Şimdi Ara

dragon's dogma alınır mı?? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SonKullanIcIyIm

level 12 oldum..sinirden ara verdim oyuna fighterı değiştirdim warrior aldım ekipman bulamıyorum onada DP olayıda enteresanmış yeniden sil baştan oynucam sanırım bu oyun ağır geldi bana.. manzaralar ve sesler boslar süper ama oyun ağır rpg geldi bana yaw.. light rpg böyleyse vs vs..
    işin komik yanı ; açıklama buldum epey iyi sayılır ama onuda anlicak kafa bende yok.. açıklama şu:

http://biskuvigaming.com/dragons-dogma-dark-arisen-inceleme/

Ben demistim sana hocam bu oyun gereksiz diye, benim ozelde bir dusmanligim var bu oyuna tek save sacmaligindan dolayi yaptigim bir hata nedeniyle 40 saatlik oyunum gitmisti..boylede gereksiz ozensiz yapilmis ne oldugu belli olmayan bir oyun..bosslarin alayi birbirinin kopyasi haci onuda soylim..party sistemi desen o ayri sacma aninda dusuyor savaslarda partindekiler :)

Biraz rpg olmaya calismis biraz dark souls gibi combatim olsun demis..sonucmu hicbirseyi duzgun yapamayan bir oyun olmus..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben oyunu çok beğendim benim için sıradışı bir oyun
    herhalde 1 sene bu oyunu rahat oynarım. gelgelelim save olayına..dark arisenden bahsediyorsak eğer ben öyle save sorununa rastlamadım.. dragon dogma da olabilir.. yani tek save olayında ben oyunu kapayıp açıyorum ve kaldığım yerden devam ediyorum henüz öyle bir ciddi save olayıyla karşılaşmadım.. zaten karşılaşsam da çok fazla takmazdım nede olsa eskiden save bile yapamıyorduk elektrik bi gitti mi her şey yalan olup çıkıyordu
    tatlı bir oynanışı var aheste aheste bir oyun oynamak isteyenlere tavsiye ederim..
    oyunda yok yok kolay gibi görünen, göründüğünden çok çok ötesini vaad eden benim için sürpriz olan bir oyun. yeniden başlayınca büyücü yada okçu almayı düşünüyorum. daha rahat ilerlemek adına..hangisini önerirsiniz?

tabi bu arada 40 saatlik save giderse bende saç baş yolardım usta hani duygudaşız o konudada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 30 Ocak 2014; 5:51:28 >

• Bir arkadaş yazmış bütün bosslar birbirinin aynısı; tamamiyle katılıyorum. birde ulaşım sıkıntısı mevcut, Elder Scroll ve Skyrm'de bu sıkıntı yok ve her anlamda daha üstün bence
  • anlamadım ki arkadaş biriniz bosslar aynı diyosunuz diğerniniz de boss lar muhteşem diyosunuz hangisi doğru anlamadım
  • henüz ilerleyemedim o kadar ama oyunda o kadar çok boss varki hepsini, farklı şekillerde ,farklı karakterlerle yenebilme ihtimali var .. benim bulduklarım bunlar ama oyun bosslardan ibaret değil çok daha fazla şey barındırıyor. diğer oyunlar gibi değil
    bu oyundan bu kadarını da beklemiyordum
    dilediğini beğen bosslardan :)]

http://www.youtube.com/results?search_query=all%20%20bosses%20dark%20arisen%20&sm=12

• Oyunda berbat bir fast travel olayi var..fast travel yapmak icin bir tane tas var onu bulup veya satin alip tam hatirlamiyorum once onu o bolgeye koymaniz lazim..o tasta bayagi degerli bir tas..ustelik cok agir oldugundan yaninizda 1-2 den fazla tasiyamiyorsunuz..hani diger oyunlardan farkimiz olsun diye boyle bir sacmalik yaparak fast traveli bile eziyet haline getirmisler pes vallahii pes...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 30 Ocak 2014; 13:37:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Oyunda berbat bir fast travel olayi var..fast travel yapmak icin bir tane tas var onu bulup veya satin alip tam hatirlamiyorum once onu o bolgeye koymaniz lazim..o tasta bayagi degerli bir tas..ustelik cok agir oldugundan yaninizda 1-2 den fazla tasiyamiyorsunuz..hani diger oyunlardan farkimiz olsun diye boyle bir sacmalik yaparak fast traveli bile eziyet haline getirmisler pes vallahii pes...

alsam mı almasam mı şaşırdım??
  • rpg lerde her zaman büyücü olurum,sorcerer yani büyücü trailer ı çok hoşuma gitti dragon s dogmanı bu trailerdan sonra alma ihtimalim arttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _o.n.u.r_

quote:

Oyunda berbat bir fast travel olayi var..fast travel yapmak icin bir tane tas var onu bulup veya satin alip tam hatirlamiyorum once onu o bolgeye koymaniz lazim..o tasta bayagi degerli bir tas..ustelik cok agir oldugundan yaninizda 1-2 den fazla tasiyamiyorsunuz..hani diger oyunlardan farkimiz olsun diye boyle bir sacmalik yaparak fast traveli bile eziyet haline getirmisler pes vallahii pes...

kısaca şöyle söylim eğer pıyasadaki tüm sağlam rpg leri oynadım, şimdide oynayacak oyun bulamıyorum oyunsuz kaldım bu oyun son çarem diyorsan al......

• quote:

quote:

quote:

kısaca şöyle söylim eğer pıyasadaki tüm sağlam rpg leri oynadım, şimdide oynayacak oyun bulamıyorum oyunsuz kaldım bu oyun son çarem diyorsan al......

hocam withcer 2 ye başlıcam ona başlamadan önce bunu alıp oynasam mı sence?

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla bence dogma son alternatıf olmalı..witcher 2 şahaser bir oyun üstelik xbox/pc exclusive i.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

valla bence dogma son alternatıf olmalı..witcher 2 şahaser bir oyun üstelik xbox/pc exclusive i.

tmmdır hcam

• Kısa kısa gördüğüm bir kaç noktayı yazayım.
    1) Fast travel olayı dark arisen de ( ki kesinlikle bu sürümü alınmalı) sınırsızdır..Dark arisen normal oyunun expansion pack dir.Dlc değildir.
    2) Dark arisen de ek olarak her meslek için gizli yetenekler.Çok daha kuvvetli boss ve ekipmanlar vardır.
    3) Oyunu bir kere bitirdikten sonra " New game+ " olarak devam eder.Yani ikinci oynanış ve bazı bosslar ilkinden farklıdır.
    4) Dark arisen de ek olarak bir ada (köydeki sahil de iskelenin ucuna gece gidin eli fenerli bir hatun var o götürüyor) ve ada da farklı ekipmanlar farklı boss lar ve adayı ikinci bitirişte bayaaa farklı bir boss ötesi bir boss(Dragon's Dogma Dark Arisen Final Boss 2nd Form + 2nd Ending) bulunmakta..Yenen nadir çıkıyor..
    5)Mesleklerin seçimi çıraklık ara meslek ve ustalık olarak ayrılır. Önce savaşçı sonra büyücü olmak yersizdir.Ara meslekler de ise (strider + Fighter +Warrior+Ranger tamamen öğrenildikten sonra) örneğin benim tercihim Asassian dı en iyisidir.Zevke göre Mystic Knight da fena değil ama ada da iş yapmaz..
    Asassian da size ultra offensive oyunanış augments lerini vereyim. Asassian : Autonomy,Bloodlust + Fighter dan : Vehemence + Warrior : Proficiency + Clout yanınızda ki tüm ana paw da dahil hepsini yok edin tek kalın gün gece iken oynayın.70 - 100 Lwl olduysanız hazırsınız terör estirin!
    6) Uzun süre oynamak gerekiyor dark arisen de adayı ikinci sefer bitirebilene (Hard mod ya da normal ) bir çeyrek altın.Altına söz yok ama o kadar kastıktan sonra Bakırköy ziyaretine gelirim! Zira ben 200 lere dayanmıştım xbox 360 varken ama gel gör ki 20 küsür dk parmaklarım uyuştu yenene kadar..
    7) Online mod da new game+ ur dragon abiye holy ekipman dışında dalmayın dark ,ice vs elipmanlar işe yaramaz bu da uzun süre oynayacaklara nasihat olsun tecrübe ile sabit.
    8)Daha ne yazacaktın nan ben unuttum..

• quote:

Orijinalden alıntı: levocan87

Kısa kısa gördüğüm bir kaç noktayı yazayım.
    1) Fast travel olayı dark arisen de ( ki kesinlikle bu sürümü alınmalı) sınırsızdır..Dark arisen normal oyunun expansion pack dir.Dlc değildir.
    2) Dark arisen de ek olarak her meslek için gizli yetenekler.Çok daha kuvvetli boss ve ekipmanlar vardır.
    3) Oyunu bir kere bitirdikten sonra " New game+ " olarak devam eder.Yani ikinci oynanış ve bazı bosslar ilkinden farklıdır.
    4) Dark arisen de ek olarak bir ada (köydeki sahil de iskelenin ucuna gece gidin eli fenerli bir hatun var o götürüyor) ve ada da farklı ekipmanlar farklı boss lar ve adayı ikinci bitirişte bayaaa farklı bir boss ötesi bir boss(Dragon's Dogma Dark Arisen Final Boss 2nd Form + 2nd Ending) bulunmakta..Yenen nadir çıkıyor..
    5)Mesleklerin seçimi çıraklık ara meslek ve ustalık olarak ayrılır. Önce savaşçı sonra büyücü olmak yersizdir.Ara meslekler de ise (strider + Fighter +Warrior+Ranger tamamen öğrenildikten sonra) örneğin benim tercihim Asassian dı en iyisidir.Zevke göre Mystic Knight da fena değil ama ada da iş yapmaz..
    Asassian da size ultra offensive oyunanış augments lerini vereyim. Asassian : Autonomy,Bloodlust + Fighter dan : Vehemence + Warrior : Proficiency + Clout yanınızda ki tüm ana paw da dahil hepsini yok edin tek kalın gün gece iken oynayın.70 - 100 Lwl olduysanız hazırsınız terör estirin!
    6) Uzun süre oynamak gerekiyor dark arisen de adayı ikinci sefer bitirebilene (Hard mod ya da normal ) bir çeyrek altın.Altına söz yok ama o kadar kastıktan sonra Bakırköy ziyaretine gelirim! Zira ben 200 lere dayanmıştım xbox 360 varken ama gel gör ki 20 küsür dk parmaklarım uyuştu yenene kadar..
    7) Online mod da new game+ ur dragon abiye holy ekipman dışında dalmayın dark ,ice vs elipmanlar işe yaramaz bu da uzun süre oynayacaklara nasihat olsun tecrübe ile sabit.
    8)Daha ne yazacaktın nan ben unuttum..

tamamdır hocam çok sağol oyunu alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: SalavatGetirUlenn

Bir arkadaş yazmış bütün bosslar birbirinin aynısı; tamamiyle katılıyorum. birde ulaşım sıkıntısı mevcut, Elder Scroll ve Skyrm'de bu sıkıntı yok ve her anlamda daha üstün bence

oyunda harıtaları actıkca anaşehirlere crıstal yerlestırıp fıerystone ıle teleport olabılıyorsunuz ulaşım sıkıntısı mevcut değil,ilk başlarda evet haritaları gezerek acıyorsunuz bu can sıkabilir ama harıtaları actıkce teleport ımkanı olusuyor ana sehırlere
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.