Şimdi Ara

Dragon Oath[OB] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
1
Favori
21.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomanyak.

Guild kurma çalışmalarımız başlamıştır para topluyoruz şuan 15 goldumuz var ilgilenenler bağışlarını bana iletebilir

Bendede 2 çar için toplam 5 gold falan olması lazım, ne kadar gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH.Dogpro

quote:

Guild kurma çalışmalarımız başlamıştır para topluyoruz şuan 15 goldumuz var ilgilenenler bağışlarını bana iletebilir

Bendede 2 çar için toplam 5 gold falan olması lazım, ne kadar gerekiyor?

çok 50 kadar 17 si hazır ama bizde çok kişiyiz toplarız ya mount parasını ben nası topladıysam

• 1 goldda bende var Bu arada gereksiz silahları nasıl npc lere satıyoruz ben bulamadımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 25 Ağustos 2009; 20:03:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

1 goldda bende var Bu arada gereksiz silahları nasıl npc lere satıyoruz ben bulamadımda.

sell e tıklıcan

nickin ne yav senin
    /TheLuBu yazıyorum ne zaman yazsam çevrimdışı
  • Bende daha gold bile yok ama en kısa zamanda bi miktar gold yapıp size veririm :) Bu arada oyundayım şuanda pm atabilirsiniz :)
  • teijal nick?
  • Transltr

Tabi şimdilik. Oyunu öğrenme aşamasında olduğum için arasıra yeni karakterler açıp neyin ne olduğunu öğrenmem lazım. Ama genelde bu karakterde oluyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

1 goldda bende var Bu arada gereksiz silahları nasıl npc lere satıyoruz ben bulamadımda.

sell e tıklıcan

nickin ne yav senin
    /TheLuBu yazıyorum ne zaman yazsam çevrimdışı

sell yazan yere tıkladıktan sonra satacagım iteme sol click mi yapacagız yoksa sağ clickmi ikisinide denedim amam nafile satılmıyor

Ben bugün seni oyunda gördümde görev peşinde koşuyordun sanırım rahatsız etmeyim diyerek pm atmadımGünde max 1-2 saat online oluyorum.

• quest itemleri vs. satılmaz
  • biraz kızıştırim dedim
    En çok bağış yapan kişi aşagıdaki rare mantis i kazanıcak 4x level olması sorunmu o zaman baby scroll u bizzat ellerimle kullanıcam ve 1 level a çeviricem
    (ben 45 level olunca tabiiki - şuan 42 olmama çok az kaldı -)
     Dragon Oath[OB]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB3B4454 -- 26 Ağustos 2009; 4:49:16 >

• Fazla key i olanlar banada yollarsa sevinirim.
  • 10 gold la 1.sıradayım sanırım.

Bu arada petin adının Saw olduğunu anlamadık merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E®TAŞ -- 27 Ağustos 2009; 13:53:01 >
  • Bu aralar oyuna giresim yok ya.

Ortak olmak isteyen varsa pm atsın charın şifresini falan verebilirim.
  • Arkadaşlar oyunu oynamayı bıraktım OB de gelebilirim.Kamera açısıın oyuncuyu boğması ve bir iki ufak eksiklik hariç güzel bir oyun.10/7
  • Mert, benim sana mount alman için verdiğim 7 gold 25 silverın 3 goldunu bağışla, gerisini de 1-2 gün sonra alırım senden. Bu aralar giremiyorum dersane açıldı da. Vip öğrenci seçimi için 5 gün ders, sınav falan yapıldı. Pazartesi Vipler seçilip derse başlanıyormuş sanırım
    Ama yine iyiyim 3. oldum ilk sınavda 1.nin puanı 474.200, 2. ve benim ise (puanlarımız küsüratına kadar aynı) 474.073..
    Tatilde bile test çözüyoruz işte..
  • Oyunu yükledim 6 levelim tavşan aldım bitane örümceklerde kasıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 29 Ağustos 2009; 2:43:59 >
  • Zafer, aynı şeyleri bende yaşıyorum

Her gün saat 10'da git 1'de gel
  • Ben 8´de tramvaya biniyorum, 9´da servise, 10´da da ders başlıyor. 4´te yemek molası sonra da yine servis ve tramvay.. 6´da evde oluyorum anca..

Okul uzak da biraz.. Hatta biraz değil baya uzak (Sultangazi-Avcılar) Ama alıştık artık bütün sene oraya git gel.. Neyse konuyu daha fazla dağıtmayalım..
  • Mert oyunamı girmiyor arkadaşlar yoksa çarmı değişti ?
  • İlk pm atana 29 lv Shaolin verilir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.