıcam arkadaşın dediği gibi çok basit böyle olunca da oynarken uykum geliyor benim heyecanlanamıyorum biraz adrenalinin yükselmesi gerek ama oyun çok basit bir yapıya sahip
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

oyun gayet eğlenceli ve farklı olmuş.
    ama görev takibi kısmı sıkıntılı ve her yere yürüyerek gitmek çok kötü
    bide yardımcı olayını tam anlamadım,onların leveli yükselmiyor her girişte değiştirmek gerekiyor sanırım

bahsettiğin görev köydeki kuyu mu, ben de oraya girdim kolay modda bile geçilmiyor,epey zor.

aynen orası hocam :) hatta elemanın biri orada öldü kaldırmadım çıkıp gittim baktım adam gitmiş benden :)lvl atlıyor bende hocam benimle birlikte çok az geriden geliyorlar.
  • ne lanet bi oyunmuş bu yahu.
    onca bölüm geçtim öldüm last checkpoint seçince taa en başa attı tüm bölümler gitti.
    görevlerde seviye belirtmiyor gidiyorsun düşmanlar tek vuruşta öldürüyor, kolay seçtiğim halde adamlar hardkordan bile zorlar. ne psikopatmış bu oyunu yapan
  • quote:

ne lanet bi oyunmuş bu yahu.
    onca bölüm geçtim öldüm last checkpoint seçince taa en başa attı tüm bölümler gitti.
    görevlerde seviye belirtmiyor gidiyorsun düşmanlar tek vuruşta öldürüyor, kolay seçtiğim halde adamlar hardkordan bile zorlar. ne psikopatmış bu oyunu yapan

aynı dert bendede var hangi göreve gidicemi sapıttım gidiyorum bir göreve 7 8 canlı ejderha geliyor karşıma.mecbur başka göreve gidiyorum ondada maşallah yarım saat vuruyorum ama 1 gram canı gitmiyor.belirtselermiş görevlerin kaç lvl olduğunu ozaman daha kolay olurdu.neyin ne olduğu bellli değil.
  • herşeyı kesmem cok uzun suruyor buyuk yaratıkları kesmem 10 dakka suruyo bi ölsem en baştan bidaha 10 dakka boyunca vur kac vur kac. bendemi hata var yoksa oyunmu boyle. dark souldan sonra uğraşamicam 10 dakka her canavarı kesmekle
  • quote:

ne lanet bi oyunmuş bu yahu.

En sağlamı escape ile girilen menüden sık sık manuel save yapmak. Öldüğünüz de last checkpoint yerine de retry seçin.
  • Voidu kaldırmış oyunu iyi mi. Geçen hafta 48 tlden aldığım Dirt Rally de 64 tl olmuş. Keşke kapsaydım bunu da.
  • Düşmanları biraz orantısız güçlü yapmışlar.Ara sıra çıldırtabiliyor oyun
  • az önce bir görev aldım şuraya git şu kitabı getir diye
    gittim olayı hallettim kitabı aldım kullan dedim kitap yok oldu
    sonra görevi verene gittim hala görevin başındaki diyalogta tıkanmış kitabı getir diyor
    etrafta dolanırken bitane tüccarda o kitabı buldum aldım herife verdim görev tamamlandı

şimdi normal bir oyunda, ya görevdeki eşya kullanılamaz, kullanırsan görev iptal olur yada sıfırlanır bu oyunda mantıksız bişeyler var
    ayrıca madem görevi aldığım adamın arka sokağındaki dükkanda o kitap varsa niye dünyanın öteki ucuna göndertiyor, tuhaf :)
  • zeus_1907 kullanıcısına yanıt
    bu arada pc'de gece bende çok kötü oluyor bu tarz olan var mı ? Efektler biraz değil baya kötü duruyor, sanki çakma telefondan foto çekiyormuşum gibi.Bunu düzeltmenin bir yolu var mı ?

Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU]
    Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU]
  • Bence oyun çok güzel arkadaşlar. Aşağı yukarı 1-2 aydır hiç oyun oynamıyordum. Bunu görünce tamam dedim beni sarar bu oyun. Akşamları müsait olduğumdan çok hızlı ilerleyemiyorum. Bu tarz sevenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  • Oyundaki fast travel kullanma yöntemi şu şekilde:

-Off With Its Head görevini tamamlayınca (hydra'nın kafasını Gran Soren'e getirdiğimiz görev) Gran Soren'deki Union Inn'e gidin.
    -Storageda bulunan eternal ferrystoneu alın. (ağırlığı 0.18)
    -Eternal ferrystone kullanıldığında fast travel menüsü açılıyor. İlk başta sadece Cassardis ve Gran Soren var.
    -Menüden gideceğiniz yeri seçip fast travel yapabilirsiniz. Taşın kullanımı sınırsız.

-Daha fazla fast travel noktası elde etmek için portcrystal denen taşları bulmalısınız. (ağırlığı 3.33)
    -The Everfall, Hillfigure Knoll'daki The Dragonforged mağarası, Shadow Fort hapishane binasında, Witchwood cadının evinin altındaki geçitte birer tane portcrystal bulabildim.
    -Portcrystal mağaraların, şehirlerin, zindanların içerisinde kullanılamıyor. Sadece dışarıya koyulabilir.
    -Portcrystal koyduğunuz yer fast travel menüsüne ekleniyor. Yerini beğenmediğiniz portcrystalı alıp tekrar istediğiniz bir yere koyabilirsiniz.
    -Koyabileceğimiz maksimum portcrystal sayısı on tane.

Biraz karışık oldu ama umarım yardımı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elaron -- 19 Ocak 2016; 15:22:00 >
  • Oyun tamami ile açık dünya mı?Yoksa Dragon age 1'deki gibi bölge bölge mi?
  • Bu bilgi benim için iyi oldu. Ferrystone'yi biliyordum fakat bu portcrystalı ilk defa duydum. Gerçekten seyahat için gerekli bir şeydi. Böyle bir şey olması gerektiğini düşünüyordum. Nasıl olmaz diyordum kendi kendime. Demek ki varmış.
  • Elaron E kullanıcısına yanıt
    Süper bilgi eline sağlık üstad.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Baya açık dünya hocam witcher 3 ün yarısı kadar olmasada idare eder bir büyüklüğü ve oyun süresi uzunluğu var.
  • Şu oyunu birileri çevirir inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.