Şimdi Ara

Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
11
Favori
25.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En kötüsüde 2 günde 50'den fazla bölüm izleyip tüm hevesi kaçırmak
  • Current Goku universal mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vegito fan serviceden sonra bir de gogeta fan service olsa keşke. En sevdiğim karakter o z'den.

Bu arada dokkan battleda sa10 15crit 5add gogeta arayan varsa buradayım, str broly leadleri beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Fusion!?

gogeta blue

• Ben bekliyorum, tek bir kişinin yeni bir power-up almasından çok, vegeta-goku fusionu daha olası geliyor. Şu anki halleriyle kazanmaları zaten imkansız. Potara küpeleri de silahtan sayılır, vegito ihtimali de yok o yüzden ben artık Gogeta canon olur diyorum Yani aklıma kazanabilmeleri için başka bir yol gelmiyor şu anda. Tabi bir olay olup turnuva yarıda kalmazsa...
  • Limit Breaker posteri boşuna gösterilmedi bence, fusion olacağını sanmıyorum şahsen..
  • SSJ4 Gogeta Vegetto'dan daha karizma bence Gözükürse süper olur şahsen.
  • Goku'nun küçüklüğü bitsede kurtulsam moduna girdim 63.bölümdeyim iyice tempoyu düşürdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Goku'nun küçüklüğü bitsede kurtulsam moduna girdim 63.bölümdeyim iyice tempoyu düşürdüm

Devam et hocam, anime 100 bölümden itibaren güçlü bir düşman ortaya çıkarak vitesi arttırıyor.

• Yav arkadaş o değilde bu opening neden hiç değişmiyor ilk seri boyunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Yav arkadaş o değilde bu opening neden hiç değişmiyor ilk seri boyunca

Çünkü gelmiş geçmiş en iyi openinglerden

Z'de değişiyor opening

• GwynBlade kullanıcısına yanıt
    Gözünüzü seveyim dua edinde ilk seri bitsin 67.bölümdeyim halen rakipler nasıl desem

Yani saçma :D biraz daha dişli birşeyler beklediğimden sıkıyor haliyle

Neyse ki üstte bi arkadaş 100.bölüm civarlarında dişli birisi gelicek dedi heralde Frieza'dan bahsediyor

Açıkcası DB izlemediğim zamanlar bildiğim tek rakip Frieza olduğundan ne desem boş

100'e gelince yazacağım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 28 Temmuz 2017; 18:45:0 >
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    O değil de imzadaki gifi bayağı erken koymuşsun
    İlk seri daha çok adventure türünde olduğundan beklentinizi çok karşılamadı sanırım, Z daha ciddidir. Şahsen ilk DB dan aldığım tadı hiçbir shounen vermedi, belki One Piece.

Bu arada son villian sağlamdır
  • Dragon Ball'a 2 tane başlama nedenim var

1.olarak burada bol bol çene çalmak

2.olarak Vegeta

@GwynBlade Yok yanlış anlaşılma olmasın seriyi gayet beğendim,en azından küçüklük dönemi olmasına rağmen gayet eğlenceli ve geçtiği evreni gayet beğendim Sonic'e de söylemiştim kapsuller vs çok ilginç geldi 86 serisi olduğunu hatırladıkça daha çok hoşuma gidiyor filler bölümleri az ve Naruto gibi yapımlara kıyasla çok daha eğlenceli

Benim hoşnutsuzluğum şuan ki bölümlerin biraz fazla boş geçmesi,Z geçince merakım geçicek

Bu arada geçen bi spo yedim
    Vegeta'nın eşi Bulma'ymış
    yeminle hayattan soğudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 28 Temmuz 2017; 18:54:37 >

Kötü olmuş oraya çok vardı daha.
  • Broly ve lssjde de aynı durum yok mu? Belki? Umut edebiliriz hala.
  • Vegeta'nın dediği de var ama. LSSJ formuna isimlendirme değişikliği olabilir mi? Yapan firma toei olduğundan telif hakkı sıkıntı olmamalı gibi.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100.bölümü devirdim

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.